Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52513 replies to this topic

#35605
zaraider

zaraider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 09.11.2013

View PostSirClicker, on 21 iunie 2018 - 23:39, said:

Depinde cat investesti pe cel abandonat. Nu il vad pe vreunul atat de masochist sa fie rege pe un cont si femeie de serviciu pe altul.

Nu investesc nimic pe al 2-lea cont. E a unui prieten care nu mai joaxa de 2 ani si mai intru pe el din cand in cand sa mai joc cu zecarii pe care nu ii am pe contul meu. Am scris asta ca eu nu am constatat nici o diferenta privind mm-ul sau rng-ul jucand pe ambele conturi unul premium si altul nu. In ultima 1000 meciuri majoritate tier 8-10 am statistici foarte similare...
Ba la un moment dat am avut o perioada pe contul meu cu premium activ echipe mult mai proaste de nu puteam castiga un meci de imi venea sa nu mai intru pe el...

#35606
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018

View Postzaraider, on 22 iunie 2018 - 12:09, said:

Ba la un moment dat am avut o perioada pe contul meu cu premium activ echipe mult mai proaste de nu puteam castiga un meci de imi venea sa nu mai intru pe el...
Traiesc astfel de momente fericite cu M12, pana mai ieri artileria cu cel mai mare WR, bombardiere si mastere la activ. Vine tare din urma GW Panther, dar nu imi fac iluzii ca va fi lasat in pace de bielorusi.
Revenind la M12, imi aduc mai mereu aminte de topicul deschis de un iubitor de cheaturi pe forumul WG, cum ca el a renuntat la AW pentru ca au fost oferite, selectiv, cateva MBT-uri Chieftain Mk. 5. Pentru necunoscatori, spun doar ca e cel mai slab MBT tier V, un imens weakspot din scafarlie pana in senila. Rar il ratezi, doar daca esti in pragul comei alcoolice. [..] Porcaria asta nu numai ca are manevrabilitate de light (sau chiar mai buna), ca are autoloader si un pret special, dar are si o aura contra artileriilor. Azi am nimerit unul direct in cur (prima data) si in lateral-spate, a doua oara, si nu am reusit sa decupez nici 600hp din el. Deranj i-am facut in tanc, cu avarii, morti si raniti, dar si-a vindecat el ranile printr-un boschet si a revenit in lupta cu 2/3 din hp, in conditiile in care oricare alt  tanc mediu nonpremium chema popa pentru impartasanie.
[...]

Edited by Dany_Darke, 22 June 2018 - 19:09.


#35607
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018
Editare:
502 hp din doua lovituri cu penetrare in partile moi. Luam mai mult chiar si din mastodontii japonezi, dar si zdrentele astea au PSD-ul lor.

Attached File  shot_002.jpg   134.23K   19 downloads



Attached File  shot_001.jpg   1.99K   17 downloads

Edited by SirClicker, 22 June 2018 - 14:15.


#35608
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009

View PostSirClicker, on 22 iunie 2018 - 14:13, said:

Asa de putini jucatori nu am vazut nici la 5 dimineata. Deci pe EU2 sunt nici 200? Se alege prafu' de sandrama...

#35609
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006
Am mai prins intr-o dimineata asa pt ca nu mergea server eu2 si toti erau pe eu1

#35610
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018

View PostKobra2602, on 22 iunie 2018 - 19:27, said:

Am mai prins intr-o dimineata asa pt ca nu mergea server eu2 si toti erau pe eu1
Esti redirectionat automat cand un server intra in mentenanta, insa eu eram pe EU2 si zaceam in coada de asteptare. Abia atunci am observat ca suntem 3 lulele pe server si ca toti sunt ingramaditi pe EU1.
De ce dracului au trecut la versiunea 1.0 cand jocul e praf la stabilitate? Am pierdut sirul bataliilor in care sunt deconectat de la server chiar cand se da startul. Beleaua si mai mare este ca daca deconectarea te prinde cu degetul pe W, la reconectare esti deja in boschetii inamicilor. Ce-a mai ramas din tine.

Edited by SirClicker, 23 June 2018 - 08:10.


#35611
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,170
  • Înscris: 17.06.2010
Asa de weekend

Attached Files



#35612
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018
Renuntat oficial la FV304. Prea lung drumul si deja am inghitit tone de rahat rusesc cu toate pseudo-artileriile tier 2-5.
M-am tarat prin santuri si noroaie, prins de inamic si torturat in fel si chip, umilit si violat de jegurile rusesti, dar, intr-un final, am evadat si am scapat de jegul francez de tier 5. Am dat un meci cu asta de 6 (totul stock, 4 servanti la 90%) si mi se pare artileria de la Navarone in comparatie cu ce rahat de tun are bidineaua de 5. Bataie de joc cum numai betivii din WG stiu cum sa o serveasca. Sa tragi cu un 105 si nici macar nu zgarai un tanc daca nu il nimereste in plin, doar in cloaca bielorusa poti intalni. O abandonam si pe asta, dar prea sunt laudate cele de tier mare, asa ca mi-am zis ca merita umilinta.
Astea rusesti vad ca au toate un arc de doar 8 grade. Din fericire sunt manevrabile si faci ceva treaba cu ele, dar nu se compara cu americancele si nemtoaicele.

Edited by SirClicker, 23 June 2018 - 12:32.


#35613
Kobra2602

Kobra2602

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,353
  • Înscris: 09.11.2006

View PostRaySefo, on 23 iunie 2018 - 12:20, said:

Asa de weekend

La mine a fost un week-end super: 6 meciuri / 6 victorii, bineinteles ca am jucat cu ciurcilica sa pot intra in top 10 linistit.

#35614
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018
Patru meciuri consecutive cu boti chinezesti in echipa. Mi-e imposibil sa cred ca un astfel de exemplar poate rezista prea mult, prea sunt ingramaditi sa nu primeasca zeci de reporturi. Nu cumva sunt ai WG-ului? La cat de jegosi sunt, nu ma mira nimic la ei.

Edited by SirClicker, 23 June 2018 - 16:32.


#35615
Ampt

Ampt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 07.05.2014
Al șaselea TD din garaj cu 2 Însemne de Excelență!

Attached Files



#35616
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013

View PostSirClicker, on 23 iunie 2018 - 12:31, said:

Astea rusesti vad ca au toate un arc de doar 8 grade. Din fericire sunt manevrabile si faci ceva treaba cu ele, dar nu se compara cu americancele si nemtoaicele.
#Faliment. Mai vorbim cand ajungi la S-51.

N-am mai jucat cu tancul asta de juma de an. Are o căpățâna faina si o vedere de neînchipuit.
Attached File  shot_040.jpg   818.35K   21 downloadsAttached File  shot_041.jpg   786.14K   18 downloadsAttached File  shot_042.jpg   695.23K   6 downloads

#35617
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018
S-51 se deblocheaza prin KV-2 si nici macar nu imi trece prin cap sa grinduiesc altceva decat artilerii.
Tot 8 grade are si ala.

#35618
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018
Dupa doua infrangeri fara drept de apel, intru in lupta cu americana de 8. Asta incarca in 40 secunde. Primul proiectil pica intre doua medii si face daune peste asteptari. I-au la tinta al tanc mediu, care prea sta ca pampalaul sa-i tragi in sfecla. Trag si astept. Si tot astept. Nu statea ala ca pampalaul, pampalai sunt cei care lucreaza la joc, caci fusesem deconectat pentru a 347356354635564534 oara.
Istoria o scriu invingatorii, altfel Hitler cam le spunea pe bune despre unii si altii. Vad si la ceilalti aceleasi simptome, caci de cand a plecat Obsidian a disparut si de pe acolo orice urma de inteligenta si decenta.

Daca l-ati vazut pe Prostoianu la mitingul organizat de pesede cu armata zombi, cu rimele lui de cocalar, va faceti o idee cam ce fel de nevertebrate iubesc Estul.

#35619
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,893
  • Înscris: 12.03.2009
Cum mai stati cu fotbalul? Posted Image
Ieri am avut nevoie de peste 20 de meciuri pentru 5 victorii. Posted Image
Azi 5 din 5. Posted Image  Joc doar cu E100, in 2 meciuri cate 2 goluri, deja ma cauta Barca, n-am vrut sa le raspund, mai astept oferte.... Posted Image
Dar am ajuns la 85 puncte si au inceput sa apara dublurile. Nesimtiti. Ieri una, azi doua. Parca fac tot posibilul sa ajungi cat mai greu la 100, sau poate renunti si e si mai bine.

#35620
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Nu prea am inteles cum se dau cardurile alea. Am ajuns pe 65 de puncte dar nu am deloc un fundas si un mijlocas, in schimb am cativa cu 10 (3 carduri suprapuse). Poate nu fac eu ce trebuie?
Eu ma joc amestecat, cel mai putin cu musca fara cap Amx.
Nu am observat sa primesc ceva premii cand am trecut de 30 si de 60. Sau poate din cauza ca nu aveam toti jucatorii?

#35621
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,893
  • Înscris: 12.03.2009
Cardurile se dau random, indiferent cu ce tanc joci.
Ai primit niste rezerve de bani si 250k silver.
Daca esti cuminte o sa mai primesti.

#35622
SirClicker

SirClicker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 21.05.2018
La 30 puncte primesti 25k
La 60 puncte primesti inca 50k
La 100 puncte... nu stiu ce sa fac cu Buffon, poate accepta un post in bucatarie.
Mai primesti niste camo si boost la credite si nu mai stiu exact ce, caci pe mine malaiul m-a interesat.
Pentru marile premii trebuie setat pe nolifer pro sau cont cu foc continuu cu 3-4 schimburi, altfel nu ai sanse.


PS. Splendido gol! Bravo a la atacante.
Dar golul l-a marcat "grasul", in propria poarta.

Edited by SirClicker, 24 June 2018 - 15:54.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

3 user(s) are reading this topic

1 members, 2 guests, 0 anonymous users

Santana_

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate