Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

Cablelink

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

aleka008

aleka008

Member

• Grup: Members

nsec, on Sep 1 2005, 14:32, said:

atunci RDS a dezinformat lumea ! nu cred (poate gresesc) ca in contract sa fie specificat acest lucru ... totusi daca e adevarat sunt profund dezamagit asta tinand cont si de restul problemelor pe care le au ...

<{POST_SNAPBACK}>

Eu cand am facut contractul mi-a zis clar: Primul an, ai abonamentul de telefon gratuit. Parca si in contract zice acelasi lucru...

vodafone_ro

vodafone_ro

Active Member

daca nu aveti ce face dupa masa mergeti si culcativa
si dupa primul an e gratuit telefonul
voi chiar nu aveti ochi sa cititi ce scrie pe www.rdslink.ro
va agitati si intrati in panica singuri eu nu vad nici o steluta pe nicaeri care sa zica ca telefonul e gratuit decat 1 an
asa era la inceput gratis nu stiu cate luni asa a fost si cand mi am facut eu contract in decembrie dar din ianuarie s-a bagat 2 gb transfer si telefon gratuit
asa ca chill out
P.S am sunat si la rds link craiova si mi-au confirmat ca telu ramane gratuit atata timp cat ai netul :worthy:

Edited by vodafone_ro, 01 September 2005 - 13:45.

nsec

nsec

Active Member

poate sunt oferte regionale ... in unele zone sa fie gratis si in altele sa fie cu plata dupa primul an ...

Garfield

Garfield

Active Member

in contractul semnat de mine scrie ca am reducere 100% pe toata durata ofertei si/sau a contractului pt servicii internet... deci ei pot opri oferta cand vor.

holmes

holmes

Active Member

Iar aceleasi discutii....inainte sa atacati cate o idee discutata si argumentata aici,sunati macar la rds.Nu sunt oferte regionale,asa e oferta lor.Intr-adevar,cand am semnat eu contractul aveam doar 1 an reducere,dar de atunci s-a schimbat oferta,acum e inclus abonamentul de tel in cel de internet,asa ca nu veti plati nimic in plus.Cei 5 euro se scad din abonamentul de telefon,al carei factura vine separat din prima luna,pe toata perioada contractului.

savone

savone

Member

nene atit timp cit ai contract la net e telefonul moca(doar daca vrei minute mai multe)la fel e valabil si la cei cu oferta prin cablu.cit ai cablu de la RCS ai telefon gratis si la fel doar daca vrei minute mai multe cotizezi.

daca mai e nevoie va pun si ofertele de prin tara.

................Re-Ce-Seu' :notangel:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate