Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

un mic ajutor in html?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
aaa1

aaa1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 03.07.2009
Studiez acum html si css.Nu am gasit scris in tutoriale asa ca va rog sa ma ajutati cu urmatoarea chestie. Pe o pagina html pun 2 butoane:
-de exemplu unul de Start si altul "Adauga buton"
-Cum fac ca atunci cand dau click pe "Adauga buton"sa imi ceara numele butonului si apoi sa mi-l adauge cu numele completat alaturi de cele 2 butoane existente?
De asemeni daca se dau de completat anumite date gen nume, adresa,comentarii cum pot sa le afisez dupa aceea pe pagina html?
Multumesc anticipat.
Daca nu merge in html macar sa imi recomandati ce sa studiez ca sa pot sa le fac.

#2
Flegmatic

Flegmatic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 508
  • Înscris: 24.06.2008
pentru ce vrei tu, html nu este de mare folos. PHP foloseste functiile acestea. Iti recomand sa inveti tutorialul php al lui oriceon (ai acolo exact modele de formulare pentru ceea ce vrei tu).

Daca vrei o solutie mai buna foloseste php + mysql dar momentan poti ramane doar la php

#3
cezarica

cezarica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 15.02.2004
Pentru prima parte iti trebuie ceva Javascript, iar pentru a doua ceva PHP.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate