Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Entran Forte

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
yetty18

yetty18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 13.02.2006
Am cumparat Entran Forte, de curiozitate, si vreau sa-l folosesc intr-o seara. Cat are efectul? Lucrez a doua zi dimineata :naughty: . Dispare efectul in 8 ore?

#2
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Mai bine decat sa citeste pe prospect si vezi ce scrie acolo la indicatii si contra indicatii sau reactii adverse... Daca nu ai/are prospect, poti cauta pe Internet.

#3
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009
sper sa revii cu amanunte, indiferent daca esti mandru sau nu
:)

#4
yetty18

yetty18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 13.02.2006
am cautat in prospectul gasit pe internet si n-am gasit, d-aia am intrebat aici

#5
humaila

humaila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 08.10.2009
deci cum a iesit? :bouncey:

#6
yetty18

yetty18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 13.02.2006
erectie mai puternica, mai de durata...problema ar fi ca am crezut ca s-a dus efectu pe la 2-3 noaptea, ne-am culcat si a 2a zi la 8 dimineata cine era cu ea sculata la munca sub birou....?

#7
kilometrul_zero

kilometrul_zero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.02.2011
cine a mai folosit de atunci Entran Forte și poate spune mai multe detalii despre el...aș fi recunoscător. vreau să cumpăr și eu. anticipat...:)

#8
juniorcopy82

juniorcopy82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.09.2012
Eu l-am incercat. Nimic. Am avut aceeasi problema ca si pana sa il iau, nu imi puteam mentine erectia cand imi puneam prezervativ. Nu il recomand penrtu ca nu functioneaza. Ma asteptam sa nu am nicio problema dupa ce l-am luat si totul sa mearga ok dar... fail. Maxim fail.

#9
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,380
  • Înscris: 02.06.2005
Am avut ocazia sa ma ocup de acest supliment. La inceputul proiectului am avut cateva sute de pastile pe care le-am testat impreuna cu colegii/prietenii. :D  Fiind supliment si nu medicament este destul de slabut. Nu are contraindicatii decat cele evidente - oameni cu pocnitoarea slabita, batrani etc. E facut din plante chinezesti..radacina de nu-mai-stiu-ce, ginseng etc - ne trimisese chinezul reteta.
in concluzie e de preferat sa incerci cu o sticla de vin bun si poate iesi mai ieftin :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate