Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Vremea in Egipt

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Pt. cei pasionati de situatia din Egipt, v-am facut topic special, AICI !

Nu inteleg ce treaba are Mubarak cu vremea din Egipt. Va rog frumos sa nu mai amestecati topicurile.

Multumesc frumos.


#20
SILE802002

SILE802002

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 05.02.2008

View Postpopovicias, on 6th February 2011, 20:28, said:

bati campii, scuza-ma. Hai sa nu confundam un guven terorist cu scopul declarat de a omari cat mai mult israelieni si americani (si europeni ca sunt la un loc) cu libertatea de exprimare.
Parca la ultimele alegeri in Iran au fost niste manifestatii f. mari, iar guvernul a reprimat sangeros studentii.

Poate o sa fie vazuti asa cum sunt in moment in care vor da prima bomba nucleara in Israel....
Nu ma refer la popor ci la regimul ismalic fundamentalist care din punct meu de vedere este un pericol real, care trebuie reprimat cu forta.

Ultimea mea postare pe acest thread deturnat, eventual facem un alt thread la discutii policite or something...

spune-mi si mie te rog la ce hotel ati stat, ma intereseaza un sejur in ianuarie 2012. s-a putut face plaja, vremea si marea ok? eu am fost in 2010 in Hurghada si era vreme de plaja dar marea rece, se putea face baie doar in zona coralilor. noi vrem sa plecam si cu un copil de 3 ani care-i place la nebunie balaceala.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate