Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...
 schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 

informatii despre sejur

- - - - -
  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#73
marius teo

marius teo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 27.06.2006
asta zic si eu ca incepand cu a doua decada a lui iunie este super ok antalia. totusi, sfarsitul lui mai, nu prea.

#74
olivi1

olivi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 19.02.2011

View Postmarius teo, on 9th March 2011, 14:48, said:

asta zic si eu ca incepand cu a doua decada a lui iunie este super ok antalia. totusi, sfarsitul lui mai, nu prea.


Mda, asa m-am gandit si eu. Nu pot impinge vacanta prea mult in iunie deoarece tre sa fim acasa musai pe 21 iunie cand bebe face 6 luni si tre sa ii facem vaccinul. Nu vreau sa o las pe buni cu grija asta!!! Ma gandesc ca principiu 10- 17 iunie, pe undeva pe acolo, ca undeva pe 19 cel tarziu sa fim acasa. Bineanteles ca plecam fara bebe!! :rolleyes:
Acuma ramane sa ma hotarasc asupra locatiei. Greu!!!!!! Voi ce ati alege intre Calista si Amara Dolce Vita?

Edited by olivi1, 09 March 2011 - 20:45.


#75
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007

View Postolivi1, on 9th March 2011, 18:41, said:

Voi ce ati alege intre Calista si Amara Dolce Vita?
Calista suna bine, uite aici 2 review-uri: http://forum.softped...-Resort-26.html

#76
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
EU as alege Calista

#77
fotojunior

fotojunior

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 02.05.2006
salutare,

deoarece am primit oferta pentru Limak Lara cu plecare in 24.06 cu transport avion - compania Sky Airlines, decolare de pe Otopeni.
pana acum am zburat cu charter catre Turcia cu Tarom - a fost totul ok si cu Blue Air - mai jalnice avioanele, serviciile mai slabe.
in afara de faptul va este o companie turceasca nu stiu nimic, asa ca va rog pe voi sa imi spuneti ce stiti despre ea.
este in regula din punct de vedere al pilotilor, avioanelor, sigurantei in zbor, etc....
va multumesc .

Edited by fotojunior, 10 March 2011 - 22:26.


#78
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postfotojunior, on 10th March 2011, 22:25, said:

salutare,

deoarece am primit oferta pentru Limak Lara cu plecare in 24.06 cu transport avion - compania Sky Airlines, decolare de pe Otopeni.
pana acum am zburat cu charter catre Turcia cu Tarom - a fost totul ok si cu Blue Air - mai jalnice avioanele, serviciile mai slabe.
in afara de faptul va este o companie turceasca nu stiu nimic, asa ca va rog pe voi sa imi spuneti ce stiti despre ea.
este in regula din punct de vedere al pilotilor, avioanelor, sigurantei in zbor, etc....
va multumesc .
eu nu cu compania aeriana mi-as face probleme... :naughty:

#79
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005

View Postfotojunior, on 10th March 2011, 22:25, said:

salutare,

deoarece am primit oferta pentru Limak Lara cu plecare in 24.06 cu transport avion - compania Sky Airlines, decolare de pe Otopeni.
pana acum am zburat cu charter catre Turcia cu Tarom - a fost totul ok si cu Blue Air - mai jalnice avioanele, serviciile mai slabe.
in afara de faptul va este o companie turceasca nu stiu nimic, asa ca va rog pe voi sa imi spuneti ce stiti despre ea.
este in regula din punct de vedere al pilotilor, avioanelor, sigurantei in zbor, etc....
va multumesc .


Nu ai de ce sa iti faci griji...compania Skyairlines opereaza numeroase zboruri charter dinspre Germania spre Turcia. Daca aeronoavele nu ar fi ok cu siguranta nu li s-ar permite sa opereze  pe aeroporturi cum ar fi cel de la Frankfurt. Daca zborul e important pentru tine si doresti in mod express o anumita linie aeriana  atunci poti sa cauti un sejur organizat de un tur operator care zboara cu Tarom si sa te cazezi tot la Limak Lara.

#80
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Nici cu Limak Lara nu cred ca e cazul sa-ti faci probleme... noi am petrecut un sejur foarte placut de Craciun (am fugit putin de frigul din tara). In perioada aceea era un AI mai restrans (conceptul de iarna), vara e mult mai bine... insa si asa nu am avut ce reprosa - mai ales ca am platit doar 220 euro/pers/1 saptamana inclusa fiind si cina festiva de Craciun. Nu neg ca sunt si alte hoteluri mai bune, dar acesta are un raport corect calitate-pret. Uite cateva poze...

Attached Files



#81
kversusg

kversusg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 26.01.2011

View Postrottweiler2007, on 11th March 2011, 06:52, said:

eu nu cu compania aeriana mi-as face probleme... :naughty:


rott, sunt probleme cu hotelul sau pentru ce ar trebui sa isi faca probleme fotojunior, intreb pt ca si eu vreau sa merg tot la LImak Lara.
multumesc.

#82
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Pe siteul englezesc de impresii 91% il recomanda.
Pe siteul german de impresii 96 % il recomanda.
Pe siteul romanesc de impresii 98% il recomanda.
Ce probleme crezi ca ar putea avea ?

#83
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Poate se referea la agentia care zboara cu Skyairlines?!

#84
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostANTURIUM, on 11th March 2011, 17:12, said:

Poate se referea la agentia care zboara cu Skyairlines?!
un user a scris as toamna un post despre asta, nu mai stiu cum il cheama, parca alcatraz care visase sa ajunga la corinthia, agentia nu platise serviciile si a ajuns pe la miracle sau prin belek....nici hotelul nu e vreo piesa, la banii aia poti sa alegi altceva, userul gabialbici a scris un post aici acu fo 2 ani, limak lara nu mai e ce a fost

ATENTIE ! mie imi place cum arata limak lara dar la servicii nu sint foarte prompti, la banii aia poti iei kemer resort sau barut lara sau concorde sau topkapi palace sau voyage belek/sorgun ...etc....in fine, pina la urma nu te duci in inspectie acolo

cit despre compania aeriana, mergi linistit, e o companie turceasca din antalya si din cite stiu sint seriosi....mare grija la rezervare insa, ar fi bine sa verifici la hotel daca ai rezervare au ba sau intreaba-l pe alcatraz ce a patit as toamna

Edited by rottweiler2007, 12 March 2011 - 08:00.


#85
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
vad ca limak lara nu prea e in stop sales in vara asta, deci inseamna ca nu e cerere pe el comparativ cu celelalte hoteluri din zona lara...oare de ce ? pretul nu e exagerat, hotelul arata bine in poze, toate camerele standard au vedere la mare, are piscine frumoase, super plaja, are cele mai frumoase family rooms pe care le-am vazut in zona lara....sint tare curios de ce nu e inca in stop sales...

#86
wbinvest

wbinvest

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 17.06.2008
Buget 2 pers =  1500 eur cu avion inclus
zona - Belek sau Lara - cautam un hotel linistit, unde sa poti reveni...

vreo sansa sa mai gasim ceva ?
mersi in avans  
:thumbup:

Edited by wbinvest, 17 March 2011 - 19:07.


#87
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Depinde cand. Pentru mai, iunie gasesti la pretul asta . Pentru iulie august nu prea.

Edited by ANDOX, 17 March 2011 - 19:18.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate