Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ce melodii actuale nu va plac?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
2495 replies to this topic

#1855
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
O auzisem pe la radio si ma gandeam s-o pun pe la Melodii cu fluieraturi :P Sincer, nu mi se pare chiar rea, sunt alte tampenii romanesti mulrt mai proaste.

Apropo, stiti pew unde se dau astia cu mocanita? Ca ma gandisem sa incerc si eu sa ajung pe un traseu in vara asta :D

#1856
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016

 pufonel, on 18 iulie 2017 - 00:50, said:

O auzisem pe la radio si ma gandeam s-o pun pe la Melodii cu fluieraturi Posted Image Sincer, nu mi se pare chiar rea, sunt alte tampenii romanesti mulrt mai proaste.



In comparatie cu Smiley si Randy e destul de ok. Vezi ca ti-am luat-o inainte ! :lol:

#1857
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
E mai varza Randy cu puterile asupra lui decat Smiley cu de unde vii fa la ora asta.

Despacito cica are 2 miliarde de vizualizari pe Youtube, e un fel de Ai se eu te pego al lui 2017 desi nu mi-a placut la fel de mult, fratele meu zice ca reusita e din melodie dar si de la femeia din videoclip care e pe gustul majoritatii.

#1858
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
Nu-mi place niciuna, ca muzica ! Clipul de la prima melodie era ok. Cel de la 2-a ma crezi ca nu l-am vazut ? :lol:
Intr-adevar, am auzit ca e foarte vizionat.

 Neaceasca85, on 21 iulie 2017 - 01:10, said:

E mai varza Randy cu puterile asupra lui decat Smiley cu de unde vii fa la ora asta..
Pe astia doi eu ii vad ca niste pisoiasi, n-au vana deloc !

Varza sunt amandoi....

#1859
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Pe amandoi ii cheama Andrei, Randy e Ropcea si Smiley e Andrei Tiberiu Maria, nume de familie feminin.

#1860
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
Moga mai lipsea de aici...

#1861
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Mogulul muzicii romanesti. Posted Image

#1862
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Vad ca sunt la moda melodiile cu voci pitigaiate chipmunkate in background la refrenele instrumentale. E Justin Bebelu cu DJ Snake si mai e inca una.

Si Antonia-Iubirea Mea (maneaua mea) are ceva de genul. Daca e sa o luam pe manelo-latino-manelo-influence si Ruleta (ruseasca?) a Innei poate fi. Cum o fi ajuns Inna de la deep house/popcorn la manea nu stiu.

Cotofan foloseste termenul de "summer manelutza" pentru piesele din vara 2017, aici intra si What's Down cu toate drumurili duc la tine, cu "negresa" Ruby pe post de figuranta in clip, cu un element subtil al disparitiei sutienului, apai daca lui Whatsup ii plac shaorma (a pus 30 kg pe el de la ea) si sanii mari, pot zice ca are 2 dintre pasiunile mele. Posted Image

#1863
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016

 Neaceasca85, on 25 iulie 2017 - 18:47, said:

Mogulul muzicii romanesti. Posted Image
E un mic Mozart ! :bigwhitegrin:

Apropo de plangaciosi, vad ca Randi asta e suparat intr-una !

#1864
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Randi si Smiley sunt suparati mereu.

#1865
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YyeTDDUzPf8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1866
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Desi are ceva ani vechime, o pun tot aici, pentru ca ma streseaza la fiecare calup de reclame, si la TV si la radio :puke: :tomato: :ciocan: :death:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8gxp3M_p6BY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1867
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,945
  • Înscris: 13.11.2016
Aici arata bine, dar in reclama aia de la tv parca-i ceaunar !

#1868
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Daca as primi un munte de aur de la cineva, cred ca nu i-as accepta pentru a asculta vreo melodie de-a lui What's Up. Asta vrea sa fie manea sau ce??? Posted Image

What's UP - La trrine
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kPgZi4AM9Ac?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Nu suport prea multe melodii spaniole, pentru  ca majoritatea lor, in ziua de azi tind spre manele spaniole mascate. Melodia "Despărtzito" ma plictiseste mult prea tare. Parca varianta romaneasca cu bacul e mult mai haioasa. Nu inteleg de unde atata pasiune pe unii pt o astfel de melodie?

Luis Fonsi ft. Daddy Yankee - Despărtzito/Disparido Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kJQP7kiw5Fk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by IcecreamAlex, 09 August 2017 - 23:38.


#1869
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

 al-padrino, on 29 iulie 2017 - 06:32, said:

E un mic Mozart ! Posted Image

Apropo de plangaciosi, vad ca Randi asta e suparat intr-una !
Cum sa nu fie suparat Randi, daca simte nevoia sa produca manele?. E jale mare pe orice manelar. Pai cine a mai vazut manelar care nu se vaita? :D

#1870
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Cum zice Cotofan, summer manelutza, ca sa place la toata lumea.

#1871
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017
Subscriu si eu la Despacito, e o mizerie, nici macar n-am bagat de seama cand a ajuns cel mai vizionat videoclip dupe planeta.

#1872
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fLexgOxsZu0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Aceasta este chiar......Posted Image Posted Image Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate