Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua
 Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti
 Recomandare SSD

Cheie BMW X4 G02 duplicat

Colantare auto, locatii, preturi,...

Boxe fata golf 5
 Resizable BAR

Gratar/tigaie pentru friptura - p...

Se pot utiliza imaginile generate...

Alternativa la Paint pe Ubuntu

Viza B1

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Dracee_Dracos2008

Dracee_Dracos2008

New Member

• Grup: Members
viza b1
Buna ziua sint Dana si am o viza B1 pe 10 ani ,as dori citeva detalii referitoare la aceasta viza:
-- Am inteles ca aceasta viza B1 este o viza business ,in comparatie cu B1B2 care este o viza de turism si spre nemultumirea mea cu viza de turist din cite stiu nu mai trebuie sa ai acte doveditoare la tine de ce te duci in America deoarece esti turist....cea ce sint nelamurita pt viza pe care eu o detin B1 imi trebuie neaparat acte ca ma duc pt o intrunire,asistarea unei afaceri etc..?
--Este posibil la escala in europa la inbarcare catre America sa ti se refuze inbarcarea.? Si din ce motive.?
--Este posibil la escala din America sa ti se refuze inbarcarea catre ultima destinatie exemplu: escala Los Angeles--Destinatie finala Miamii.?
--Este posibil daca la escala in europa ori pe teritoriul Americii sa ti se refuze inbarcarea ,sa iti puna interdictie ori sa iti anuleze viza si de ce .?
--La inbarcare din Rominia nu imi va cere nimeni explicatii de ce vreau sa merg in America .?

VREAU SA LE MULTUMESC CELOR CARE M-AU AJUTAT CU SFATURI SINTETI FOARTE DRAGUTI.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate