Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Partie de schi noua la Baisoara, jud Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
florinmarcus

florinmarcus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 12.05.2004
Am inteles ca la Baisoara, jud Cluj, s-a amenajat o noua partie de schi, cu telescaun. Stie cineva, va fi functionala in iarna asta?

#2
dane1505

dane1505

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 11.09.2007

View Postflorinmarcus, on 9th October 2010, 08:50, said:

Am inteles ca la Baisoara, jud Cluj, s-a amenajat o noua partie de schi, cu telescaun. Stie cineva, va fi functionala in iarna asta?
din cate stiam eu este de mult la baisoara partie de schii cu telescaun. Este frumos acolo am fost de cateva ori, dar nu recent, sunt mai multe partii cu si fara telescaun

#3
florinmarcus

florinmarcus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 12.05.2004
Salut Dan,
probabil ca te referi la vechea partie(900m), care are teleschi, nu telescaun. Pe langa aia, a aparut inca o partie(2000m). Nu stiu insa daca va fi functionala de anul asta...

#4
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
buna
da din cate am auzit si eu sa mai facut o noua partie la Baisoara si care mai mult ca sigur va fi data in folosinta din iarna aceasta
sper sa fie mai ok decat vechea partie

#5
TheReason

TheReason

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 19.01.2011
Pana la urma au facut o partie nou ori nu?? Si cel mai important...functioneaza???

#6
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Chiar vreau sa va recomand aceasta partie,este absolut superba,chiar neasteptat de buna as spune pentru nivelul Romaniei,avand in vedere ca ducem lipsa acuta de partii/patinoare moderne.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate