Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

La multi ani @liviu_np!

Opel Insignia sau Renault Talisman

Parintii si cariera copiilor - ca...
 Stand up sau autoironir,concetate...

Antene gsm Medgidia

Criza alimentara, criza apei, cri...

achizitie auto nou de la dealer
 Contor trifazic/pompa de caldura

Prima masina - 0 experienta la vo...

e-distributie Muntenia s-a "m...

Livrare Hyundai i30 2022 cu DCT
 Brother - Eroare scanare A9

Achizitie auto

Procedura Preschimbare nr verzi p...

Copiii si obezitatea

Froyo in Romania?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

voposphere

voposphere

Active Member

• Grup: Members

View PostAfricanul, on 23rd November 2010, 13:12, said:

E o problema, baieti!

Eu am luat telefonul de la eMag, "la liber", necodat in nici o retea, etc. O gramada de bani.
Product code-ul arata ORO, adica Orange! Froyo pentru Orange nu e gata.
Oricum, nu ma intereseaza faptul ca Froyo pt. Orange trebuie certificat de Samsung, ma intereseaza aspectul "de ce telefonul meu luat de la eMag este legat de Orange"?

OPC?

normal ca opc...

eu am luat telefonul la abonament O2 si am cerut specific sa fie unul ?NECODAT si nebranduit... altfel nu cumparam... in uk , 02 e printre putinii care nu codeaza telefoanele

frankzappa

frankzappa

Junior Member

Am vorbit cu cineva de la SAMSUNG Romania si mi-a spus ca SGS de la Orange nu pot fi inca trecute pe FROYO.
Nici in Noiembrie, nici in Decembrie, naiba sa-i ia...
Singura solutie este flashul cu ODIN. Iti alegi versiunea de Froyo pe care o doresti si in 10 minute nu ai ce face...
Eu am revenit pe 2.1 eclair pentru ca am gasit o versiune foarte stabila si prietenoasa cu bateria.
am sa astept un Froyo stabil (raportat si testat de cat mai multi useri ).
Cine vrea mai rapid update-ul are solutia pe XDA developers - Kies PATCHER - care modifica registrii in windows si schimba zona geografica a telefonului.

cocosila69

cocosila69

New Member

acum cand scriu se descarca de pe server prin Kies froyo pt. orange. astept sa vad ce iese

vip13

vip13

New Member

Am incercat pe 29 noiembrie sa fac update-ul la SGS prin Kies si imi spune ca versiunea acestui dispozitiv nu poate fi actualizata. Versiunea curenta: PDA:JM9 / PHONE:JM4 / CSC:JM1 . Nu am facut setari de registri si am ultima versiune de Kies (1.5.3.10103_102_1). Telefonul a fost cumparat de la Orange acum 3 luni. Are cineva vre-o recomandare?

Africanul

Africanul

Active Member

Citeste aici http://www.androider...page-4#comments
Sunt 4 pagini de informatii bune.

daniel28

daniel28

Senior Member

• Grup: Senior Members
HEEEEELP !!!!

Cineva care NU a facut update la Froyo la Galaxy S, rog sa ma ajute. E super-urgent !!!
Tastatura Samsung (nu Swype) se schimba dupa update-ul la Froyo si am un password keeper la care master key-ul sunt caracterele de sub tastele 1, 3 si 9.
Va rog sa imi spuneti ce caractere erau pe tastatura de la 2.1 !!! Ca nu pot sa intru in password keeper.

Multumesc mult.

Edited by daniel28, 29 November 2010 - 18:59.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate