Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Problema alarma Android 2.1

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
pai exact asta e problema. am incercat mai multe aplicatii cu acelasi rezultat. din cauza ca ceasul se blocheaza alarmele nu mai suna.
si da, androidul e mai frumos decat symbian, dar daca un lucru simplu si necesar nu e in stare sa functioneze, asta ma pune pe ganduri...
nu folosesc nici un task manager...

#20
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
@fulgerik_
- da. Samsung e varza pe unele produse... in special Android. Cum o fi ajuns no 2 ca vanzari nu stiu.
- nu am nici un task killer, iar cand aveam ceasul si alarma erau la ignore

#21
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,538
  • Înscris: 27.09.2006
Motorola Defy - android 2.1 ... alarma merge perfect, utilizez telefonul de la inceputul lui decembrie... suspectez ca "buba" este data de implementarea softului pe anumite terminale.

#22
ervn

ervn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 31.12.2010
A trecut deja o saptamana si alarma mi-a sunat in fiecare dimineata. Pana la urma, cred ca e vorba de un bug, asa zis-ul "sleep mode" nu exista, ptr ca toate testele care le-am facut mi-au infirmat acest lucru (alarma a sunat de fiecare data).

Sa speram ca acel bug e izolat si nu o sa mai apara pe viitor!

#23
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
La mine s-a rezolvat astfel problema cu alarma: setezi o aplicatie sa-si faca update/sincronizare o data la 2 ore. Astfel telefonul nu mai intra in "hibernare".

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate