Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Cum fac pitzipoancele bani din pitiponceala?!?!

- - - - -
  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#1
nico_and_KL

nico_and_KL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 19.09.2008
Mai nou spamer.prost a devenit o profesie,toate fetele care vor bani se "angajeaza" ca pitipoance...intrebarea este:
Cum dumnezeu reusesc sa le goleasca buzunarele barbatilor?

Cineva la un moment dat a zis ca se dau cu parfum cu feromoni feminin ca sa atraga barbatii...dar ele atrag numai barbatii cu bani,
si apoi ceea ce e suspect e cum de barbatii aia sunt asa prosti incat sa le dea atat de multi bani...
imi inchipui ca le ofera bani multi, pentru ca ele mereu merg prin zara sau isi beau cafeaua in nu stiu ce restaurant de lux daca se poate 7 zile din 7 ...

am auzit de la o cunostinta care avea o prietena de profesie ,pitipoanca,ideea e ca tipa aceea (pitipoanca) a reusit in 6 luni sa scoata de la finantator : o masina noua mini ,un apartament cu 2 camere in zona centrala renovat si restaurat cum a vrut ea,si o cabanutza la munte in busteni,dupa 6 luni s-au despartit
dar nu pricep cum dumnezeu de a reusit respectiva sa scoata asa multi bani de la un barbat...

barbatii aia nu gandesc ce pagube financiare isi fac?


lamuriti-ma si pe mine ca nu inteleg nimic...



"scuzati-mi eventualele greseli scrise dar ma doboara oboseala,eu muncesc zi lumina si nu castig decat o bruma de bani fata de pitipoance care muncesc 6luni si le ajunge o viata :))) "

Edited by nico_and_KL, 10 November 2010 - 04:50.


#2
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Well, unii barbati au bani mai mult decat le trebuie - de obicei facuti prin spolierea banului public.
Ce primesc la schimb? Aia acum... acces nelimitat la toate orificiile respectivelor. Si iluzia ca sunt doriti pentru masculinitatea si virilitatea lor. Ca timpul nu curge la fel si pentru ei ca pentru restul masculilor.

Edited by SuperDuper, 10 November 2010 - 04:54.


#3
Maresalul

Maresalul

    Gata cu joaca, la munca!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,346
  • Înscris: 18.09.2007

View Postnico_and_KL, on 10th November 2010, 04:43, said:

am auzit de la o cunostinta care avea o prietena de profesie ,pitipoanca,ideea e ca tipa aceea (pitipoanca) a reusit in 6 luni sa scoata de la finantator : o masina noua mini ,un apartament cu 2 camere in zona centrala renovat si restaurat cum a vrut ea,si o cabanutza la munte in busteni,dupa 6 luni s-au despartit
dar nu pricep cum dumnezeu de a reusit respectiva sa scoata asa multi bani de la un barbat...
Asta e visul oricarei pitzipoance in devenire, dar numai alesele ajung la acest nivel.
Nivelul al mai de sus e sa ajungi vedeta in mass-media, ca tot e moda acum. :yes:

Majoritatea insa esueaza in a o suge pentru un parfum, o masa la restaurant, sau plata consumatiei pe o noapte in clubul unde se lasa agatata.

#4
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 50,989
  • Înscris: 31.07.2007
Cunosc si io genu' asta de piti, da' in provincie sa-l faci pe fraier de-un apartament dureaza mai mult de 6 luni. Ii drept ca totusi primea vreo 500 de euro bani de club pe care piti ii cheltuia cu altu'. Exemple de prosti stiu o gramada, una s-a dus chiar la fraier acasa in Austria cu pritenu-so si ala a pus botu' o vreme ca ii fratele zdrentei. Toate exemplele pe care le cunosc au in comun doua elemente: fraierii is straini si zdrentele (surprinzator) is proate de bubuie.

View PostMaresalul, on 10th November 2010, 05:04, said:

Majoritatea insa esueaza in a o suge pentru un parfum, o masa la restaurant, sau plata consumatiei pe o noapte in clubul unde se lasa agatata.

Ii crunt cand amatoarele astea isi iau o teapa (si la propriu si la figurat) de nu o uita cate zile poarta machiaj.

#5
Eek01

Eek01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 06.05.2010
Au bani pentru ca stiu meserie.

Unuia cu bani ii e mai usor sa intretina o pitipoanca decat sa se duca la fetite (e mai sigur...cred :-??)

#6
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006

View Postnico_and_KL, on 10th November 2010, 04:43, said:

a reusit in 6 luni sa scoata de la finantator : o masina noua mini ,un apartament cu 2 camere in zona centrala renovat si restaurat cum a vrut ea,si o cabanutza la munte in busteni
Ori a dat peste un prost cu mult prea multi bani, ori le-a mai inflorit pe ici pe colo. Masina mai pupi, dar nu pe numele tau. Casa, si mai greu (pe numele tau). Te lasa sa locuiesti intr-un apartament de-al lui, te plimba, etc. Dar pana la a le avea pe toate pe numele tau (+ restaurant + casa de vacanta), c'mon. Deja ajungi la stadiul de amanta cu ceva ani in spate cu respectivul.

E amuzant ca toate au impresia ca "l-au facut" de bani, desi aia sunt un mizilic, el nici nu-i simte.

PS: Femeile de genul asta au existat dintotdeauna, nu vad de ce ar trebui numite pitipoance acum. :)

#7
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006
O pitipoanca trebuie sa facă rost de bani pentru: silicoane,botox,colagen si diverse operații estetice după caz.Dupa aceste lucruri presupunem ca tipa arata bine :) Acum dacă ea nu are un job în care poate sa întâlnească bărbați cu bani(animatoare,model etc) trebuie sa vâneze locurile unde ei își petrec timpul,adică in cluburi de fite,la cafenele prin Dorobanți,Decebal etc
Cum își da seama ca tipul X este bogat?simplu, după mașina pe care o conduce,după îmbrăcăminte,accesorii etc.
Cum ii cucerește este simplu,trebuie sa fie mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată sa își scoată în valoare silicoanele și etc.Acești bărbați de bani gata vor doar o aventura sau mai multe cu genul asta de fete.Daca fata este celebra cu atât are mai multe șanse  la inima lor.Daca el se îndrăgostește de ea, the game is over :D

#8
Cortex187

Cortex187

    Imaginatia te va duce oriunde!

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,433
  • Înscris: 17.08.2008

View PostEek01, on 10th November 2010, 05:50, said:

Au bani pentru ca stiu meserie.

Unuia cu bani ii e mai usor sa intretina o pitipoanca decat sa se duca la fetite (e mai sigur...cred :-??)

Greu de crezut. Costa mult intretinerea: masina, haine, pedichiura, manichiura. :deadtongue:

#9
citronelle

citronelle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 10.10.2009

View PostCortex187, on 10th November 2010, 14:34, said:

Greu de crezut. Costa mult intretinerea: masina, haine, pedichiura, manichiura. :deadtongue:


Da, dar probabil ca la iubita pitipoanca nu trebuie sa-si faca programare cu ora ca la curve. Si sunt unii care nu f*t curve. Oricum, prost nu e ala care cere ci ala care da. Desi, daca i le da cu imprumut, cum zicea cineva mai sus, ma gandesc ca e serviciu contra serviciu.

#10
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

View Postnico_and_KL, on 10th November 2010, 04:43, said:

am auzit de la o cunostinta care avea o prietena de profesie ,pitipoanca,ideea e ca tipa aceea (pitipoanca) a reusit in 6 luni sa scoata de la finantator : o masina noua mini ,un apartament cu 2 camere in zona centrala renovat si restaurat cum a vrut ea,si o cabanutza la munte in busteni,dupa 6 luni s-au despartit
dar nu pricep cum dumnezeu de a reusit respectiva sa scoata asa multi bani de la un barbat...

Holly crap! As vrea sa o cunosc si eu pe tipa asta!

#11
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View PostThomas-, on 10th November 2010, 16:25, said:

Holly crap! As vrea sa o cunosc si eu pe tipa asta!
Pai nu mai rataci printre carti, ca sigur nu acolo o cunosti... :naughty:

On:
Io stiu unu' de si-a dotat amanta cu casa si firma, dar nu-n 6 luni. In vreo 2-3 ani.
Era director adjunct la o banca ce a dat faliment (explicabil...) intre timp.

#12
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008
:lol: Aoleu, mi-am adus aminte ...  am fost si eu piti pentru vreo doua luni! :helpsmilie: (probabil)

Edited by Thomas-, 10 November 2010 - 17:17.


#13
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View PostThomas-, on 10th November 2010, 17:12, said:

:lol: Aoleu, mi-am adus aminte ...  am fost si eu piti pentru vreo doua luni! :helpsmilie: (probabil)
Adica l-ai determinat sa te doteze cu lucruri? Deliberat? Fara sa tii deloc la el? Doar calculand cat castigi daca-i oferi cutare perversie? Si l-ai excitat prin vulgaritate?
Daca nu, atunci nu ai fost.

Edited by searcher-star, 10 November 2010 - 17:25.


#14
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Se pune la perversii daca il excita cu accentul? :)

#15
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

View Postsearcher-star, on 10th November 2010, 17:25, said:

Adica l-ai determinat sa te doteze cu lucruri? Deliberat? Fara sa tii deloc la el? Doar calculand cat castigi daca-i oferi cutare perversie? Si l-ai excitat prin vulgaritate?
Daca nu, atunci nu ai fost.

Ce dezamagire! Eu credeam ca plimbarile cu Q7 si bambu sunt suficiente!

#16
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View PostThomas-, on 10th November 2010, 17:31, said:

Ce dezamagire! Eu credeam ca plimbarile cu Q7 si bambu sunt suficiente!
Eeeeeh, nu capeti tu leterele de nobletze asa cu una-cu-doua...
Dar o sperantza tot mai e, daca macar te imbracai vulgar, poate unii te luau de.

#17
citronelle

citronelle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 10.10.2009

View PostThomas-, on 10th November 2010, 17:31, said:

Ce dezamagire! Eu credeam ca plimbarile cu Q7 si bambu sunt suficiente!


Sunt sufieciente ca sa binevoiesti a iesi cu el. Ca sa ramai cu el  trebuie sa-ti cumpere ce-ti pofteste inimioara.  :lol:

#18
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View PostSuperDuper, on 10th November 2010, 17:28, said:

Se pune la perversii daca il excita cu accentul? :)
Tu stii ce accent are?
On: ca sa se califice nu trebuie perversii pe accent, ci accent pe perversii.

Edited by searcher-star, 10 November 2010 - 17:37.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate