Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

EMPTY STERILE VIAL

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
WTF

WTF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 18.11.2004
[ http://www.ppcdrugs.com/en/products/products_images/empty-vial-30ml.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]\
Caut asa ceva, am pierdut ore intregi rasfoind netul la diversi producatori de consumabile medicale dar NU gasesc nicicum ....
Am cautat "flacon sticla steril", "flacon steril sigilat", dop cauciuc, etc... nimic  :confuzzled:
Imi vine greu sa cred ca nu se gaseste la noi in comert, probabil are o denumire anume?

Multumesc anticipat.

#2
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
Ai incercat sa intrebi la un laborator medical ? farmacii ?

Esti in graba mare ? Daca nu, de ce nu cumperi de pe site-uri din strainatate ? Pentru inceput , spre ex. aici sau aici

#3
WTF

WTF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 18.11.2004

View Postlawrence38, on 8th December 2010, 04:08, said:

Ai incercat sa intrebi la un laborator medical ? farmacii ?

Esti in graba mare ? Daca nu, de ce nu cumperi de pe site-uri din strainatate ? Pentru inceput , spre ex. aici sau aici

Nu e foarte urgent, dar as prefera sa le cumpar local pentru a evita perioada sarbatorilor cu posta,etc. Nu am incercat inca la farmacie, planuiam sa aflu intai ce sa cer inainte sa cer  -_-

#4
90210

90210

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 10.10.2010
asa din sticla nu cred ca gasesti pe la laboratoarele medicale, ci doar din plastic, eventual- recipiente de urocultura sau vacutainere pentru singe. unele vacutainere sunt din sticla parca, dar dopul e din plastic, nu din metal cum vrei tu.
dar ce vrei sa faci cu ele? eventual poti lua orice fel de recipient si il poti steriliza.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate