Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Listare etichete

Vraciul(remake)2023

Alegere tinci alb

pdfGear - utilitar gratuit PDF
 Cost pe an firma srl magazin onli...

Raspberry Pi 5

Recomandare tel Android cu eSim

La mulți ani @VerSus_88!
 La mulți ani @RMC Info!

La mulți ani @lupini!

La mulți ani @Astrul!

La mulți ani @Lex404!
 La mulți ani @Serafim606!

Am Parcat București

Alternatorul vietii

R.I.P. Michael Gambon

Motorola Atrix

- - - - -
  • Please log in to reply
190 replies to this topic

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

• Grup: Senior Members

View Postvladut_v, on 1st February 2011, 13:55, said:

Oare cat va putea sa coste scula ?

Avand in vedere ca Milestone 2 costa in jur de 1900 RON fara contract, la Atrix ne putem astepta la cel putin 2500 RON.

Just_Cavalli

Just_Cavalli

Senior Member

Eu nu inteleg de ce au pus toti producatori procesore dual-core pe telefoane high-end cand sistemul de operare nu stie sa le foloseasca.

Doar sistemul de operare Android 3.0 care este pentru tablete stie sa utilizeze procesoarele dual-core.

Edited by Just_Cavalli, 05 February 2011 - 19:42.

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

View PostJust_Cavalli, on 5th February 2011, 19:42, said:

Eu nu inteleg de ce au pus toti producatori procesore dual-core pe telefoane high-end cand sistemul de operare nu stie sa le foloseasca.

Probabil urmatoarea versiune Android pentru smartphone-uri (care va fi lansata probabil pe la jumatatea anului) va profita mai mult de procesoarele dual-core.

crisstonne

crisstonne

Stoic™

Cum vi se pare Dell Streak care este la graniță între tabletă și pda phone ¿

Kakashi-Hatake

Kakashi-Hatake

I am from New York. I will kill to get what I need!

e super :D
are si topic dedicat: http://forum.softped...howtopic=740362

Just_Cavalli

Just_Cavalli

Senior Member

"Motorola Atrix Car Dock Eyes-on [MWC]" link.

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

Motorola Atrix la MWC 2011 : GSMArena (imagini + video)

Attached File  gsmarena_001.jpg   75.2K   51 downloads Attached File  gsmarena_004.jpg   53.82K   35 downloads Attached File  gsmarena_005.jpg   43.77K   30 downloads

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

Motorola Atrix 4G review engadget

[ http://i52.tinypic.com/14t8q2u.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

The Atrix 4G might be our favorite Android device that we've tested. It's got specs that run laps around most other devices, which should make most potential purchasers feel a little safer about laying out cash for a smartphone right now. We're not saying the phone doesn't have its issues -- and we're really not big fans of Motorola's skinning -- but this is a powerhouse of a device in a sleek package, and Android's openness to customizing means you'll be able to turn it into a phone that feels like your own. So yes, yes to the Atrix 4G, because it is an awesome phone.

Camera chiar daca are doar 5MPx se descurca foarte bine, atat la foto cat si la video :

Nothing is dinky about the Atrix 4G, and that extends to the cameras too. The real highlight here is the 5 megapixel shooter on the back of the device, which cranks out impressive shots in both high and low-light, and can be customized quickly for various settings. The camera also functions as a 720p video camera, and we had great results capturing HD content on the device. Even in low light, the results looked sharp.

Sunt spurpins placut :). Un pas inainte facut de Moto in privinta calitatii camerelor.
Video recording la 1080p si noua versiune de Blur vor veni sub forma de update pentru Atrix si Atrix 4G.

haskell444

haskell444

Senior Member

Totusi, se pare ca nu prea-s incantati baietii de el, mai ales de experienta cu laptop-ul acela pe post de ecran.

motopanzer

motopanzer

Member

• Grup: Members

View PostMUR_I0NUT, on 15th February 2011, 19:47, said:

Totusi, se pare ca nu prea-s incantati baietii de el, mai ales de experienta cu laptop-ul acela pe post de ecran.

Cred ca la originea deceptiei se afla pretul laptop-ului, destul de mare dupa opinia mea

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

View PostMUR_I0NUT, on 15th February 2011, 19:47, said:

Ma refeream la Atix ca telefon, nu la accesoriile sale care sunt optionale.
Laptopul intradevar e cam scump si inca nu ofera o functionalitate extinsa, din cauza asta nu sunt foarte multumiti.
Odata cu noua versiune de Blur, lucrurile se vor imbunatati...

Edited by antinVidia, 16 February 2011 - 13:48.

Just_Cavalli

Just_Cavalli

Senior Member

"It's official: Motorola pushes up Atrix 4G launch to Feb. 22" link.

haskell444

haskell444

Senior Member

View PostantinVidia, on 16th February 2011, 13:42, said:

Odata cu noua versiune de Blur, lucrurile se vor imbunatati...
Nu stiu ce sa zic, eu am sa merg tot pe mana Samsung-ului, cu SGS 2. Nu cred ca o sa aiba competitor adevarat anul asta. Nu ca n-ar fi telefoane cu procesor nu-stiu-cum sau rami nu-stiu-cati, dar SGS2 le are cam pe toate incepand de la constructie pana la ecran, procesor, ram etc.

trica22

trica22

Active Member

View PostMUR_I0NUT, on 18th February 2011, 00:17, said:

Nu stiu ce sa zic, eu am sa merg tot pe mana Samsung-ului, cu SGS 2. Nu cred ca o sa aiba competitor adevarat...........

Ce te face sa crezi ca m-ar interesa pe mine sau pe altii ce telefon iti cumperi tu, sau oi fi tu miezul din dodoasca in materie de telefoane si crezi ca parerea ta conteaza?

Edited by trica22, 18 February 2011 - 02:44.

haskell444

haskell444

Senior Member

View Posttrica22, on 18th February 2011, 02:37, said:

Ce te face sa crezi ca m-ar interesa pe mine sau pe altii ce telefon iti cumperi tu, sau oi fi tu miezul din dodoasca in materie de telefoane si crezi ca parerea ta conteaza?
Cine-i curios de ceeea ce te intereseaza pe tine sau nu, hmm? Eu nu. Get lost.

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

Wallpaper-ele si animatiile de boot de pe Motorola Atrix 4G au aparut pe net: droid-life

Attached File  Wall.png   782.39K   60 downloads

Attached File  Walls_Part_1.7z   5.34MB   6 downloads Attached File  Walls_Part_2.7z   4.78MB   7 downloads

antinVidia

antinVidia

- I'm deranged -

Motorola Atrix 4G root now possible XDA-developers   :)

Asuletz

Asuletz

Junior Member

Review in romana ! [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/G9pOyClTb24?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate