Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Nu cumparati combine Indesit!

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Inca sunt uimit, am cerut o usa si am primit alta combina....un gest de normalitate intr-o lume cam..anormala!
Cred ca voi alege aceeasi firma si acelasi model pentru ca am fost foarte multumit de cum a functionat in tot acest timp, rugina a fost singura lui problema.
Acum nu stiu ce sa mai zic, poate ar trebui schimbat titlul topicului...Am primit un raspuns mai mult decat multumitor si civilizat la o banala sesizare.Apreciez faptul ca exista (inca) cineva care asculta parerea unui consumator, care tine inca la imaginea unei firme, la ideea de marca.
Sper sa nu mai am astfel de probleme niciodata dar sper sa gasesc mereu si intelegerea de care e nevoie!

Edited by dacotec, 13 January 2011 - 17:34.


#38
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
hai sa inchei si topicul asta...la mai bine de doua luni de cand am semnalat mica mea problema.
  Azi am fost la domo unde mi s-au returnat banii pe combina frigorifica cumparat acum 4-5ani si la jumatate de ora dupa a venit curierul cu noua combina...tot indesit.
   Cand am reclamat problema chiar nu ma asteptam ca voi ajunge sa-mi schimb utilajul cu unul nou-nout si foarte frumos...in tara asta poate mai exista si o speranta...Toti cei care au astfel de probleme sa incerce sa-si gaseasca dreptatea, legea 449 este de aceeasi parere cu mine!

#39
muteki

muteki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 14.12.2010

View Postdacotec, on 3rd March 2011, 21:31, said:

hai sa inchei si topicul asta...la mai bine de doua luni de cand am semnalat mica mea problema.
  Azi am fost la domo unde mi s-au returnat banii pe combina frigorifica cumparat acum 4-5ani si la jumatate de ora dupa a venit curierul cu noua combina...tot indesit.
   Cand am reclamat problema chiar nu ma asteptam ca voi ajunge sa-mi schimb utilajul cu unul nou-nout si foarte frumos...in tara asta poate mai exista si o speranta...Toti cei care au astfel de probleme sa incerce sa-si gaseasca dreptatea, legea 449 este de aceeasi parere cu mine!

Adica ti s-au returnat banii si ai primit inca o combina...gratis?

#40
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Nici chiar asa...
Am cerut o usa noua si am primit o combina in schimb, aceasta insa era o porcarie in comparatie cu ce aveam eu si am refuzat-o, cerandu-mi banii inapoi.cu banii recuperati de la ei am pus eu diferenta si mi-am luat eu exact ce am vrut la pretul pe care l-am vrut...cam asta a fost povestea

#41
ryky

ryky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 647
  • Înscris: 20.08.2006
Cocluzia ar fi ca Domo isi respecta clientii? Ca am inteles ca ei ti-au returnat banii desi expirase garantia.

#42
mathma

mathma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.04.2009
intr-adevar foarte proaste , dupa fix o zi de la expirarea garantiei  sa stricat si r eparatia a costat 300 de lei ...de ruginit a ruginit pete tot ,plasticul sa ingalbenit desi saptamanal folosesc un kit de desinfectare si curatare a frigiderului...trebuie intr-adevar sa mentionez ca dupa reparatie functioneaza fara probleme...doar ca fae gheata in frigider desi nu este data la maxim

#43
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Nu stiu ce sa zic in legatura cu Domo...poate s-au plictisit de mine..
Mie imi pare rau ca i-am implicat si pe ei in povestea mea, telefonul meu initial a fost catre Indesit, acceptul de inlocuire il am de la Indesit..domo e pe la mijloc.
Multi mi-au zis ca "uite, nene, Domo ti-a dat banii inapoi!"...gresit, banii pe care mi i-a dat ii primesc inapoi ei de la Indesit, pur si simplu ei au fost un intermediar fara niciun factor de decizie.

#44
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
am un zanussi din 2007,si a aparut langa usa(partea cu frigideru')(usa de sus),si eu cred din cauza condesului,imi recomandati,ceva grund,cositor,sa-l repar?ca se poate agrava rapid....nu exista recal pentru frigidere ca la masini?Ca asta e defect de proiectare,din cate vad...tot de la domo...
[ http://i60.photobucket.com/albums/h6/dawin45/frgider/SP_A0372.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i60.photobucket.com/albums/h6/dawin45/frgider/SP_A0373.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://i60.photobucket.com/albums/h6/dawin45/frgider/SP_A0374.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
e in hol,ca sal feresc de caldura/umezeala din bucatarie...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate