Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Excel - Intrebare referitoare la ...

Caut dentist care sa pune plombe ...

Grinzi suspendate .
 BluRay Player 4k

Calorifer

Dovada talon

Denumire Club de Noapte
 Știri legate de Stația ...

Sfat achizitie componente

Locul unde se salveaza jocurile

Analizator antena Ringexpert
 Spionul - The Spy (2019)

Versuri melodie

Xiaomi 13/13 Pro

Configurare imprimanta cu IP fix ...

medic de familie policlinica de stat vs medic de familie clinica privata

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

mihnea5

mihnea5

Junior Member

• Grup: Members
Exista vreo diferenta intre cele doua categorii? La clinici private se platesc anumite taxe in plus (asigurat fiind)? Vreau sa-mi schimb medicul de familie si vreau sa stiu daca primesti trimiteri fara a plati sume colosale pentru un amarat de consult in prealabil.
Va multumesc!

furiousdoc

furiousdoc

Member

Nu conteaza ca spatiul in care isi desfasoara activitatea este in cadrul unei policlinici private, tu ca asigurat inscris pe listele acelui medic nu ai de ce sa platesti altceva decat se plateste la orice alt medic de familie (parca acum se plateste un 10-15 lei consultatia la medicul de familie, nu?).

Mig VWFan

Mig VWFan

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postfuriousdoc, on 5th October 2010, 14:10, said:

nu?).

nu

furiousdoc

furiousdoc

Member

Eh, eu n-am de unde sa stiu care mai sunt tarifele si "tarifele" la serviciile medicale de stat.  :D

AnitaSe

AnitaSe

New Member

Buna daca va intereseaza preturi pentru servicii medicale private uitati-va aici : http://www.qmed.ro/

Edited by AnitaSe, 02 April 2014 - 15:16.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate