Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

trosneste dulapul

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#19
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

View Postdana789, on 5th January 2011, 20:24, said:

Am si eu o problema cu comada pe care sta asezat televizorul. De fiecare data cand dorm singura in dormitor, adica cand e sotul plecat de acasa, trosneste toata noaptea comoda, incat nu pot sa dorm aproape deloc.
Mi se pare foarte ciudata treaba asta. Ceva explicatii? Precizez ca eu sunt cam fricoasa de fel si cand dorm singura mi se face putin frica, o fi avand vreo legatura asta?



Ai cumva vreun fost prieten/admirator, care a murit de curând?
Relațiile dintre voi au fost apropiate?
Are o importanță foarte mare și.... dacă respectivul a avut parte de o moarte violentă?
Dacă ai cel puțin un răspuns afirmativ, ai o problemă de care nu poți scăpa decât cu ajutorul unui popă.

Apropo, mâine e Boboteaza! :notangel:

#20
nu_sunt_ozzy

nu_sunt_ozzy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,367
  • Înscris: 15.02.2007
Ce odios! Lasati mai prostiile! La mine trosnesc toate lemnele prin casa si nu imi fac nici un fel de griji :D

#21
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006
mai e o varianta: sotul o iubeste foarte mult si fiind nevoit sa plece de acasa noptile, o parte din sufletul lui ramane acasa de grija ei si nu se poate manifesta altfel decat apasand pe noptiera, el nestiind ca pe ea o sperie treaba asta, ar frebui ca fata sa vorbeasca serios cu el si sa il roage sa nu mai trosneasca mobila.

#22
avlad18

avlad18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 805
  • Înscris: 26.07.2010
Mai e o varianta, cand doarme singura are tendinta sa se intoarca de pe o parte pe alta si face cutremur si nu-si da seama sau sforaie prea tare.

#23
imparul

imparul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 29.12.2010

View Postdana789, on 5th January 2011, 20:24, said:

Am si eu o problema cu comada pe care sta asezat televizorul. De fiecare data cand dorm singura in dormitor, adica cand e sotul plecat de acasa, trosneste toata noaptea comoda, incat nu pot sa dorm aproape deloc.
Mi se pare foarte ciudata treaba asta. Ceva explicatii? Precizez ca eu sunt cam fricoasa de fel si cand dorm singura mi se face putin frica, o fi avand vreo legatura asta?
Cu siguranta esti bantuita de fantoma lui Ildico Becker.Aceasta fantoma vine la femeile barbatilor pe care ii iubeste.Vrea sa te sperie.E bine ca nu ti-a dat in cap pana acum.Trebuie sa exorcizam casa.Daca vrei sa te ajut spune.

#24
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

Quote

trosneste dulapul, numai cand nu e sotul acasa

Amantu' ii in dulap? :D

#25
DonGiulliano

DonGiulliano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,329
  • Înscris: 08.09.2010
nooo....
            sunt soareci sigur !!!

#26
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004

View Postnu_sunt_ozzy, on 5th January 2011, 22:20, said:

Ce odios! Lasati mai prostiile! La mine trosnesc toate lemnele prin casa si nu imi fac nici un fel de griji :D

Inseamna ca pentru tine s-au spinzurat mai multi

#27
dana789

dana789

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 07.01.2010

View Postedy_wheazel, on 6th January 2011, 18:50, said:

Amantu' ii in dulap? :D

Si tu acuma...ce sa caute amantul in dulap cand nu doarme sotul acasa? Logic ar fi sa fie in pat, nu in dulap, nu?

#28
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Trosneste dulapul....pai simplu trosneste-l si tu pe el...dai doua karati sau un picior.

#29
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004

View PostSecuristu, on 6th January 2011, 21:28, said:

Trosneste dulapul....pai simplu trosneste-l si tu pe el...dai doua karati sau un picior.

Apucaturi de Bruzli  

Si-am acasa pe tavannn
Carpeta cu Gechi Ciannnn :lol:

#30
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postvata_pa_batz, on 6th January 2011, 20:35, said:

Apucaturi de Bruzli  

Si-am acasa pe tavannn
Carpeta cu Gechi Ciannnn :lol:
Pai ori suntem golani ori nu mai suntem???  :thumbup:

#31
b0gdan14

b0gdan14

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 625
  • Înscris: 11.04.2009

View PostSecuristu, on 6th January 2011, 20:38, said:

Pai ori suntem golani ori nu mai suntem???  :thumbup:
ori! :lol:

#32
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006

View PostSecuristu, on 6th January 2011, 11:38, said:

Pai ori suntem golani ori nu mai suntem??? :thumbup:
golani, negolani, cum rezolvam fata cu dulapu'?

propun ca cineva sa vina cu micii, pulpe de pui, porc ...  altcineva cu bautura, prajituri etc ... fata o fi avand prin casa un grijaj ceva (merge si grilaju' de la intratea blocului), lemne avem de la dulapul vinovat, facem un foc in balcon si pregatim carnea ... se toarna bautura in pahare ... si apare sotul fix cand trebuie: sotia nu mai e speriata, mancarea calda e gata luata de pe gratar, iar bautura e in pahare :) ... si toata lumea fericita :)

#33
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postblacatusu, on 6th January 2011, 20:49, said:

golani, negolani, cum rezolvam fata cu dulapu'?

propun ca cineva sa vina cu micii, pulpe de pui, porc ...  altcineva cu bautura, prajituri etc ... fata o fi avand prin casa un grijaj ceva (merge si grilaju' de la intratea blocului), lemne avem de la dulapul vinovat, facem un foc in balcon si pregatim carnea ... se toarna bautura in pahare ... si apare sotul fix cand trebuie: sotia nu mai e speriata, mancarea calda e gata luata de pe gratar, iar bautura e in pahare :) ... si toata lumea fericita :)


Si daca sotul nu stie de caterinca....si e luptator...din cateva karati (pluralul de la karata) ne bate rau de tot...gandeste-te un pic ce ar gandi sotul cand ar vedea 2-30 de barbati,nevasta-sa si un gratar la el in casa??? :huh:

#34
vata_pa_batz

vata_pa_batz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,602
  • Înscris: 28.07.2004

View Postblacatusu, on 6th January 2011, 21:49, said:

golani, negolani, cum rezolvam fata cu dulapu'?

propun ca cineva sa vina cu micii, pulpe de pui, porc ...  altcineva cu bautura, prajituri etc ... fata o fi avand prin casa un grijaj ceva (merge si grilaju' de la intratea blocului), lemne avem de la dulapul vinovat, facem un foc in balcon si pregatim carnea ... se toarna bautura in pahare ... si apare sotul fix cand trebuie: sotia nu mai e speriata, mancarea calda e gata luata de pe gratar, iar bautura e in pahare :) ... si toata lumea fericita :)

pen'ca vad ca esti robu' burtii hai sa facem asa: iei tu haleala, trascau', barbatu si dulapu' si iau io fata  :lol:

#35
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View Postdana789, on 6th January 2011, 20:06, said:

Si tu acuma...ce sa caute amantul in dulap cand nu doarme sotul acasa? Logic ar fi sa fie in pat, nu in dulap, nu?

Amantii in general sunt cam nervosi, orice zgomot ii face sa tresara (cheia in broasca inseamna stop cardiac garantat). In cazu' tau zgomotu' vine de la credențu' ala bantuit.

#36
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

View Postdana789, on 5th January 2011, 20:52, said:

De ex. spunea cineva candva ca fricile, temerile sau chiar viciile noastre dau nastere unor entitati.
Daca cineva stie despre ce vorbesc, rog sa dezvolte.
Nu mai vorbiti doar ca sa va aflati intreba.
da. poltergeist ii spune la fenomen.

View PostSuperMelon, on 5th January 2011, 20:55, said:

Cine e dus cu pluta?
cine , bre?

View Postedy_wheazel, on 6th January 2011, 21:02, said:

Amantii in general sunt cam nervosi, orice zgomot ii face sa tresara (cheia in broasca inseamna stop cardiac garantat). In cazu' tau zgomotu' vine de la credențu' ala bantuit.
:roflmao: era un banc:
un el și o ea ,in pat.
in mijlocul "acțiunii"-se aude un zgomot ,sar amandoi,trag hainele pe ei,se uită unul la altul ,și după câteva secunde,el: "măi nevastă,da'stresați mai suntem..."

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate