Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52513 replies to this topic

#37027
Morphinus

Morphinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,873
  • Înscris: 29.09.2010
Sa vedem daca se dovedeste un game changer ca sa zic asa desi sunt sceptic in aceasta privinta.

#37028
vitas

vitas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 06.11.2015
Hmm

Attached Files



#37029
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013
Saptamana asta a fost un Q&A destul de stufos cu ocazia atingerii 50.000 subscriberi pe Reddit. Intrebarile au fost raspunse de: Artem Safronov (Artem Safronov, Executive Publishing Producer World of Tanks), Andrey Beletsky (Andrey Bitletsky, creative director of World of Tanks) and Maxim Chuvalov (Max Chuvalov, Publishing Director World of Tanks). De la stanga la dreapta in imagine
O sa pun la final linkul cu articolul eu o sa spicuiesc ce mi s-a parut mie interesant.
- in 2019 se planuiesc rebalance pentru tier X germane si nu numai (Red: au mai zis la un Q&A sa vor sa umble la grilla si E100)
- Frontline o sa revina intr-o versiunea "integrala" in 2019.. Presupun ca o sa fie semipermanent sau permanent in joc. Oricum mai multe informatii la WG Fest 2018 Moscow.
- Nu sunt planuri sa reduca nr de arty pe joc, cu toate ca la Grand Battles de tier VIII au pus maxim 3 in fiecare lupta
- Rebalance low-tier Tanks in curand.. fara data exacta
- Rebalanca Munitie premium si standard - mai multe vesti la WG Fest.. (Red: cred ca vor sa anunte ceva acolo)
- A fost o intrebare ..gen.. planuiti sa faceti RNG mai mic gen +- 10%?.. la care s-a raspuns.. RNG este RNG nu este o cifra exacta care sa fie optima. (Red: ce vad eu din raspunsul asta este: NU)
- Planuri sa introduca serverul de teste in Game Center .. asta ar fi o chestie misto .. sa nu maii intrebe 100000 de oameni .. se serverul de test on? link pls? link? care este link? e on? sigur? link ? este? da? sigur? link?
- Posibil new Prem Su-122-54
- Mai multe customizari 2D si 3D, mai multe informatii la WG fest 2018
- O intrebare interesanta.. despre trendul de Tankuri Prem mai bune decat cele de linie
Т-44-100 (Р) - Т-44
Т26Е5 - Т32
Object 252У - IS3
Centurion Mk 5/1 RACC - Centurion 1
Rheinmetall Skorpion G - Rhm.-Borsig Waffentrager
And most recently, LT-432 - LTTB.
Si raspunsul a fost cam muiog.. gen sunt 2 trenduri de oameni.. cei care spui cel de sus.. si trendul 2 .. cei care cumpara ttigai premium si vor sa fie bune. Si daca vedem ca o tigaie premium este prea buna, ii reducem vanzarile.(Red: sincer mi se pare o prostie. Daca principala lor metoda de monetizare raman tankurile premium care sunt mai bune decat cele de linie singura metoda prin care o sa incurajezi playerii sa cumpere tankuri prem este sa le faci din ce in ce mai bune. Si asa o sa distrugi jocul tigai prem din ce in ce mai OP, Imagineaza-ti la anul un tank prem heavy rusesc care sa fie mai bun decat Defender, Patriot, Progetto) Este o clara problema cu playerii noi.. care nu mai vin in joc.. si WG mulge de bani playerii vechi.. iar playerii vechi deja au defender, patriot, proscitto.. trebuie sa le vinzi ceva mai bun nu? altfel nu cumpara.)
- Se gandesc la refacera de skiluri pentru echipaj, posibil "becul" sa fie skill primit din start.
- Posibile planuri pentru T110E5 .. A comentat tipul "Deja va este dor de E5 cand era imbatabil?"
- Planuri pentru premium arty? NU. sunt deja 2 in joc Lef si Sexton si cica nu le-au mai pus in vanzare de mult.. (Red: FAKE NEWS. Cred ca a ratat faptul ca LefH a fost la vanzare in vara asta, pe EU)
Source: https://vk.com/@wotc...ot-noyabr-20


#37030
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013
https://thedailyboun...lZZN2RFsGwWU6-g

#37031
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Mg0j_o5AKOU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


https://www.mmowg.ne...z1Jrz9uLHD5VUps

Edited by collina1976, 16 November 2018 - 12:37.


#37032
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,170
  • Înscris: 17.06.2010
I love this tank Posted Image

Attached Files



#37033
vapeClouds

vapeClouds

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,419
  • Înscris: 25.10.2018
al 4lea skill pt type 59...


nspe mii de batalii cu tancul asta. best credit maker...

Attached Files



#37034
86C415

86C415

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,464
  • Înscris: 22.05.2018

View PostvapeClouds, on 17 noiembrie 2018 - 14:53, said:

al 4lea skill pt type 59...

nspe mii de batalii cu tancul asta. best credit maker...

Pune mai Vstab in loc de EGLD de fiecare data cand tancul iti permite acest lucru. EGLD este bun doar cand ai aim time > 3 secunde. Chiar si atunci Vents-urile sunt de preferat daca ai un echipaj calumea.

Spall Liner-ul este este printre cele mai proaste alegeri pentru MT/LT-uri. Ca si in cazul Vstab-ului, daca tancul ti-o permite, foloseste Rammer.

View PostRaySefo, on 17 noiembrie 2018 - 00:35, said:

I love this tank

In loc de a risipi credite pe large health/repair kit mai bine ai folosi HEAT din cand in cand. Ti'ar creste atat profitul cat si w/r-ul.

My2c.

Edited by 86C415, 17 November 2018 - 18:04.


#37035
vapeClouds

vapeClouds

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,419
  • Înscris: 25.10.2018
Mi am luat suspend pt 1 ora... ce porcarie... inainte nu erau reguli si suspoendari daca trageai in un coleg de echipa...

un dobitoc cu panther pur si simplu a intrat in mine si nu ma lasa sa imi vad de drum. si am bagat 4 bombe in el , instant suspend pt 1 ora...

ce fac in cazul asta? nu mai pot sa trag in prosti si noobi? o tampenie. daca era jucatorul ala langa mine , ii spargeam tastatura in cap. pur si simplu nu se lasa.

View Post86C415, on 17 noiembrie 2018 - 18:03, said:

Pune mai Vstab in loc de EGLD de fiecare data cand tancul iti permite acest lucru. EGLD este bun doar cand ai aim time > 3 secunde. Chiar si atunci Vents-urile sunt de preferat daca ai un echipaj calumea.

Spall Liner-ul este este printre cele mai proaste alegeri pentru MT/LT-uri. Ca si in cazul Vstab-ului, daca tancul ti-o permite, foloseste Rammer.



In loc de a risipi credite pe large health/repair kit mai bine ai folosi HEAT din cand in cand. Ti'ar creste atat profitul cat si w/r-ul.

My2c.

o sa pun vstab... insa la cat costa o sa am probleme cu nervii inainte sa am probleme cu tancul lol...
am 3 vstaburi sau 4 in tot jocul... si astia nu fac reducere.
parerea mea e ca economia de credite din jocul asta e facuta de unul care a gandit cu fundul.
in loc sa ai profituri mai mari cu cat cresti in tier , ai mai mic.  echipamentele is exorbitante si la fel si amunitia gold.  

la average 20k castigati pe meci , iti trebuie 25 meciuri plus ca sa cumperi un vstab... bataie de joc.

#37036
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,893
  • Înscris: 12.03.2009
WORLDOFTANKSRULES
Valabil pana la 23.59. Da o emblema si inscrierea la o tombola a wg.

#37037
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,497
  • Înscris: 30.10.2003
'Srna!

#37038
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,170
  • Înscris: 17.06.2010

View Post86C415, on 17 noiembrie 2018 - 18:03, said:



Pune mai Vstab in loc de EGLD de fiecare data cand tancul iti permite acest lucru. EGLD este bun doar cand ai aim time > 3 secunde. Chiar si atunci Vents-urile sunt de preferat daca ai un echipaj calumea.

Spall Liner-ul este este printre cele mai proaste alegeri pentru MT/LT-uri. Ca si in cazul Vstab-ului, daca tancul ti-o permite, foloseste Rammer.



In loc de a risipi credite pe large health/repair kit mai bine ai folosi HEAT din cand in cand. Ti'ar creste atat profitul cat si w/r-ul.

My2c.

Am vreo 400 adunate in depozit, nu imi fac prob pt ele

#37039
vapeClouds

vapeClouds

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,419
  • Înscris: 25.10.2018

View PostRaySefo, on 17 noiembrie 2018 - 22:14, said:

Am vreo 400 adunate in depozit, nu imi fac prob pt ele

sa am atatea.... pfff... 4 mil de credite...

niciodata nu le folosesc... ar insemna sa nu mai fac niciodata credite pe plus dupa un meci.

daca e primesc moca , le vand cand se aduca 20 30...

#37040
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,525
  • Înscris: 03.10.2013
inca o lupta si iau zecarul,am trecut f repede peste nouar, cu rezerve
a fost prima linie pe care nu am luat-o de la tier 1, am inceput de la tier 7
tancul e misto, dar uneori nu blochezi nimic sau nu nimeresti nimic
Attached File  shot_127.jpg   1.24MB   34 downloadsAttached File  shot_128.jpg   1.19MB   29 downloadsAttached File  shot_129.jpg   1.11MB   18 downloads
gata
Attached File  shot_131.jpg   1.23MB   24 downloadsAttached File  shot_133.jpg   506.5K   26 downloads

Edited by collina1976, 17 November 2018 - 22:53.


#37041
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,893
  • Înscris: 12.03.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fX0awRaGdcw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#37042
zaraider

zaraider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 09.11.2013
Sa incepem bine ziua inainte de cafea zic... Intors scorul de la 8-2. Cred ca tunul stock e cel mai bun la tancul asta cu conditia sa il joci aproape full apcr. Similar cu cel de pe lowe dar cu crazy dpm.
PS sa nu va luati ca am camo pe crew Posted Image o sa schimb imediat cand apare o oferta. Asta e echipajul al 2-lea si aveam de gand sa il folosesc pe mediul de tier 6
...

Attached Files


Edited by zaraider, 18 November 2018 - 11:13.


#37043
86C415

86C415

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,464
  • Înscris: 22.05.2018
Why not?

Attached File  shot_368.jpg   1.53MB   32 downloads

#37044
vapeClouds

vapeClouds

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,419
  • Înscris: 25.10.2018

View Post86C415, on 18 noiembrie 2018 - 14:33, said:

Why not?

Attachment shot_368.jpg

lol...

din cauza ca joci cu poloneze...

eu cand joc cu arty , prefer sa omor 1 polonez tot meciul decat 3 4 de alt fel... tot timpul arty o sa traga dupa polish. e mult mai satisfacator.

Edited by vapeClouds, 18 November 2018 - 14:45.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate