Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52505 replies to this topic

#5221
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012
Iau tinta in vizor pe sniper, trag, dar in secunda urmatoare apare capul unui IS-6. Un alti idiot premium, JgTg.8,8 cm, trage intentionat in mine, la fel si o Matilda.
Matilda a trebuit sa o spulber, de TD s-a ocupat arty inamica iar boul cu IS-6 s-a intors la mine si l-au spulberat aia din fata.

Ce vina am eu ca toti cretinii isi pot cumpara tancuri top tier sau ca dobitocii habar nu au ca nu trebuie sa te interpui intre inamic si coechipierul care e pregatit sa traga? Posted Image
Mai erau si din clanuri. Toti cretinii se inscriu in clanuri, mai nou.

Edited by Longa, 13 August 2013 - 10:27.


#5222
N-Razvan

N-Razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 869
  • Înscris: 29.08.2012
Cum v-am zis, a început seria groaznică. Vreo 7-8 meciuri, nici o victorie azi, numai retardaţi. Joc acum cu Bishopul, upgradat complet, fac 1000 dmg [ !!! ] într-un meci cu Artic Region, în condiţiile în care o lovitură cu penetrare face cam 150 dmg, dar tot pierd. Un KV1S al nostru s-a înecat înainte să înceapă distracţia, iar un altul s-a băgat într-o groapă şi nu a mai putut ieşi. Ambii au făcut astfel 0 dmg. Dacă vedeţi că nu aveţi nici o treabă cu jocul ăsta, înapoi la Tetris, fraţilor!

Şi cu AMX 12 t-ul, 2 meciuri, 2 înfrângeri, într-un meci pe Prokhorovka, reintră în joc celebrul MM scouting de cacao pe care unii îl laudă, cum să faci SCOUTING cu AMX 12 t? Mă pune cu Tier X, am făcut azi rotocoale în jurul unui Tier X, cu autoloader, 5 lovituri în spate şi una în lateral, toate bounce. El nici nu se uita la mine, se lupta cu un Tier VIII. Tunul este SA50, nu cel stock, iar muniţia era AP. Ce rahat e asta? Tunul de pe ELC putea face damage şi pe Tier IX. Muniţia premium costă o grămadă, dacă aş folosi-o aş ajunge în faliment în maxim 2 zile, mai mult de 6 boabe în caz de urgenţă nu-mi permit.

Edited by N-Razvan, 13 August 2013 - 11:38.


#5223
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
E bine sa ai rezerva cateva proiectile gold, pentru cazuri in care dai de tancuri cu blindaj mare si nu penetrezi, eu asa am la toate tancurile. La tier 10 nici nu se pune problema sa joci fara munitie gold pentru ca toti ceilalti asa joaca si trebuie sa fii in aceeasi liga cu ei.

#5224
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,189
  • Înscris: 18.04.2008
Eu cu cel de 9 nu folosesc niciun gold.
Deși VK4502 și Maus au același tun :)

Oricum, nu doar cei de 10 joacă cu proiectile gold.
Toți joacă cu proiectile gold.

#5225
Bodanel

Bodanel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 07.08.2007
Eu n-am jucat cu gold pana acum dar daca voi cumpara vreodata o voi face doar cu credite. Adevarul este ca sunt foarte utile cateodata.

Edited by Bodanel, 13 August 2013 - 12:18.


#5226
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Zic hai sa iau si eu T34 ca na,ma plictisesc.Am tot vazut in stanga dreapta ca jucatorii cu T34 is des etichetati ca premium noob asa ca l-am luat si eu si am pus echipajul de pe T29.Primul meci....saracu VK3001....one shot si brun baby burn   :))
O placere sa faci hull down cu asta.

Attached Files



#5227
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012
Munitia gold e doping legalizat.

#5228
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

View PostLonga, on 13 august 2013 - 16:45, said:

Munitia gold e doping legalizat.
Mai bine de atat nu se putea zice :lol: .

#5229
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013
ARL V39 merita jucat? ii un td frantuz de t6, vreau sa stiu daca are dmg si armura mai buna decat alu pzgd ( cum kkt ii zice ) td de 6 nemtesc.

#5230
cimajes

cimajes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 28.06.2008

View PostSfantulLike, on 13 august 2013 - 21:02, said:

ARL V39 merita jucat? ii un td frantuz de t6, vreau sa stiu daca are dmg si armura mai buna decat alu pzgd ( cum kkt ii zice ) td de 6 nemtesc.

Ahaha
ARL e jalnic, acum joc cu el....armura = zero. De fapt cred ca are armura negativa, atrage proiectile, si mai are si o tumoare deasupra, ca nu era destul de mare tancul.

( JgPanzer IV )

Daca vrei TD cu armura baga-te pe alea britanice, insa au si alea weakspoturi destul de mari....

#5231
SfantulLike

SfantulLike

    Oscilatrix Te iubesc <3 .

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,549
  • Înscris: 09.02.2013

View Postcimajes, on 13 august 2013 - 22:00, said:

Ahaha
ARL e jalnic, acum joc cu el....armura = zero. De fapt cred ca are armura negativa, atrage proiectile, si mai are si o tumoare deasupra, ca nu era destul de mare tancul.

( JgPanzer IV )

Daca vrei TD cu armura baga-te pe alea britanice, insa au si alea weakspoturi destul de mari....
am at-2, eu ma refeream dintre alea 2, pe care sa-l joc, daca au ambele armura am sa  stau mai mult in campat, dar vreau sa stiu care are dmg cel mai mare.

#5232
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012
Am tras trei boabe intr-un T34, toate cu penetrare, el a tras doar doua in al meu Tiger II
Am ramas cu 400 hp, ba am si luat foc, desi lovitura a fost frontala.

Oare de ce tot ce iese din mana rusilor miroase a cacat?

View PostNaturalBornGamer, on 13 august 2013 - 14:15, said:

Zic hai sa iau si eu T34 ca na,ma plictisesc.Am tot vazut in stanga dreapta ca jucatorii cu T34 is des etichetati ca premium noob asa ca l-am luat si eu si am pus echipajul de pe T29.Primul meci....saracu VK3001....one shot si brun baby burn   Posted Image)
O placere sa faci hull down cu asta.

Esti tare, vere! Posted Image
Am auzit ca in  curand, tot contra cost, rusii o sa va inzestreze cu radare, sa spotati toata harta, si proiectile ce trec prin ziduri si munti.
O sa distrugi botzii inamicului fara sa pleci din baza.

Edited by Longa, 13 August 2013 - 22:19.


#5233
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Da care e faza Sexosule? ce te aprinzi asa,doar ca eu imi permit sa imi iau un T34? si da,e o placere imensa sa zdobesc tigrisori ,inca 2,acuma ca am penetrare ucigasa. :)
si plus de asta,tancurile germane is predispuse la foc daca sunt lovite in lower glasics,o fi stiut idiotu ala unde sa tio dea,si tu sari ca arsu ca tancurile premium is avantajate...asa esti de plangacios ma sexy,pt orice te plangi.

Edited by NaturalBornGamer, 13 August 2013 - 22:32.


#5234
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012
Un super meci trait in seara asta. Toate tancurile grele top tier din echipa mea distruse de cate un heavy in tandem cu un light.
Ai nostri cautau ziua de maine prin marginea hartii.

Cat priveste tancurile premium, de cele mai multe ori li se aplica celebra zicala: premium outside, idiot inside.
Ma apuca amocul cand vad in echipa mea IS2, IS6 sau Lowe. Ador cand le vad la ailalti.

Edited by HLG, 14 August 2013 - 11:05.
Fara jigniri!


#5235
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Am 34 de ani,nu pot la varsta asta totusi sa fac asa ceva.Asa ca omule,mai iesi,traieste,nu le stii pe toate doar pt ai un vocabular bogat.
doamne ajuta. Posted Image

Edited by HLG, 14 August 2013 - 11:06.
Fara jigniri!


#5236
cptonedin

cptonedin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 07.06.2013

View Postangelz, on 13 august 2013 - 08:24, said:

Cu Isu-152 se sta pe ultima linie si doar sniper.Daca nu ai ultimul tun , mai bine dai cu gold ammo.Nu ai ce cauta la inaintare , este foarte usor penetrabil.
Chestia asta nu trebuie sa devina o regula , se poate juca si agresiv daca situatia permite. Exemplu ai in videourile lui QB :)

#5237
Longa

Longa

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 02.04.2012
Mario e joc.
Solitaire e joc.
WoT e doar o afacere.

Edited by HLG, 14 August 2013 - 11:07.
Fara jigniri!


#5238
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sfantule, hai sa te incurajez si eu. De cand joc jocul asta V39 a fost cel mai de cacat tanc pe care l-am avut, cu o singura calitate, tunul, dar acoperita de un maldar de negative. Armura de hartie igienica proaspat folosita, un guguloi deasupra tancului facut din magnet  care iti sterge orice posibilitate de a face snipe dupa cover. Orice tanc iti va vedea tie excrescenta aia maligna inainte sa poti vedea tu varful antenei de transmisionist, ceea ce inseamna ca vei primi multe penetrari fara sa apuci sa tragi in schimb. Tot ce iti ramane e sa fii numit noob camper si sa stai cat mai in spate, desi nici prea in spate nu e bine, ca nu are cea mai grozava raza vizuala...

Per total, un tanc infect, de care m-am bucurat ca am scapat, dupa care urmeaza un TD excelent si care o sa iti stearga impresia de retarzi ai distrugatorilor francezi de pana la tier 6. De zeci de ori am vrut sa il vand si sa imi bag toate cele, dupa care treceam la T28 Prot. Si la T30 apoi ca sa ma linistesc :D. Cu greu, greu de tot am trecut si de abominatia aia de tanc. Repet, tun excelent ca pen si damage, dar nu de multe ori reusesti sa si tragi cu el...

Edited by MembruAnonim, 14 August 2013 - 02:19.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate