Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Circuit Italia clasic

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
xuma

xuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 11.07.2007
Salut tuturor!

Marturisesc ca nu am fost niciodata in Italia pana acum si nu as vrea sa ma aleg cu amintiri neplacute. Sunt in impas cu alegerea agentiei pentru acest circuit. Doresc sa merg cu avionul pana in Italia si acolo sa fim preluati de autocar. Va rog sa-mi recomandati o agentie serioasa care nu v-a creat probleme si nu v-a stricat vacanta. Daca imi puteti da si alte sfaturi pentru un astfel de circuit v-as ramane recunoscatoare.

Mutumesc anticipat! :)

#2
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,574
  • Înscris: 17.08.2007
Sa te documentezi bine inainte ca de obicei in tururile astea te alearga de nu ai aer si de abia vezi cate ceva.
Ideal ar fi sa-ti faci tu un tur pe cont propriu.

#3
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

 xuma, on 6th January 2011, 19:30, said:

circuit...
Cea mai proasta idee.Totul se face pe fuga,programul ti-l fac altii,vezi cate putin din toate si nimic temeinic.
PS:'Or fi si exceptii care confirma regula,dar eu,personal,nu le cunosc.

Edited by zuv, 06 January 2011 - 22:28.


#4
silviueugen

silviueugen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.06.2010
cel mai bine e sa iti faci traseu singura si poate coincide cu al unei agentii
Roma ar trebui macar 5zile (-in cazul in care treci cu autobuzul pe langa iti ajunge si o zi dar pierzi)- dupa care fireze, venezia  milano pisa verona sunt must see..
si lista poate continua...
eu unu am auzit numai lucruri frumoase de Napoli dar nu am avut norocul sa ajung:(

Edited by silviueugen, 06 January 2011 - 23:38.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate