Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Politehnica Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
1454 replies to this topic

#19
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Mai bifam inca o ''FILA'' in istoria ZBUCIUMATA a celor de la EURO-POLI.
A fost BACAU , a urmat CLUJUL , si intrebarea fireasca este :

Cine va fi urmatoarea echipa ?

Rog pe toti  , cei care poarta '' fundurile de sifon '' pe nas si impart patul cu pistolul de lipit sa nu mai incerce sa faca un post aici doar pentru a ''isi face datoria''.
Mai sunt atatea topicuri pe aria de electronice , electrocasnice....a si pe aria cu Pet world care abia asteapta sa fie descoperite.

Ma intorc la subiectul mult prea fierbinte ==GALERIA VIOLA== :

Ce ati avut mai cu stadionul celor de la CLUJ ? :nonobad:

A a a a a erati imbatati cu apa rece

Attached Files

  • Attached File  poli.jpg   83.01K   58 downloads


#20
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Vesticii p***, aceiasi badarani neciopliti ca pe toate stadioanele din tara :death: Macar aia nu se lauda!
Sfat : scoteti-va basinile din cap si lasati-i pe aia civilizati de PESTE GRANITA!

#21
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
ON topic:
La intrebarea din titlu raspund: Politehnica TM este o echipa f. slaba care se zbate de muuuuulti ani prin esaloanele inferioare. I-am pierdut urma. O fi prin judeteana acuma.

Daca intrebarea se referea la Poli de acuma, cu Viroel Moldovan in primul 11, ea este FC Rocar Fulgerul Bragadiru (formata din echipele lui Netzoiu si tiganul ala gras de imi scapa numele) redenumita AEK Bucuresti dupa locul unde DObos a mancat o paine alba si apoi mutata de la TM sub numele Poli AEK.

Asta a fost lectia de istorie de azi. Despre Ripensia si Chinezu nu mai stiu nimic. Poate ne ajuta un banatean.

#22
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Cine e Poli Timisoara ? Nimeni. Pur si simpl nu arata nimic. O gramada de non-valori date afara de la alte echipe, sunt la ei. Ex : Naidin. Si sa fim seriosi, Bucur...ha'...ala nu mai face performanta nicaieri, poate doar daca revine la sportul.
Si chiar daca il apreciam pe Olaroiu, nu poti sa-l ti pe banca pe Paleacu...

Edited by ReKo, 17 February 2011 - 23:22.


#23
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Eu cred ca trebuie schimbat Olaroiu . Echipa nu merge si nu prea cred ca o sa se redreseze cu Olaroiu pe banca . Tipul are ,,ochi'' pentru jucatori dar nu-i stie aseza pe teren in asa fel incat sa castige . Alt antrenor , asta e solutia pentru Poli in momentul de fata .

#24
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Ai zis foarte bine. E mai bun pe post de scouter. Dar nu stie sa lucreze cu jucatorii.
S-ar putea sa vina Hagi la Poli Timisoara !

#25
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Eu zic sa-i ascultam si pe cei care se bateau cu pumnul in piept cum ca POLI are sanse la campionat.
Dar vad ca numai dupa cateva etape s-au dat la fund
:death:

#26
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

imblanzitoruldelei, on Sep 20 2005, 18:50, said:

Eu zic sa-i ascultam si pe cei care se bateau cu pumnul in piept cum ca POLI are sanse la campionat.
Dar vad ca numai dupa cateva etape s-au dat la fund
:death:

<{POST_SNAPBACK}>

Intradevar , echipa arata bine ,, pe hartie'' , sigur ca timisorenii au sperat la titlu , fiind o zona cu oameni ,, falosi '' sigur ca s-au dat rotuzi cu echipa si investitiile facute . Dar de la a vrea pana la a putea e cale lunga . Degeaba vrea conducerea , suporterii si orasul performanta daca jucatorii si antrenorii nu pot,nu stiu sau nu vor !
Doamne fereste de un pas gresit in cupa astazi cu Otopeniul sau in urmatoarele etape de campionat pentru ca vor zbura multi de la Poli . Fratii Iancu si Rosianu sunt niste duri , lumea nu-i stie prea bine dar eu cred ca acesti oameni sunt f.periculosi . Daca si Gigi Becali marele smecher din Bucuresti a venit la Timisoara si s-a gudurit pe langa ei , fiind super incantat ca a reusit sa se faca ,, prieten'' cu ei ... De fapt si ei au declarat ca dupa afacerile in care sunt implicati , ,, mancatoria'' din divizia A li se pare o joaca de copil...

#27
subsemnatu

subsemnatu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 934
  • Înscris: 21.07.2005
Nasol moment pentru alb-violeti! Dar ne facem noi mari! :lol:

Jucatorii nu prea dau dovada de profesionalism, se cred vedete...pacat! Noroc ca-l avem pe Moldovan. Trebuie schimbata mentalitatea jucatorilor!!!

Dar este timp! Stie cineva pe cand s-a anuntat apocalipsa? :blink: Poate pana atunci castigam si noi campionatul! :roflmao:

#28
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Moldovan ? E o mana moarta acolo in atac. E clar ! Numai poate.

#29
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

ReKo, on Sep 21 2005, 11:13, said:

Moldovan ? E o mana moarta acolo in atac. E clar ! Numai poate.

<{POST_SNAPBACK}>

Moldovan e meserias , mai poate multe dar trebuie jucat , ca orice varf dealtfel . daca tot timpul trebuie sa vina in spate sa-si ia mingi cand ar trebui sa stea in careau si s-o bage-n ate...asta e . La Cluj a fost cel mai bun de la Poli , a incercat sa traga echipa dupa el dar nu a avut pe cine... De ce Moldovan e problema si nu Coman,Balace,Olah ,Petre care nu au jucat nimic?
Poli nu va castiga anul acesta campionatul cu echipa asta , e clar , trbuia sa cumperi Jucatori nu nume , pe un sistem de joc bine pus la punct . Poli are jucatori dar nu are echipa , sistem de joc , agresivitate , combativitate , tupeu , poate nici noroc , poate nici antrenorul potrivit . Are doar spectatori si bani , iar de curand si o baza sportiva .

#30
subsemnatu

subsemnatu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 934
  • Înscris: 21.07.2005
Dupa parerea mea Coman ar trebui sedat inaintea fiecarui meci. :roflmao: Cam nervos saracu' :smoke:

#31
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Unde sunt infocatii de suporteri ''cei mai cei''.
Astazi bifez inca o reusita a marei echipe de la TIMISOARA.
a reusit un egal meritat cu JIUL.
Da , exact atat au meritat.
Astept cu nerabdare accederea spre ultimile locuri ale DIVIZIEI A BURGER

#32
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Bomba : ,,Nemulțumită după partida de aseară cu Farul, conducerea Politehnicii Timișoara a decis astăzi rezilierea contractului antrenorului Cosmin Olăroiu! Locul lui Cosmin Olăroiu va fi luat de simbolul Generației de Aur, Gică Hagi. De asemenea, Ion Crăciunescu va fi numit director general. ''

http://www.gsp.ro/

Totusi ultimele doua meciuri au insemnat doua victorii , ce daca au castigat cu gol in min.88 , un meci dureaza 90 de min iar Poli a jucat mai bine ca altadata ... -_-

#33
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
incredibil...cred ca mutarea asta era facuta de ceva timp...

#34
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003

View PostReKo, on Nov 6 2005, 11:36, said:

incredibil...cred ca mutarea asta era facuta de ceva timp...

Pentru mine e ciudat momentul ales , dupa doua victorii . Nu mai pun la socoteala ca aici in TM a fost un adevarat razboi contra gazetei cu ceva timp in urma , considerandu-se ca gazeta incearca destabilizarea echipei Poli . Cred ca destabilizarea a venit din interior... -_-

#35
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,636
  • Înscris: 13.10.2003
Președintele Consiliului Județean Timiș, Constantin Ostaficiuc, a confirmat astăzi că Gică Hagi va fi noul antrenor al echipei. "S-a hotărît înlocuirea lui Olăroiu cu Gică Hagi, atîta știu. Domnul Iancu are confirmarea de la Hagi că el va fi noul antrenor al lui Poli Timișoara. Hagi va fi instalat marți.  Probabil se știa mai demult de demiterea lui Olăroiu", a declarat Ostaficiuc.

#36
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Mda. S-ar putea sa fie o lovitura de imagine si atat. Nu cred ca Hagi o sa faca performanta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate