Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
zoom comparat cu Google Meet

Monitor/Display wireless?

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...
 Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS
 Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx
 Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy
 

BlackBerry 9800 Torch

- - - - -
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
pacopaco1967

pacopaco1967

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,550
  • Înscris: 13.09.2010
Vezi daca face aceiasi figura si cu incarcatorul  conectat . E posibil sa se stinga si din cauza procesorului degradat .

#38
Life2Live

Life2Live

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,063
  • Înscris: 26.04.2010
Buna ziua, am un blackberry 9800 si as dori o aplicatie care sa imi blocheze apelurile care nu sunt in agenta trecute, am cautat, dar am gasit care doar blocheaza unknow number si suna inainte sa respinga apelul, multumesc frumos.

#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostLife2Live, on 30 noiembrie 2014 - 17:05, said:

Buna ziua, am un blackberry 9800 si as dori o aplicatie care sa imi blocheze apelurile care nu sunt in agenta trecute, am cautat, dar am gasit care doar blocheaza unknow number si suna inainte sa respinga apelul, multumesc frumos.
Call Blocker Pro.

#40
Life2Live

Life2Live

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,063
  • Înscris: 26.04.2010
Salut, ar merita sa dau Blackberry 9800 pe un Nokia Lumia 720 ? Mersi mult.

#41
username_notfound

username_notfound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 22.08.2014
Salut,mi-am luat de curand un bb 9800,si as vrea sa pun parola pe diverse chesti,gen mesaje,dar nu reusesc sa introduc parola corecta,am incercat 1111,0000,1234 nimic frate,mai am 3 incercari ramase,stie cineva care sa fie parola cea buna? Multumesc anticipat!!

#42
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,477
  • Înscris: 19.04.2009
Intreaba-l pe cel de la care l-ai achizitionat.

cand introduci o parola, iti spune acolo de care trebuie. Daca iti cere deja o parola, intreaba proprietarul.

#43
IslamGambit

IslamGambit

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 21.03.2015
Cum e blackberry? N-am avut niciodata. Cu ce difera de celelalte telefoane? Merge si cu prepay?

#44
atyclb

atyclb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 04.08.2006
Binenteles ca merge și  prepay. Diferența față de celelalte telefoane...nu știu sa zic de 9800, dar cum ai întrebat la modul general, o sa încerc sa iti răspund eu, care sunt posesor de Z10 de aproape un an de zile.
În primul rand construcția telefonului e  foarte bun (nu sunt perfecte, dar au multe chestii peste Iphone, Samsung, Nokia). Foarte bune la semnal și calitatea sunetului în convorbiri (sar tot mai putină lume folosește telefonul ca sa pentru clasicele convorbiri, în curând principala funcție a telefonului vă fi sa facă niște selfie-uri excepționale) . Al meu Z10 nu sta prea grozav la capitolul baterie, dar exista modele care stau excelent cu bateria-Z30, Q10, Passport, Q5- dar Z10 nu e nici un dezastru. Sistem de operare propriu, care accepta  și multe aplicații pentru Android. Sistemul de operare e foarte stabil. Exista insa unele lipsuri la capitolul aplicații (nu are aplicație de șters praful, dat cu aspiratorul, făcut cartofi prăjiți, deci v-a trebui sa iti ei și o nevasta, ca BlackBerry nu știe sa facă chiar de toate, dar e un telefon nesimțit de bun la banii lui.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate