Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Film Now HD (Fostul Digi Film HD).

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
561 replies to this topic

#55
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
daca intra in Extra nu o sa se vada pe tv cu dvb-c :)

doar pe stb !

#56
mariusnorbert

mariusnorbert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,565
  • Înscris: 03.06.2009
In conditiile in care se vor aproviziona casieriile cu stb-uri, nu va fi o problema. In alte conditii insa...

#57
mihaiovidiu82

mihaiovidiu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,173
  • Înscris: 14.01.2010
intrebare pt cei care-l au deja pe iptv: digi film hd este simulcast cu noul digi film? la fel cum e digi sport-ul?

#58
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
da !

vad ca au schimbat si sigla iar :D

Attached Files


Edited by catalinman, 25 January 2011 - 20:40.


#59
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcatalinman, on 25th January 2011, 12:39, said:

megafanro, sfetnic e la butoane la rcs, chiar el introduce canalele, asa ca stie ce zice  :thumbup:
Știu. :peacefingers: Eu numai am confirmat ceea ce ai scris tu. :rolleyes:  :naughty: Am vrut să vă fac să râdeți. :thumbup: Să fie într-un ceas bun!!! :OK:

View Postcristi0304, on 25th January 2011, 12:41, said:

Inseamna ca excitarea va avea si o finalizare ! :bigwhitegrin:
Da, va avea! Posted Image

#60
papichullooo

papichullooo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,474
  • Înscris: 15.01.2005
Poate sa spuna cineva ce filme sunt pe acest mega, super, extraordinar de tare post Digi Film HD? Cu ce da clasa la Hbo, macar sa stim si noi astia care nu il prindem inca ce pierdem. Si 10 TV sunt unii care zic ca este mega......

#61
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
mai ai rabdare o saptamana si te convingi singur ;)

#62
raul_br

raul_br

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 28.06.2007
Postul asta o sa fie contra-cost? :)

In eventualitatea in care s-a mai pus aceasta intrebare,rog sa-mi fie iertata gresala de a mai intreba inca odata! :)

#63
papichullooo

papichullooo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,474
  • Înscris: 15.01.2005

View Postcatalinman, on 26th January 2011, 14:27, said:

mai ai rabdare o saptamana si te convingi singur ;)

Chestia asta cu asteapta este de vis, adica este secret, nu se poate spune ce filme sunt, sau cum?

#64
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006

View Postraul_br, on 26th January 2011, 14:33, said:

Postul asta o sa fie contra-cost? :)

In eventualitatea in care s-a mai pus aceasta intrebare,rog sa-mi fie iertata gresala de a mai intreba inca odata! :)
nu o sa fie contra cost, o sa fie in Extra/Baza Special !

View Postpapichullooo, on 26th January 2011, 14:47, said:

Chestia asta cu asteapta este de vis, adica este secret, nu se poate spune ce filme sunt, sau cum?
nu, dar n-am timp sa ma uit, sa stau sa-ti fac o grila, de exemplu acum sunt la munca, ajung acasa la ora 21 !

daca vrei intreaba pe topicul IPTV, poate iti va raspunde un beta-tester de IPTV ce beneficiaza deja de Digi Film HD ;)

#65
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,058
  • Înscris: 31.05.2010

View Postpapichullooo, on 26th January 2011, 14:47, said:

Chestia asta cu asteapta este de vis, adica este secret, nu se poate spune ce filme sunt, sau cum?


Ba da, poate sa iti spuna, dar va fi obligat sa te omoare dupa aceea...

Just kidding. :bigwhitegrin:

Edited by cristi0304, 26 January 2011 - 14:54.


#66
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcristi0304, on 26th January 2011, 14:52, said:

Ba da, poate sa iti spuna, dar va fi obligat sa te omoare dupa aceea...

Just kidding. :bigwhitegrin:
Ești tare simpatic!!!Posted Image
-----------------------------------
:roflmao:  :roflmaofast:

#67
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009

View Postcristi0304, on 26th January 2011, 14:52, said:

Ba da, poate sa iti spuna, dar va fi obligat sa te omoare dupa aceea...

Just kidding. :bigwhitegrin:
:lol: :lol: :lol:

#68
mardan66

mardan66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 15.10.2010
Oameni buni voi nu v-ati prins ce se face aici? E un teaser, la fel cum se face cand se lanseaza o noua marca de margarina. La fel s-a facut si cand a aparut Digifilm. PPV, filme ultimul racnet, pretul unui film mai mic ca biletul la cinema, mai mic dacat pretul unui iaurt. S-au gasit probabil unii care au muscat si sunt convins ca au fost destui care chiar au dat bani pe filme. Restul, care vedeau doar un ecran negru, doreau cu ardoare sa aiba si ei canalul asta. Intre timp cei de la RDS probabil ca si-au facut calculele si si-au dat seama ca in ritmul respectiv vor recupera investitia in ani buni de zile. Asa ca au dat drumul la programe la liber (sa mai scoata ceva prin atragerea de popor in retea pentru canalele de filme noi) si dintr-o data toti doritorii si-au dat seama ce e cu ele. Descriere pe scurt: Tonomate video, filme ok (cat de ok mai scoate Hollywood-ul acum) dar repetate pana la vertij, acelasi film din ce in ce mai des intr-o zi). Daca ar implementa in receivere un soft de monitorizare a consumului de televiziune (dar asta fac numai firmele mari, nu cred ca e cazul) ar avea probabil surpriza sa vada ca nici asa nu prea se justifica investitia in pachetele de filme. Asa ca mai incearca sa scoata vreo doua programe gen Cinestar&CO care mai mult ca sigur au la ora asta o audienta mult mai mare decat canalele Digifilm. Se pare ca Vantu, asa sontac, a fost cu cateva clase peste cei din marketingul RDS...
De fapt cred ca Digifilm va concura cu pachetul lui Vantu si nu cu HBO cum se spera pe aici. HBO are productie proprie si cand o sa se hotarasca ca piata romaneasca merita, probabil ca vor da drumul si aici la chestii mai noi si mai ok. Deocamdata suntem neimportanti, de aici isi iau banii pentru mizilicuri...
Sunt pareri personale asa ca nu sariti pe mine dar nici nu cred ca e cazul sa aveti asteptari prea mari. O zi buna...

Edited by mardan66, 26 January 2011 - 16:16.


#69
raul_br

raul_br

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 28.06.2007

View Postcatalinman, on 26th January 2011, 16:51, said:

nu o sa fie contra cost, o sa fie in Extra/Baza Special !


Multumesc frumos pentru raspuns!  :coolspeak:

#70
oranda

oranda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 03.09.2009

View Postmardan66, on 26th January 2011, 16:15, said:

Oameni buni voi nu v-ati prins ce se face aici? E un teaser, la fel cum se face cand se lanseaza o noua marca de margarina. La fel s-a facut si cand a aparut Digifilm. PPV, filme ultimul racnet, pretul unui film mai mic ca biletul la cinema, mai mic dacat pretul unui iaurt. S-au gasit probabil unii care au muscat si sunt convins ca au fost destui care chiar au dat bani pe filme. Restul, care vedeau doar un ecran negru, doreau cu ardoare sa aiba si ei canalul asta. Intre timp cei de la RDS probabil ca si-au facut calculele si si-au dat seama ca in ritmul respectiv vor recupera investitia in ani buni de zile. Asa ca au dat drumul la programe la liber (sa mai scoata ceva prin atragerea de popor in retea pentru canalele de filme noi) si dintr-o data toti doritorii si-au dat seama ce e cu ele. Descriere pe scurt: Tonomate video, filme ok (cat de ok mai scoate Hollywood-ul acum) dar repetate pana la vertij, acelasi film din ce in ce mai des intr-o zi). Daca ar implementa in receivere un soft de monitorizare a consumului de televiziune (dar asta fac numai firmele mari, nu cred ca e cazul) ar avea probabil surpriza sa vada ca nici asa nu prea se justifica investitia in pachetele de filme. Asa ca mai incearca sa scoata vreo doua programe gen Cinestar&CO care mai mult ca sigur au la ora asta o audienta mult mai mare decat canalele Digifilm. Se pare ca Vantu, asa sontac, a fost cu cateva clase peste cei din marketingul RDS...
De fapt cred ca Digifilm va concura cu pachetul lui Vantu si nu cu HBO cum se spera pe aici. HBO are productie proprie si cand o sa se hotarasca ca piata romaneasca merita, probabil ca vor da drumul si aici la chestii mai noi si mai ok. Deocamdata suntem neimportanti, de aici isi iau banii pentru mizilicuri...
Sunt pareri personale asa ca nu sariti pe mine dar nici nu cred ca e cazul sa aveti asteptari prea mari. O zi buna...
faci o mare confuzie intre Digi FilmPPV(care intradevar repeta filmele),si noul canal Premium Digi Film care e cu totul alta poveste,si da pot sa iti spun ca, da clasa la HBO,o sa te convingi peste o saptamana,eu am ramas surprins de,calitatea filmelor sincer nu ma asteptam la asa ceva,ma repet dar HBO a inceput sa apuna din pacate a devenit s au va devenii un canal tv de seriale precum e HBO COMEDY care numai comedy nu e!!, e un fel Comedy Central cunoscatorii stiu despre ce vorbesc! despre Digi Film mai vorbim peste o saptamana eu nu pot critica s au emite pareri despre ceea ce cred ca va fi acest canal,eu am spus ceea ce am vazut si am comparat cu filmele... de pe HBO!

#71
burdahetz

burdahetz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 13.01.2011

View Postcristi0304, on 26th January 2011, 14:52, said:

Ba da, poate sa iti spuna, dar va fi obligat sa te omoare dupa aceea...

Just kidding. :bigwhitegrin:
hai ca am ras la asta :D bravo!

#72
mike2044

mike2044

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 27.02.2010
http://www.cna.ro/IM...TV-25.01.11.pdf

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate