Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar

Oprire update Asus ZenFone 10

Concediu Canada - Gestiunea banil...
 Folii faruri - plastic sau sticla...

Alternative, reducere costuri, pa...

SUMMER HITS!

Conducta pluviala sparta la bloc....
 Medii admitere 2023 UPB - Faculta...

Cum pot crea o iluzie de tipul Fa...

Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

Damsel (2024)
 Cum schimb parola la un ZTE F6605R?

5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

1 Intrebare...

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Jarull

Jarull

New Member

• Grup: Members
Buna ziua am si eu o intrebare referitoare la o posibila vizita in state cit de curind dar nu prea stiu cum sta treaba poate exista lume care stie sa ma indrume si pe mine:
- Daca detin o viza B1 ,din cite am citit aceasta viza este o viza business ma pot duce in vizita la o cunostintza de a mea de cetatanie romina rezident acolo platitor cu toate taxele la zi.?
- Ce acte imi trebuiesc ca sa ma pot duce 2 saptamini la acea persoana in vizita.?

Multumesc anticipat.

Courage

Courage

Founder

• Grup: Senior Members
Odata ajuns in US, esti liber sa circuli unde doresti si sa te intalnesti cu cine doresti, indiferent de regimul sau fiscal, nationalitate etc.
E recomandat sa nu planuiesti atentate :D
Iti trebuie pasaport valabil ca s aintri in US, cu viza.

* Nu stiu exact conditiile vizei de business.
Cred ca trebuie insotita de invitatia firmei cuc are faci afaceri.

Jarull

Jarull

New Member

• Grup: Members
Aiureaaaa ce am intrebat eu si ce mi se raspunde ....atotstiutiorii astia de pe forum de aici care se cred destepti fok saracii unii sint chiar din afara si se dau rotunzi ca le stiu pe toate iar altii sint pusi la misto pe aici pt aflarea de date personale ha ha ha ce tare ...... intrebi ceva si se baga miezurii dar ei nici nu stiu pe ce lume traiesc ....Mai concret fratilor romini si la subiect daca se poate :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate