Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

AORO.RO

- - - - -
  • Please log in to reply
232 replies to this topic

#37
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008

 shadow_4u, on 29th October 2010, 14:35, said:

omule , vrei sa pun factura aici sa vezi ?

am fost si in sephora , ina , etc si am vazut pretul aproape dublu ...

si da , este original .. nu mai arunca cu materie cenusie peste tot . Vad ca ii faci reclama la sephora , dar nu merita nici macar sa intrii in el . In bucuresti inchid multe magazine ca nu mai au clienti , nu mai intra nimeni .. au adaosul intre 0 si 1000% . Da-o in masa de preturi!


Stimat Client,


Permiteti-ne sa incepem prin a ne exprima regretul pentru faptul ca sunteti in situatia de a inainta aceasta sesizare cu privire la serviciile pe care compania noastra le presteaza.

Dorim sa va informam ca reclamatia dvs. a fost acceptata, fiind in pozitia de a va returna banii integral sau, daca doriti, un alt produs echivalentul sumei datorate.


Va rugam sa reveniti cu un cont IBAN in RON unde sa putem efectua plata, precum si numele titularului.

--
Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati de luni pana vineri , intre  8:30-18:00, la nr. de telefon 031 78 00 129, sau la e-mail [email protected]
Cu stima,
AORO.RO
Splaiul Unirii 35
Bl M7, Aripa1, Apartament 18, Etaj 4
Sector 3, Bucuresti
trimit si originale si false!la unii livreaza original la altii fals!am vorbit cu mai multi si asa mi-au spus ca au primit si -si..
,sunt parfumuri de 50 de lei,cum e turcul asa-i pistolul!acum ma lovesc de alta birocratie,banii au fost virati joi din contul lor reifeizen catre contul meu brd si inca banii nu au intrat!

Edited by shaftt24, 30 October 2010 - 12:19.


#38
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006

 shaftt24, on 30th October 2010, 13:13, said:

trimit si originale si false!la unii livreaza original la altii fals!am vorbit cu mai multi si asa mi-au spus ca au primit si -si..
,sunt parfumuri de 50 de lei,cum e turcul asa-i pistolul!acum ma lovesc de alta birocratie,banii au fost virati joi din contul lor reifeizen catre contul meu brd si inca banii nu au intrat!
Relax, sambata nu e zi bancara, iar operatiunile inter-bancare dureaza cam 2 zile. Luni ar trebui sa ai $$$ in cont.

#39
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008

 crst_g, on 30th October 2010, 06:39, said:

Relax, sambata nu e zi bancara, iar operatiunile inter-bancare dureaza cam 2 zile. Luni ar trebui sa ai $$$ in cont.

problema este ca azi mi-ar fi trebuit banii,sa imi cumpar altceva din shop!:)

Edited by shaftt24, 30 October 2010 - 13:03.


#40
cedera

cedera

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.03.2010
Daca stai 5 minute pe site gasesti greseli precum:

- vand parfumuri la 100 ml mai ieftin decat aceleasi parfumuri la 50 ml.

- vand EDP mai ieftin decat EDT, n-am mai vazut asa ceva pana acum.

Sa va dati seama de profesionalismul celor care se ocupa de aceasta afacere...

#41
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008
mi-am recuperat banii cu succes!in urma experientei pe care am avuto rog pe toata lumea ca pe viitor sa aibe grija de unde comanda asemenea produse!incapatanarea mea m-a costat nervi si timp pierdut!cu o suma modica am reusit sa imi cumpar un parfum din shop si care la Douglas costa cu 70 de lei mai mult..insa preturile de la AORO sunt aberant de mici la unele produse ceea ce da de gandit din prima faza!totusi tind sa cred ca aceasta firma trimite si parfumuri originale si falsuri!am sa sun maine la opc sa vad ce au facut ei,daca s-au autosesizat sau pur si simplu auro.ro a fost binevoitoare sa imi returneze banii!multumesc pentru sfaturi si opinii!

#42
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Isi fac reclama la greu pe site-ul RADIO 21.

#43
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008

 chatnoir401, on 3rd November 2010, 02:04, said:

Isi fac reclama la greu pe site-ul RADIO 21.
europa fm la fel si nenumarate reviste!insa nimeni nu intreaba de ce nu au acte de provenienta pe produse!

#44
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Bine ca au gasit unde sa-si faca reclama. Ma intreb cat o sa le mearga asa.

#45
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008

 chatnoir401, on 3rd November 2010, 16:36, said:

Bine ca au gasit unde sa-si faca reclama. Ma intreb cat o sa le mearga asa.

credema ca le merge!am vorbit inclusiv cu cei de la cargus curier..si mi-au spus ca au cate 10 colete aproape zilnic!sunt multi care au fost pacaliti,si parerea mea e sa nu se lase balta cu una cu doua!nu sunt chiar sume mici..adica daca vrei parfum ieftin mergi la bazar,preturile sunt foarte atragatoare la prima vedere pt ca majoritatea parfumurilor sunt la 100 de ml,nici in dutyfree nu asi permit asa reduceri/da sunt anumite perioade ale anului de sarbatori mai ales cand sunt reduceri la anumite seturi sau parfumuri cu dozaj de 100 de ml dar nici chiar asa preturi ca si la AORO!oricum ce in mana nu e minciuna...la noi inca cumparatul de pe net e cu 2 taisuri!eu am cumparat pana acum doar componente de pc  de pe net,nu m-a interesat sa cumpar pantofi, haine,sau parfumuri .pur si simplu nu am incredere!

#46
Lucaciu

Lucaciu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 05.01.2007
Luni ar trebui sa primesc un colet de la ei in valoare de cca 300 de lei . Dupa ce am citit aici 90% sunt sanse sa nu onorez comanda.

Si totusi , saptamana trecuta am mirosit un black xs de la ei si mirosea identic cu cel din Douglas care era cu 50 % mai scump si persista la fel.

#47
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008

 Lucaciu, on 18th December 2010, 20:03, said:

Luni ar trebui sa primesc un colet de la ei in valoare de cca 300 de lei . Dupa ce am citit aici 90% sunt sanse sa nu onorez comanda.

Si totusi , saptamana trecuta am mirosit un black xs de la ei si mirosea identic cu cel din Douglas care era cu 50 % mai scump si persista la fel.


e optiunea ta!poate sa fie mai ieftin cu 20-30 de lei insa la jumate pret este dubios!nici in dutyfree nu au asa preturi mici..eu nu as risca!

#48
lautuxxx

lautuxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 05.05.2006

 Lucaciu, on 19th December 2010, 03:03, said:

Luni ar trebui sa primesc un colet de la ei in valoare de cca 300 de lei . Dupa ce am citit aici 90% sunt sanse sa nu onorez comanda.

Si totusi , saptamana trecuta am mirosit un black xs de la ei si mirosea identic cu cel din Douglas care era cu 50 % mai scump si persista la fel.

si...cum a fost? Colet returnat la expeditor?

#49
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,200
  • Înscris: 03.08.2010
luati-va fratilor de pe strawberrynet, originale 100%,vin din suedia,superpreturi.

#50
cosmin_ardelean

cosmin_ardelean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 16.11.2007
Am cumparat si eu un parfum de la aoro.
Mare atentie!!! Sunt replici. Nu sunt originale. Mirosul e identic, dar foarte slab. Nu persista mai mult de 30 de minute.

M-am lasat ademenit de pretul mic. Maaare dezamagire!!!

#51
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008

 underrated, on 28th December 2010, 16:13, said:

luati-va fratilor de pe strawberrynet, originale 100%,vin din suedia,superpreturi.


faci copie de pe acte,si il reurnezi,tot in ziua respectiva suni la opc si le trimiti copiile scanate!

#52
underrated

underrated

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,200
  • Înscris: 03.08.2010

 shaftt24, on 29th December 2010, 14:24, said:

faci copie de pe acte,si il reurnezi,tot in ziua respectiva suni la opc si le trimiti copiile scanate!
cred ca te refereai la postul urmator

#53
DanaLL

DanaLL

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.12.2010
Buna ziua...pana am cumparat parfumul...
Acum cateva zile am comandat parfumul Wish de la Chopard si azi l-am primit acasa. Livrarea a fost foarte ok, am fost sunata etc. Indoielile mele au inceput in momentul in care am deschis coletul si am comparat initial cutia(ambalajul) cu cea a parfumului original pe care il folosesc de cativa ani. Cutia este destul de mult diferita, difera culoarea, materialul.... Parfumul pare sa semene destul de mult cu cel pe care il am eu dar se deschide intr-o alta nota... Nu prea stiu ce sa zic despre el... M-am dat deja de vreo ora cu el, inca se simte.... Voi reveni cu detalii.... Pana atunci, daca aveti prieteni sau calatoriti in strainatate va recomand sa cumparati dintr-un magazin de specialitate de acolo. Good luck!

Edited by DanaLL, 31 December 2010 - 11:03.


#54
kayapo

kayapo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.02.2007
Salut!

Am cumparat si eu un "Versace pour homme" de pe aoro.ro si astazi a ajuns coletul. Cand l-am deschis au inceput banuielile: cutia e de calitate proasta, iar la o inspectare mai amanuntita am gasit chichita care il da de gol ca fiind replica (pe cutie scrie Monza(MI) - Italy Made in Italy iar pe sticla scrie: Monza(MB) Italy Made in Italy. Deci clar e FAKE! Acum sper sa primesc banii inapoi dupa returnare. aoro.ro e un mare FAKE!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate