Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar

Oprire update Asus ZenFone 10

Concediu Canada - Gestiunea banil...
 Folii faruri - plastic sau sticla...

Alternative, reducere costuri, pa...

SUMMER HITS!

Conducta pluviala sparta la bloc....
 Medii admitere 2023 UPB - Faculta...

Cum pot crea o iluzie de tipul Fa...

Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

Damsel (2024)
 Cum schimb parola la un ZTE F6605R?

5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Detalii,si modalitati.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Marioara1

Marioara1

New Member

• Grup: Members
Buna ziua am citit pe forum mai multe subiecte si as avea si eu la rindu-mi citeva nelamuriri si as dori ca cineva priceput sa imi dea si mie detalii .:
- Se considera o ilegalitate daca doresc sa calatoresc in U.S.A. pe cont propriu pentru 3-5 zile sa spunem,pentru shoping vizitarea muzeelor etc ca simplu vizitator sau ca turist tinind cont ca am o viza b1 pe 10 ani.?
-La intrare pe teritoriul Statelor Unite daca nu mi se vada acceptul pentru citeva zile cum spuneam ,mi se poate anula viza,se poate da interdictie sau face ceva ca pe viitor sa pot avea neplaceri la eventuale drumuri spre statele unite.?
Multumesc si sper ca nu deranjez pe nimeni cu intrebarile mele,sint doar nestiutoare.

alexandru_viorel

alexandru_viorel

Active Member

Daca ai viza de turist poti sa te duci pe teritoriul statelor unite,

-La intrare pe teritoriul Statelor Unite daca nu mi se vada acceptul pentru citeva zile
nu cred ca la intrare in state iti va spune cineva ca nu te lasa... avand in vedere ca ai viza

Edited by alexandru_viorel, 27 November 2010 - 10:23.

Marioara1

Marioara1

New Member

View Postalexandru_viorel, on 27th November 2010, 10:21, said:

Daca ai viza de turist poti sa te duci pe teritoriul statelor unite,

nu cred ca la intrare in state iti va spune cineva ca nu te lasa... avand in vedere ca ai viza

..............Da am o viza B1 pe 10 ani cu 12 stampile de intrare-iesire in ultimii 2 ani

alexandru_viorel

alexandru_viorel

Active Member

Nu cred ca are importanta de cate ori iesi si intri daca viza mai ii valabila.

sky-angel

sky-angel

New Member

View Postalexandru_viorel, on 28th November 2010, 08:35, said:

Nu cred ca are importanta de cate ori iesi si intri daca viza mai ii valabila.

DACA VIZA E PE 10 ANI VALABILA  ,DU-TE DRAGA LA SHOPPING( TAKE ME WITH YOU)  ,NIMENI NU TE VA OPRI .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate