Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

100 Free code for Alcatel

- - - - -
  • Please log in to reply
271 replies to this topic

#271
Dandumitruionita

Dandumitruionita

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.08.2017
SALUT. AM UN ALCATEL ONETOUCH 20.04C AL TATĂLUI MEU BLOCAT ÎN REȚEAUA ORANGE. I-AM FĂCUT ABONAMENT LA TELEKOM MOBILE DAR NU ÎL POATE FOLOSI. VĂ ROG DIN SUFLET, DACĂ PUTEȚI, AJUTAȚI-MĂ SĂ-L DEBLOCHEZ.                                              ALCATEL ONETOUCH 20.04C-2ARGR01                       IMEI : 014253005115794                                            FCC ID : RAD529                                                          TCT MOBILE LIMITED                                                BLUETOOTH DECLARATION ID DO22118             N   C3G   FMJF  08  UNY                                           ÎN SPERANȚA CĂ MĂ VEȚI PUTEA AJUTA VĂ MULȚUMESC DIN SUFLET.

Edited by Dandumitruionita, 23 August 2017 - 08:58.


#272
silviu__marian

silviu__marian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 29.11.2006
ALcatel 20.04c.....Imei 014659002401005 2004c-2ARGRO1 NCK CODE. Am mai avut un 282 alb dar l am rezolvat. Asta nu vrea. Daca ai un calculator de cod mai bun...

Edited by silviu__marian, 15 August 2020 - 01:26.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate