Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858
 Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...
 

Ce melodii actuale nu va plac?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
2495 replies to this topic

#1819
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,647
  • Înscris: 14.10.2008
Nu pot zice ca nu-mi plac, dar in ultimul timp maneaua spaniola prinde teren. Si mi se pare mai manea decat baladele sertaneja braziliene care au spart topurile in 2012. Asa ca:

Despacito Manelito, Subeme la Radio Ridiche Iglesias, A me Gusta J Balvin si cu Shakira Chantaje-regheton la greu.

#1820
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Costi a zburat peste ocean si a scos cu americanii cateva manele americanizate.

Si asta mi se pare manea:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qXiuVQ-GgA4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Orice ati face, sa nu ascultati noua melodie a Deliei cu Macanache. Este absolut horror.! Posted Image

#1821
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,931
  • Înscris: 13.11.2016
Daca astia au inceput sa zboare pe ici, pe colo, inseamna ca nu mai sunt multumiti de incasarile de pe aici ? Nu ca romanii si-ar fi schimbat preferintele avute pana acum....

#1822
Barabass

Barabass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 02.12.2016

 MembruAnonim, on 02 mai 2017 - 18:21, said:

Costi a zburat peste ocean si a scos cu americanii cateva manele americanizate.

Si asta mi se pare manea:


Altii care s-au injosit pentru bani. Aveam pretentii de la One Republic, dar se pare ca de-acum trebuie sa incep sa ma feresc si de astia.

#1823
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
S-a comercializat si Armin van Buuren. Bine, el spune ca s-a apucat de alte proiecte in paralel, dar e destul de clar ca nu mai face trance-ul de la inceputul anilor 2000.

Oricum, piesa asta nu suna rau.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RFcEgB0CkYw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

A luat-o pe urmele lui Tiesto cu genul comercial.

AVB: 'Don't be a prisoner of your own style' Posted Image

Edited by MembruAnonim, 06 May 2017 - 23:31.


#1824
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,931
  • Înscris: 13.11.2016
Sper ca Delia sa se opreasca aici....de fapt, ce sa iasa cu unu' care-si zice Macanache ?

Ramai cu bine

Nici nu pun link

#1825
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,861
  • Înscris: 28.11.2006
Andra se afunda tot mai tare in penibil. Cred ca era mai bine daca ramanea la muzica lautareasca (am ascultat-o in cateva melodii impreuna cu fratele si tata, si canta muuuult mai bine decat lalaielile astea cu pretentie de hit) :puke:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/01EFHoVfeBU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1826
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,931
  • Înscris: 13.11.2016
Ah, pe asta am uitat-o ! :D

#1827
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,931
  • Înscris: 13.11.2016
Carla's Dreams revine cu Pana la sange, nu mai e sanje ca-n Acele....

#1828
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 pufonel, on 23 mai 2017 - 22:41, said:

Andra

 al-padrino, on 23 mai 2017 - 19:51, said:

Delia ...
Pacat. Se prostesc, avand in vedere piata.

Cu toate ca sunt cele mai bune voci de la noi.

Edited by MembruAnonim, 26 May 2017 - 16:40.


#1829
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
O analiza destul de corecta a piesei lui smiley

http://bogdanstoica....i-ceva-vreodata

Edited by don_dannielo, 30 May 2017 - 20:17.


#1830
Barabass

Barabass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 02.12.2016
Mie mi se pare ca e gay la cum se imbraca in ultima vreme. Nici versurile din melodiile pe care le scoate nu lasa sa se intrevada altceva.

Legat de ce a spus bloggerul din link-ul de mai sus, cum ca " Smiley, daca vrei sa mai f.ti ceva... ", tin sa-l anunt ca nu e zi sa nu faca asta. Mie imi f.te cheful zi de zi cand ii aud vreuna din creatii la radio. Ne-a intoxicat cu gunoiul ala de casa de productie al carui nume nici nu-l pot pronunta la cat de stupid suna si cu toti netalentatii pe care ii lanseaza in muzica.

Sa plece dupa Costi Costita, ca se pare ca-i frumoasa viata acolo, si sa ne mai lase!

Edited by Barabass, 30 May 2017 - 23:36.


#1831
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,647
  • Înscris: 14.10.2008
Te referi la Hihihi Production? Da, mi se pare o gluma, casa de productie de parodii se vrea a fi. Dar parodiile adevarate vin de la Noaptea Tarziu.

Mie Smiley mi se pare boschetar nebarbierit si netuns, nu suport barbatii barbosi si pletosi.

#1832
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,861
  • Înscris: 28.11.2006
Melodia asta a lui Smaili e TOTAL nerealista. Pai romanul neaos nici nu-si mai intreaba gagica/nevasta de unde vine la 2 noaptea, o ia direct la omor :ciocan:

#1833
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,647
  • Înscris: 14.10.2008
Mie-mi place partea cu "vii cu haina sifonata si cu parul deranjat".

Oricum mie imi place orice melodie care ironizeaza sau face caterinca de relatiile de cuplu, pentru ca nu am incredere in ele. Posted Image

Delia hai ramai cu ma-ta e super. Posted Image Acolo e tare faza cand intra maica-sa in baie desi Delia era pe WC si respectivul era in cada. Plus ca fac reclama involuntara la Tudor Gheorghe, se vede un afis, mi se pare intentionat lasat asa, n-o fi Alex Ceaushu atat de batut in cap.

#1834
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Lasati-l pe Small in pace! Atat poate compozitorul lui. N-ai ce sa-i faci. Posted Image





Ce-i cu prostia asta? De ce se insista pe radiouri cu aceasta prostie? Ce "pararama", MAMAIE!!! Posted Image

Jax Jones - Don't Get Sick! (Official Video) ft. RAYE Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/WH9C6oLEtOg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by IcecreamAlex, 24 June 2017 - 08:18.


#1835
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Delia n-are ce face si se apuca de cantat "Melc-Melc Codobelc" . Cine ii compune ei piesele? Cum fratzica sa imprumuti refrenul de la "Melc-Melc Codobelc"? Esti tare, Delia. Pe bune?

Delia - Melc-Melc Codobelc  Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3Kw8OUzVyEU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1836
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,647
  • Înscris: 14.10.2008
Codobelcul cu caisele e de asta iarna din decembrie, iar "time is money so don't fuck up mine" e din martie, e fain beatul si simpatica fetita grasana din clip.

Delia o arde acum pe hai ramai cu ma-ta si "zilele de luni si pana joi le-am lasat pe alta data", Weekend cu Motans unde tipul de la Motani canta foaaaarte asemanator cu Carla's Nightmares. Posted Image

Chiar merge Nightmares in loc de Dreams pentru ca la ce vestimentatie are solistul, te cam sperii de el.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate