Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

7 destinatii uimitoare de care sigur nu ati auzit

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
CTDoverlord

CTDoverlord

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.10.2010
Click pe linkul urmator pentru a ajunge la articol
http://hubpages.com/hub/10places

Nota: la baza articolului aveti site-urile oficiale ale fiecarei destinatii, unde puteti afla mai mult/ face rezervatii, etc.

ENJOY;)

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Interesant, insa cred ca toata lumea a auzit de Marea Moarta si de Bariera de Corali.

#3
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
Sunt doar 2 de care "sigur" :rolleyes: nu auzisem, "The Pamukkale Lakes" & "Eisriesenwelt". Sunt alte destinatii mult mai "ascunse" decat astea, eu vad o destinatie ca pe ascunsa atunci cand nu e inclusa trasee turistice/unde nu se duc puhoaie de oameni in vizita...

#4
marius teo

marius teo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 27.06.2006
nu auzisem de Eisriesenwelt si de The Shilin Petrified forest.
toate intr-adevar sunt destinatii uimitoare dar cred ca nu m-ar tenta sa merg sa vad baikalul si marea moarta.
pamukkale-ul l-am vazut chiar vara asta.
Eisriesenwelt chiar imi place f mult cum arata in poze si cand voi ajunge in austria, sigur as vrea sa trec pe acolo.

ar trebui ca topicul asta sa fie destinat locurilor mai putin stiute de toata lumea.

uite, eu as recomanda cascada krimml din austria , cascada ce are cea mai mare cadere de apa din europa. si asta este pe short list pt cand voi ajunge in austria.

http://www.wasserfae...rfall_engl.html

Edited by marius teo, 17 October 2010 - 17:46.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate