Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Șina ghidaj + lanț Husq...

Alegere CPU + Motherboard + Memorie

Fara centrale de apartament peste...

Boiler casa vacanta - sistem goli...
 program conversie documente EXCEL...

Problema ștergatoare

Cod CAEN activitati birou

VAG și Renault se gandesc sa...
 Bolboroseala circuit apa calda me...

Ghete calduroase de oras?

programel care sa ajute votul in...

Acte persoana din Anglia
 Acumulatori camera de supraveghere

Zgomot de fond boxe laptop

Transcoder !

Old Goods Of Asgard (Poets Of The...

Problema

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

land_kreuzer

land_kreuzer

New Member

• Grup: Members
Am Nokia 5320 toate bune si frumoase pana cand de doua saptamani se tot blocheaza si merge foarte greu dar nu o face continuu o face o data la ceva timp (neregulat).

Si mai are o mica problema...se conecteaza la internet fara sa ii dau voie...de exemplu daca nu il tin pe profilul deconectat intra pe internet si telefonul merge foarte greu ( de exemplu deschide camera foto in doua minute si cateva secunde )

Stiti cumva ce problema are si daca stiti ma puteti ajuta sa o remediez ?

PS: Am un card de 8gb si mai am liberi cam 4,7 gb.Aceasta sa fie cauza ?

Edited by land_kreuzer, 19 January 2011 - 16:59.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate