Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Grecia 2014

- - - - -
  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#523
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostLizicat, on 29 iunie 2014 - 16:00, said:



Categoric nu! Probabil Grecia ne "spune" ca "ne vrea" iarasi! :) Asta a fost concluzia!
Cei care au găsit rucsacul vostru au fost norocoși.
Îmi pare rău pentru ce ați pățit, și eu am avut vreo 10 mici ghinioane la plecare, primul fiind și cel mai grav – o erupție ciudată pe piele, fără simptome, apărută din senin în noaptea dinaintea plecării (în ajun n-aveam nimic) și care m-a făcut să deviez traseul prin curtea spitalului Colentina (am descris pe topicul despre Asprovalta). De asemenea, am mai citit pe topicul despre Nei Pori că o familie a fost nevoită să renunțe la vacanță tot datorită unor probleme medicale. Părerea mea este că, în afară de tragedii sau alte evenimente grave, cel mai nasol lucru posibil care ți se poate întâmpla este să renunți la vacanță pe linie medicală.
Multă sănătate îți doresc și vacanțe mai bune de acum încolo tuturor!

Edited by PSC, 01 September 2014 - 22:51.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate