Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Cum fac pitzipoancele bani din pitiponceala?!?!

- - - - -
  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#37
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View PostMosotti, on 11th November 2010, 12:33, said:

stai un pic sa derulam. deci ala din austria care ii dadea bani s-o fubipta e fraier si prost, dar "prietenul zdrentzei", care se dadea drept "fratele zdrentzei" e un geniu? :lol:

Nope. Nu excela baiatu' prin inteligenta. La fraieru' din Austria i s-a pus pata pe zdreanta si avea planuri serioase, de aia nu a zis nimic cand a venit romanasu' si a zis zdreanta "zis iz mai broadăr". Problema a fost cand austriacu' a venit mai repede acasa si s-o trantit de ciment cand i-o vazut pe astia ca in filmele din Doiciland cu incest.

Quote

pai sa ne gindim ce s-a intimplat dupa: aia si cu prietenul au plecat acasa, prietenul avind linga el o zdreanta si ea chinuindu-se sa gaseasca un alt "fraier". "fraieru" si-a gasit alta in secunda 2. :w00t:

Zdreanta n-a mai dat peste norocu' asta. Ultima oara cand am auzit de ea lucra pe o strada cu felinare rosii prin Amsterdam.
Fraieru' (austriacu') a mai fost in Romania da' nu a pescuit nimic. O fost unu' din multii fraierii care o crezut ca ii mai degraba gigolo decat cu cardu' in euro.

#38
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
in romanica nu cred ca se intampla prea des ca pitzi sa primeasca pe bune masini, case si alte alea, dupa care sa-si ia "zborul"... pana si columbeanu ia luat uneia inapoi toate cadourile ca nu vroia sa vina sa stea cu el la bucuresti, ci o freca in localitatea ei de bastina cu masina lui si cu un altul, tinerel... strainii insa sunt mai naivi (sau poate nu li se pare atat de mare lucru) si dau mai usor astfel de cadouri, ca de exemplu curvulita impuscata la torino care primese cadou un seria trei de la un italian insurat... sau uneori pica in plase in toata regula, cum a patit-o mosul asta francez tepuit si nevoit sa se intoarca la nevasta dupa ce si-a vandut apartamentul pe numele amandurora si i-a dat banii unei curve romance :lol:

#39
RegeleCocalarilor

RegeleCocalarilor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 15.10.2010
Îmi pare rău, dar nu avem cum să te lamurim.
Pițiponceala este o adevărată artă și, cum sunt sunt foarte puțini bărbati care au ocazia de a o observa, merită să plătești o groază de bani pentru privilegiul acesta.
Oricine poate cumpăra un bilet la un concert Valentina Lisitsa, de exemplu. Însă, repet, trebuie să fii cu adevarat norocos dacă ți se oferă ocazia de a admira arta pițiponcelii.

#40
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,473
  • Înscris: 04.05.2006
Adica, daca dau zeceroni pe-o cafea si ma asez intr-un colt mai "obscur" din BT Cafe , de pe Beller si observ spamer.prost la ea acasa, inseamna ca-s al dracu de norocos....right? :lol:

#41
RegeleCocalarilor

RegeleCocalarilor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 15.10.2010
Nu.

În primul rând: ce observi tu pe stradă/cafenele sunt doar niste fragmente foarte foarte mici. Pentru a în?elege arta aceasta este nevoie sa ai acces si la privirea de asamblu.
În al doilea rând: este destul de greu pentru un bărbat care n-a avut acest privilegiu să deosebeasca o pi?ipoancă care stăpaneste această artă de o pi?ipoancă wannabe doar privindu-le cum perindă pe stradă/cafenele.
În al treilea rând: această artă este diferită fată de celelalte 7, iar asta deoarece este imposibil să n-o trăiesti si să n-o sim?i cum î?i intră în vene.

Sper că te-am ajutat câtu?i de pu?in cu acest răspuns.

Edited by RegeleCocalarilor, 16 November 2010 - 16:00.


#42
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View PostRegeleCocalarilor, on 16th November 2010, 15:27, said:

Îmi pare rău, dar nu avem cum să te lamurim.
Pițiponceala este o adevărată artă și, cum sunt sunt foarte puțini bărbati care au ocazia de a o observa, merită să plătești o groază de bani pentru privilegiul acesta.
Oricine poate cumpăra un bilet la un concert Valentina Lisitsa, de exemplu. Însă, repet, trebuie să fii cu adevarat norocos dacă ți se oferă ocazia de a admira arta pițiponcelii.

Io ti-am zis ca am cunoscut destule pitipoance, da' nu vad de ce ar fi asta un privilegiu, sau mai mult, sa platesc pt. onoarea asta. Erau alti trepanati care faceau asta.

#43
RegeleCocalarilor

RegeleCocalarilor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 15.10.2010
Mda, trepana?i...
Ce să vorbesc cu tine?!

A, ?tiu!

Eu am penis de 21 cm, al?ii o au mai mică.

Edited by RegeleCocalarilor, 17 November 2010 - 11:21.


#44
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View PostRegeleCocalarilor, on 17th November 2010, 11:08, said:

Mda, trepana?i...
Ce să vorbesc cu tine?!

Cum ce sa vorbesti? Ceva on-topic aici, sa vedem si noi cum ai avut privilegiul de a admira pe bani arta pitiponcelii.

Quote

A, ?tiu!
Eu am penis de 21 cm, al?ii o au mai mică.

Nu-i de 21 (oricum pe aproape), da' nu vad relevanta.

#45
RegeleCocalarilor

RegeleCocalarilor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 15.10.2010

View Postedy_wheazel, on 17th November 2010, 11:38, said:

Nu-i de 21 (oricum pe aproape), da' nu vad relevanta.

Nu, vorbeam de mine.
A mea este de 21, tu ești altul.

M-am plictisit, poate revin mai încolo.

#46
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View PostRegeleCocalarilor, on 17th November 2010, 11:42, said:

Nu, vorbeam de mine.
A mea este de 21, tu ești altul.

Si cu aia de 21 bagai cash-u' in pitipoance sau te plateau ele pe tine?

#47
magul132001

magul132001

    Twisted mind,twisted soul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,684
  • Înscris: 14.09.2007
Auzicem ceva ca prin Italia fetiscanele de pe la 14 ani in sus isi aleg masculul in functie de valorea cadoului pe care-l ofera boul. Adica, tu esti parlit, mi-ai adus doar o trusa de farduri, celalat mi-a luat LCD, el ma iubeste cu adevarat. Acuma, de-o fi adevarat sau nu, nu stiu sigur si nici nu ma intereseaza. :D

#48
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007

View Postmagul132001, on 17th November 2010, 11:44, said:

Auzicem ceva ca prin Italia fetiscanele de pe la 14 ani in sus isi aleg masculul in functie de valorea cadoului pe care-l ofera boul. Adica, tu esti parlit, mi-ai adus doar o trusa de farduri, celalat mi-a luat LCD, el ma iubeste cu adevarat. Acuma, de-o fi adevarat sau nu, nu stiu sigur si nici nu ma intereseaza. :D

Nu numa' in Italia, stai linistit.

#49
bunaciune

bunaciune

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.08.2011

View Postnico_and_KL, on 10th November 2010, 04:43, said:

Mai nou spamer.prost a devenit o profesie,toate fetele care vor bani se "angajeaza" ca pitipoance...intrebarea este:
Cum dumnezeu reusesc sa le goleasca buzunarele barbatilor?

Cineva la un moment dat a zis ca se dau cu parfum cu feromoni feminin ca sa atraga barbatii...dar ele atrag numai barbatii cu bani,
si apoi ceea ce e suspect e cum de barbatii aia sunt asa prosti incat sa le dea atat de multi bani...
imi inchipui ca le ofera bani multi, pentru ca ele mereu merg prin zara sau isi beau cafeaua in nu stiu ce restaurant de lux daca se poate 7 zile din 7 ...

am auzit de la o cunostinta care avea o prietena de profesie ,pitipoanca,ideea e ca tipa aceea (pitipoanca) a reusit in 6 luni sa scoata de la finantator : o masina noua mini ,un apartament cu 2 camere in zona centrala renovat si restaurat cum a vrut ea,si o cabanutza la munte in busteni,dupa 6 luni s-au despartit
dar nu pricep cum dumnezeu de a reusit respectiva sa scoata asa multi bani de la un barbat...

barbatii aia nu gandesc ce pagube financiare isi fac?


lamuriti-ma si pe mine ca nu inteleg nimic...



"scuzati-mi eventualele greseli scrise dar ma doboara oboseala,eu muncesc zi lumina si nu castig decat o bruma de bani fata de pitipoance care muncesc 6luni si le ajunge o viata :))) "


mda ,nu te incurca ever cu un roman oricat de multi bani ar avea tu nu ii vei vedea ,de pe urma romanilor te poti alege doar cu datorii punct . Trebuie sa recunoasca k sunt niste amarati care abia trec strada si aia care dau de bani oricum sunt ''tarfi'' pe langa urati=)))) si ceea ce ma surprinde e ca nu ezita sa jigneasca femeile care sta cu un tip putred chiar dak omul are si alte calitati in afara de bani, orgoliul ,invidia si gelozia ii roade rau tocmai d.aia catalogheaza orice tipa plecata afara drept tarfa ,eh macar tarfa aia a avut creierul sa isi faca banu fie cu corpul fie cu creierul si VOI? tot amarati veti ramane ,nimeni nu va da un muc pe voi muhahahahahaa

#50
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006

View Postbunaciune rupta-n gat de foame, on 21st August 2011, 16:04, said:


Cand ti-e foame, evident, ochii-n 14 dupa bani. :inlove:

Edited by crst_g, 21 August 2011 - 15:33.


#51
bunaciune

bunaciune

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.08.2011
Evident ,sa cred k vorbesti din experienta? te simti cu musca?

#52
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006
Vorbesc din experienta, da, ca am intalnit cateva ca tine.

Sa te intreb ce cautai de ai ajuns pe topic-ul asta?

Edited by crst_g, 21 August 2011 - 18:57.


#53
rechinitza

rechinitza

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,366
  • Înscris: 14.10.2009
Cred ca nu stie sa-ti raspunda coerent. E de-abia la al doilea post bunaciunea. Nu-i bai, sunt sigura ca poate muuult mai muuult de atat.:lol:

#54
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009

View Postbunaciune, on 21st August 2011, 16:04, said:

mda ,nu te incurca ever cu un roman oricat de multi bani ar avea tu nu ii vei vedea ,de pe urma romanilor te poti alege doar cu datorii punct . Trebuie sa recunoasca k sunt niste amarati care abia trec strada si aia care dau de bani oricum sunt ''tarfi'' pe langa urati=)))) si ceea ce ma surprinde e ca nu ezita sa jigneasca femeile care sta cu un tip putred chiar dak omul are si alte calitati in afara de bani, orgoliul ,invidia si gelozia ii roade rau tocmai d.aia catalogheaza orice tipa plecata afara drept tarfa ,eh macar tarfa aia a avut creierul sa isi faca banu fie cu corpul fie cu creierul si VOI? tot amarati veti ramane ,nimeni nu va da un muc pe voi muhahahahahaa
sa inteleg ca ai pacalit un bogatan. Probabil mai in varsta ca tine. ce alte calitati are inafara de bani? :notangel:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate