Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Cat de multumiti sunteti de Vodafone?

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
3544 replies to this topic

Poll: Cat de multumiti sunteti de Vodafone? (1576 member(s) have cast votes)

Cat de multumiti sunteti de Vodafone?

  1. Sunt foarte multumit (251 votes [15.60%])

    Percentage of vote: 15.60%

  2. Multumit (471 votes [29.27%])

    Percentage of vote: 29.27%

  3. Nu prea, probabil ca in curand imi voi schimba operatorul (445 votes [27.66%])

    Percentage of vote: 27.66%

  4. Este groaznic, abia astept sa scap de el (442 votes [27.47%])

    Percentage of vote: 27.47%

Vote Guests cannot vote

#3439
c_marius80

c_marius80

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 369
  • Înscris: 19.03.2019

View Postsatellite_pro, on 28 martie 2019 - 09:59, said:

pe cand esim si la vodafone?

Astia nu's in stare sa'si faca un site functional si tu ai pretentii la e-sim ?

Attached Files



#3440
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,391
  • Înscris: 04.05.2017
Nici aplicatia numai se logheaza prin reteaua mobila , imi cere sa ma loghez apoi sa bag nr si se blocheaza. Problema aparuta in seara - noaptea asta spontan.
Nu sunt multumit de noua campanie , si nu prea am pus botul la castigarea masinii la campania anterioara data la tv , cat de pe bune este , dar nu am vazut o lista cu nume complete pe pagina lor.
Vreau transparenta sa stiu daca cei care au castigat , chiar au castigat....wtf ,, a stiu acum o dau cu datele personale....bullshit , marketing= vand  = tot ei castiga.

#3441
ieronimv

ieronimv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 16.04.2009
Normal ca-s multumit . Orange taie semnalul pe Suceava si Botosani si nici scuze nu-si cer. In secunda 2 imi portez cartela la Vodafone si primesc mesaj ca am primit 1 000 000 MB (1TB) valabili 1 an. Asta pe langa vreo 200 gb primiti prin mistery box si bonusurile la incarcare. Semnal am, netul zbarnaie.

Edited by ieronimv, 23 May 2019 - 12:52.


#3442
Andrei2897

Andrei2897

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.02.2019
Salutare! De vreun an sunt posesor al cartelei prepay Vodafone si aveam semnal aproape full dar totdeauna 4G+ pe un Samsung S9+... de câteva săptămâni a tot început sa imi facă fite in sensul ca semnalul daca pan acum îl aveam 3 liniuțe constant cu 4G+, acum îl am când cu o liniuță sau două, când fără nicio liniuță și ba cu H+ sau 3G+....are idee cineva care ar fi problema????

#3443
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,341
  • Înscris: 03.04.2004
Reteaua probabil, au umblat pe la configurari si in zona ta probabil au activat 3CA intraband pe B3 + B20 cum au facut-o deja in multe zone din capitala.
Poate-or fi folosit vreun template inadecvat dpdv al setarilor pe partea de emisie.


#3444
blotunga

blotunga

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,186
  • Înscris: 09.04.2008
Netul merge prost în anumite zone. Au umflat abonamentele cum a vrut mușchiul lor, invocând oug 114. Probabil o să trec la alții când scap de perioadă.

#3445
rovi

rovi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,490
  • Înscris: 11.02.2007
Am facut portare de la Orande la Vodafone, acum 2 ani. Problema: semnal prost la Orange.
Am testat Vodafone in zona si mergea bine, fara probleme.
Dupa 1 an si jumatate, am ajuns de unde am plecat: semnal prost si la Vodafone. Reusesc sa vorbesc la telefon doar la geam.
Aceeasi problema o are si sotia. Ea are HTC U11, eu OnePlus 7. Deci nu sunt chiar "prastii" telefoanele.

Degeaba am facut reclamatie, raspunsul a fost ca nu se vor face investitii in zona, in perioada urmatoare.
Locuiesc intr-un cartier in continua dezvoltare, la 5 km de Brasov, cu aproximativ 2000 de locuitori.

Total dezamagit de Vodafone!

#3446
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Extrem de mulțumit după oferta de retenție primită! O surpriza frumoasă și neașteptată! :)

#3447
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Pai zi și noua..

#3448
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Am postat pe topicul de oferte de retenție! ;)

#3449
macsfx

macsfx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 30.11.2005
In sfarsit au schimbat site-ul! Posted Image

Later edit: mai au de migrat sectiuni.

Edited by macsfx, 23 July 2019 - 10:02.


#3450
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,341
  • Înscris: 03.04.2004
La harta de acoperire cred ca vor face niste update-uri intrucat in Iasi sunt multe zone unde dau click si la popup-ul acela apare mesajul 'fara semnal'.

Attached File  IMG_20190723_110832.jpg   490.68K   45 downloads

Edited by emanu900, 23 July 2019 - 10:08.


#3451
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,021
  • Înscris: 29.06.2011
Mda, au schimbat site-ul, din praf l-au facut si mai praf. Daca vrei sa vezi cat costa un telefon la un anumit abonament iti cere CNP si alte date.

#3452
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,391
  • Înscris: 04.05.2017
Bine poate chiar nu au semnal la acel popup in Iasi :) ...
Limitarile de putere in orase , fara sisteme de 2 antene , si cu castig mai mare , slabe sanse sa acopere peste tot mai ales indoor 4G numai zic si + ....
Ei si ceilalti vorbesc de 5G , care este mult mai limitat in distanta , fara densitate cu o singura antena acoperi fix 2-3 blocuri din fata ei indoor.
Vodafone au totusi operatori ok in mare , si apreciez ca la nevoie mi-au dat pe prepay credit bonus , gratis, moca :) de mai multe ori .... In rest zic ms ca am net garla cand am si 4G macar ca semnal :) ;

Nemultumirea de baza , este ca decand particip la concursul ala Mistery box sux , nu am castigat decat ...experienta si bonusuri , unele inutile. Am stat si 1 luna dupa cartea gold si apoi sa terminat campania.

#3453
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Se pare că în ultima vreme concurența își spune cuvântul. Am activat o EO de net într-o duminică dar nu a funcționat serviciul, am sunat la Vodafone, am explicat care era situația și am primit banii înapoi, no questions asked.

Bravo Vodafone, la Telekom doar prin ANPC am rezolvat după ce nu au rezolvat nici telefonic, nici la sesizarea scrisă nu au răspuns.

#3454
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 13.01.2013
https://www.vodafone...index.htm#tab-1

wtf la fel de proasta
la org ti se da 0.5 gb pe an
penibil !

#3455
cut3ryan

cut3ryan

    Pro FM <3

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,791
  • Înscris: 04.04.2008
Nu inteleg ptr ce se bat oamenii de au site-ul blocat de zici ca tre sa mergi la Biserica sa prinzi loc liber sa vezi marile oferte care nu's? E hostat pe reteaua upc ?

Attached Files



#3456
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,076
  • Înscris: 04.10.2005
Șmecherii... E gol...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate