Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Cat de multumiti sunteti de Vodafone?

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
3544 replies to this topic

Poll: Cat de multumiti sunteti de Vodafone? (1576 member(s) have cast votes)

Cat de multumiti sunteti de Vodafone?

  1. Sunt foarte multumit (251 votes [15.60%])

    Percentage of vote: 15.60%

  2. Multumit (471 votes [29.27%])

    Percentage of vote: 29.27%

  3. Nu prea, probabil ca in curand imi voi schimba operatorul (445 votes [27.66%])

    Percentage of vote: 27.66%

  4. Este groaznic, abia astept sa scap de el (442 votes [27.47%])

    Percentage of vote: 27.47%

Vote Guests cannot vote

#3277
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
@Cristy0007
Normal ca premiile sunt "pe bune".Daca o sa-ti rupi un minut sa citesti Regulamentul campaniei promotionale "Cea mai buna retea te sarbatoreste-Vodafone te sarbatoreste" o sa regasesti urmatorul pasaj:
"Alocarea Premiilor Zilnice se face în mod aleatoriu utilizându-se mijloace electronice automate, iar factorul uman nu poate interveni în desemnarea câștigătorilor" .
In 12 aprilie, va avea loc extragerea castigatorului pentru marele premiu al acestei campanii.

Chiar daca nu este obligatorie participarea la aceasta campanie, orice client este binevenit.Bafta la premii!

Eu sunt multumit de Vodafone, chiar daca,  intotdeauna exista loc si de mai bine... Posted Image

Edited by gump4, 15 March 2018 - 09:54.


#3278
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
Cam care e ideea cu net primesti asta? De 3 zile stau tot pe date mobile si imi arata ca am consumat 39 mb?  Pai eu vorbesc cel putin 20 de minute pe zi in Vodafone si date mobile folosesc minim 300mb pe zi. Pana la urma e vrajeala sau ?

[ https://preview.ibb.co/f3ctEc/Whats_App_Image_2018_03_15_at_10_54_54_AM.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3279
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Trebuie sa o ai in background daca vrei sa contorizeze. Daca o tii inchisa sau intra in sleep (posibil in cazul unor setari de economie memorie/baterie) nu contorizeaza.

#3280
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017

View Postgump4, on 15 martie 2018 - 09:52, said:

@Cristy0007
Normal ca premiile sunt "pe bune".Daca o sa-ti rupi un minut sa citesti Regulamentul campaniei promotionale "Cea mai buna retea te sarbatoreste-Vodafone te sarbatoreste" o sa regasesti urmatorul pasaj:
"Alocarea Premiilor Zilnice se face în mod aleatoriu utilizându-se mijloace electronice automate, iar factorul uman nu poate interveni în desemnarea câștigătorilor" .
In 12 aprilie, va avea loc extragerea castigatorului pentru marele premiu al acestei campanii.

Chiar daca nu este obligatorie participarea la aceasta campanie, orice client este binevenit.Bafta la premii!

Eu sunt multumit de Vodafone, chiar daca,  intotdeauna exista loc si de mai bine... Posted Image
Si eu sant multumit. Problema ca sistemul asta automat tot selectează numai "nimicuri",sanse peste sanse sau 3 zile de net. Asta e cam la multi am observat. Si asta ma face sa ma simt ca la Pacanele/Tacanele,si evident si alea sunt automate,dar stim bine cum sta treaba cu astea. Toate sunt gandite sa dea astfel de rezultate,iti da impresia ca iti va veni norocul,doar ca tu sa ramai cu speranta falsa lasata de Ei.

#3281
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
In caz ca nu stiati, daca nu platesti factura la timp si ti se suspenda telefonul,  punctele din programul de nulitate nimic in fiecare zi ti se anuleaza, acum nu sunt sigur daca toate sau doar cele pt factura curenta, dar tind sa cred ca toate, inca un motiv pt care ma bucur ca am ales Orange !
Bataia lor de joc este infinita...

#3282
Jumong

Jumong

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 01.05.2009
Eu cred c-ar trebui sa dea ceva in plus atunci cand nu-ti platesti factura la timp.Posted Image

#3283
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013

View PostJumong, on 22 martie 2018 - 08:50, said:

Eu cred c-ar trebui sa dea ceva in plus atunci cand nu-ti platesti factura la timp.Posted Image

Mai multe zile de amanare, la orange de pe 26 scadenta mi au dat amanare din sistem *100# pana pe 20 luna viitoare, sa fie sanatosi !
Mi se rupe de reteaua lor. am fost destul la Vodafone sa se mai duca si altii !

#3284
Jumong

Jumong

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 734
  • Înscris: 01.05.2009
Are si VDF amanare de plata, cel putin asa am vazut pe site. N-am folosit niciodata, dar sa ma plang ca-mi iau punctele fiindca nu platesc la timp am vazut.

#3285
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Vad ca iar i au dat lu mama cadou de ziua ei 30 minute in retea, desi are nelimitat minute in retea, anul trecut de la asta li s-a tras portarea in Orange a nr pe care il foloseam eu, anul asta cred ca din cauza asta il portez si pe al ei.
Cat de retardata companie sa fii fratilor incat tu in anul 2018 sa mai oferi 30 de minute in retea cadou?
Care se si consuma evident, dar nr ei de tel il folosesc acum doar ca deviere spre un altul de Orange unde are nelimitat in orice retea, asa ca nu mai il foloseste...ai de mama voastra, din Vodafone as concedia cel putin jumatate din angajati iar de la sediul central lasand call center ele, 90%, niste incompetenti, inovare 0 !

Attached Files



#3286
maiorukaki

maiorukaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 24.03.2014
multumit de vitezele pe care le ofera prin fibra optica la baraca unde-mi desfasor activitatea Posted Image

Attached Files

  • Attached File  v.jpg   133.4K   80 downloads


#3287
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Pana o sa iasa ei pe piata cu servicii fixe nu o sa mai fie loc :))

#3288
maiorukaki

maiorukaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 24.03.2014
eu am de cativa ani de la ei si sunt foarte multumit
e adevarat: cont business, gigabit, toate serviciile de la ei inclusiv telefonie fixa, mobila, internet fix, gazduire de domeniu, site, mailuri, linii dedicate, vpn-uri, gps-uri pentru flote (cam 50 de masini) cam tot ce vreau si la niste preturi mici de tot...
ce NU ofera ca sa am pachetul complet (televiziune)

#3289
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017
Spuneau ca vom avea parte de un concurs nou de Luni 16 apr. Eu nu observ nimic , cred ca masina aia audi nici nu era a lor .
Sincer sunt dezamagit, din multe bonusuri asa zise castigate nu am avut parte, si am prmit odata un nelimitat 30 zile, si pe privat mi se spune ca nu sa oferit asa ceva.
Adica eu am vazut activa la persoane care nu aveau credit,dar erau in perioada activa si castigase 30 zile de internet nelimitat , si statea bine mersi , si pe mine ma prostesc in fata , ca doar cine ce are ce sa le faca.

#3290
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,580
  • Înscris: 26.06.2010

View PostCristy0007, on 17 aprilie 2018 - 01:13, said:

Spuneau ca vom avea parte de un concurs nou de Luni 16 apr. Eu nu observ nimic , cred ca masina aia audi nici nu era a lor .
Sincer sunt dezamagit, din multe bonusuri asa zise castigate nu am avut parte, si am prmit odata un nelimitat 30 zile, si pe privat mi se spune ca nu sa oferit asa ceva.
Adica eu am vazut activa la persoane care nu aveau credit,dar erau in perioada activa si castigase 30 zile de internet nelimitat , si statea bine mersi , si pe mine ma prostesc in fata , ca doar cine ce are ce sa le faca.

Si comenzile vad ca le anuleaza in prostie , mi-au anulat imediat 2 comenzi la carduri de memorie la care am folosit vouchere de 10 euro + diferenta de 8.5 lei platita prin card la fiecare comanda.Au ajuns neseriosi.Sper sa nu-mi retraga banii de pe card aiurea.

Edited by andupustiu, 18 April 2018 - 12:33.


#3291
thehunter1337

thehunter1337

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 06.03.2015

View Postandupustiu, on 18 aprilie 2018 - 12:33, said:



Si comenzile vad ca le anuleaza in prostie , mi-au anulat imediat 2 comenzi la carduri de memorie la care am folosit vouchere de 10 euro + diferenta de 8.5 lei platita prin card la fiecare comanda.Au ajuns neseriosi.Sper sa nu-mi retraga banii de pe card aiurea.

LOOOOOL, au depașit orice limita astia.😂😂

#3292
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Vant in pupa sa aiba, n a facut nimic pt compania cersetoare de pre paiduri ;)

http://www.zf.ro/bus...uipath-17147094

#3293
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Eu sunt de parere ca a facut destule pentru companie/clienti in acesti ani.Doar faptul ca "a făcut parte din echipa care a lansat bran­dul Connex" pentru mine spune multe.Oare cati mai sunt in Vodafone din vremea Connex?
In rest, conteaza sa fie o companie ce ofera servicii de calitate(dar si adaptate la ce ofera concurenta!) clientilor, indiferent ca sunt prepaid sau postpaid.

Edited by gump4, 26 April 2018 - 07:28.


#3294
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Mi-ar fi rusine sa vorbesc de calitate la Vodafone cand o amarata de aplicatie nu functioneaza cum trebuie de luni intregi.
Dar cand recunosti ca esti fan, cum sa-ti mai fie rusine de ceva?

Edited by danutz1, 26 April 2018 - 07:43.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate