Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

cost viremie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
clespet

clespet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 05.11.2008
daca stie cineva, care este pretul unei viremii? trebuie sa o fac si nu stiu daca pretul celor de la laborator, au cerut in jur de 700ron, in alta parte voiau 800,. am nevoie sa fac pentru virus B si D.
multumesc

#2
lizuca80

lizuca80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.08.2008

 clespet, on 5th January 2011, 23:50, said:

daca stie cineva, care este pretul unei viremii? trebuie sa o fac si nu stiu daca pretul celor de la laborator, au cerut in jur de 700ron, in alta parte voiau 800,. am nevoie sa fac pentru virus B si D.
multumesc
Pe tatal meu,viremia pt. hepatita B l-a costat anul trecut in jur de 400 lei.Daca ai viremia si pt. hepatita D,tot la pretul asta ajungi.Insa difera de la un laborator la altul.Eu sunt din Resita,iar la Bioclinica atat a costat,desi nu cred ca este cel mai ieftin laborator din vest.In Ramnicu Valcea,daca esti de acolo,poate sunt alte preturi.Sanatate multa iti doresc.

#3
clespet

clespet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 05.11.2008

 lizuca80, on 6th January 2011, 14:14, said:

Pe tatal meu,viremia pt. hepatita B l-a costat anul trecut in jur de 400 lei.Daca ai viremia si pt. hepatita D,tot la pretul asta ajungi.Insa difera de la un laborator la altul.Eu sunt din Resita,iar la Bioclinica atat a costat,desi nu cred ca este cel mai ieftin laborator din vest.In Ramnicu Valcea,daca esti de acolo,poate sunt alte preturi.Sanatate multa iti doresc.

multumesc si tie/voua la fel sanatate v-a doresc.
am googalit, si la laboratoarele mai mari am vazut ca ar fii aprox 420-480ron, am sunat si la fundeni la dr. si imi spunea ceva de 350ron insa nu stia sigur, a zis ca se intereseaza si imi spune. oricum mi se pare foarte mult.
sanatate, respect si succes tuturor.

#4
kl4w

kl4w

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 24.08.2009
Buna, am o cunostinta care si-a facut viremie chiar saptamana trecuta si a platit 540 ron.

p.s.: Nu stiam ca se fac viremii pentru un anume tip de hepatita, asa ca ma intreb daca cunostinta mea a procedat gresit cand a spus ca vrea sa faca viremie dar nu a specificat tipul de hepatita in mod special. Precizez ca persoana in cauza este purtator de virus B, dar sanatoasa fara nici un fel de simptome care sa ii afecteze sanatatea si doar i s-a recomandat sa faca acest test.

#5
clespet

clespet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 05.11.2008

 kl4w, on 6th January 2011, 15:16, said:

Buna, am o cunostinta care si-a facut viremie chiar saptamana trecuta si a platit 540 ron.

p.s.: Nu stiam ca se fac viremii pentru un anume tip de hepatita, asa ca ma intreb daca cunostinta mea a procedat gresit cand a spus ca vrea sa faca viremie dar nu a specificat tipul de hepatita in mod special. Precizez ca persoana in cauza este purtator de virus B, dar sanatoasa fara nici un fel de simptome care sa ii afecteze sanatatea si doar i s-a recomandat sa faca acest test.

dr de la fundeni, mi-a spus ca viremia pt D=520/580ron si pentru B=320/380ron
cred ca pina la urma o sa le fac aici la valcea, asta daca nu au schimbat preturile :confuzzled:
multumesc oricum pentru interes.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate