Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Transport Metrou Paris

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
mirelr

mirelr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 05.03.2006
Buna seara.
Cautand informatii pe site ratp NAVIGO DECOUVERTE SEMAINE am citit ca se elibereaza vinerea si este valabil de luni pina duminica seara (saptamana viitoare). Sa inteleg ca daca ajung in Paris luni dimineata, nu pot cumpara acest abonament. Ci doar de vineri?
Si inca o mica intrebare: pentru copii exista varianta redusa pentru acest tip de abonament?
Multumesc pentru raspuns ,
mirel

#2
judas

judas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,828
  • Înscris: 04.02.2008

View Postmirelr, on 16th January 2011, 17:59, said:

Buna seara.
Cautand informatii pe site ratp NAVIGO DECOUVERTE SEMAINE am citit ca se elibereaza vinerea si este valabil de luni pina duminica seara (saptamana viitoare). Sa inteleg ca daca ajung in Paris luni dimineata, nu pot cumpara acest abonament. Ci doar de vineri?
Si inca o mica intrebare: pentru copii exista varianta redusa pentru acest tip de abonament?
Multumesc pentru raspuns ,
mirel

Din cate imi amintesc, acest tip de abonament se poate lua in orice zi a saptamanii dar pentru saptamana care urmeaza
(deci nu poti cumpara luni pentru sapatamana in curs).
Parca nu exista varianta redusa pentru copil.....

#3
angisz

angisz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 14.08.2009
[quote name='mirelr' date='16th January 2011, 17:59' post='9321188']
Buna seara.
Cautand informatii pe site ratp NAVIGO DECOUVERTE SEMAINE am citit ca se elibereaza vinerea si este valabil de luni pina duminica seara (saptamana viitoare).

Dupa cate stiu eu , se elibereaza de vineri , inainte de saptamana de valabilitate , pana joia din saptamana de valabilitate.Nu sunt reduceri la acest tip de abonament.

#4
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Citeste aici: http://forum.softped...howtopic=631186

Exista deja topic pe aceasta tema, daca nu gasesti raspuns( desi ma indoiesc) intreaba pe acelasi topic. Multumesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate