Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52505 replies to this topic

#28837
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011

 carmenclara1, on 18 ianuarie 2017 - 20:06, said:

@un_dac eu folosesc filtrul de carbon cu success pe a44, obj416, obj 430 stage2.  pacat cu merge si pe fv215b si in viitor poate il pun vk4502b dupa nerf.
toolbox merge de minune pe td lente de tier mare care au tun fix.

ce face filtru de carbon mai exact? iti mareste HP-ul la motor? adica nu mai iei foc sau nu-ti mai pica motorul des?

#28838
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,891
  • Înscris: 12.03.2009
Ei zic fiabilitate. Adica zic eu ca nu pica si nu ia foc. 50%.

#28839
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008

 un_dac, on 18 ianuarie 2017 - 22:03, said:


pai si la chinezi care o sa fie de X? sau nu-l au inca, Am vazut la americani ca e sheridan, la germani si rusi au cate un tanc cu turela turtita si la francezi amx 105, nu?
xm551 sheridan,  rheinmetall panzerwagen, t100, amx 13-105, wz132-1

#28840
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
mi-a lipsit 1 singur kill (l-am lasat pe unul cu 7 hp) pt o medalie frumoasa Posted Image

Attached File  shot_004.jpg   1.2MB   33 downloads

#28841
Morphinus

Morphinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,871
  • Înscris: 29.09.2010
Ieri si eu am avut parte de un meci frumos cu Lago.
Un pic mai slabut ca tine ca nu sunt atat de experimentat Posted Image .

#28842
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 Morphinus, on 19 ianuarie 2017 - 08:52, said:

Ieri si eu am avut parte de un meci frumos cu Lago.
Un pic mai slabut ca tine ca nu sunt atat de experimentat Posted Image .

nu e mai slabut....e cam tot aia si la mine si la tine:tot ieri, tot harta aia, tot cam pe la ora aia si cam tot realizarile alea ... meciuri aproape trase la indigo Posted Image

PS: eu am avut si un boost de xp activat

Edited by Danubian, 19 January 2017 - 10:15.


#28843
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,522
  • Înscris: 03.10.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/oAHrkK2IzmI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28844
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Am ajuns iar sa ma enervez in jocul asta , probabil ar trebui sa fac o pauza.Primul meci , o artilerie in echipa adversa , ma loveste si da numai dupa mine.Al doilea meci , o artilerie in toata echipa , ma loveste si da numai dupa mine.Al treilea meci doua artilerii in echipa adversa , dau ambele dupa mine.Apoi pauza ca nu au fost.Urmatorul meci , eu tier 7 si arty de T9 , da si aia dupa mine.Daca-s trei artilerii in echipa adversa trebuie sa stau lipit de o cladire sau in spatele td-urilor.O sa instalez un mod sa vad exact cat ma lovesc artileriile.Apoi ma pun undeva la snipe ca nu mai am chef sa ma alerge artileriile si incep sa ma impinga altii ca nu le convine lor ceva.
  Am injurat si urat de bine zilele astea ce nu am facut-o in in 3 ani cred.

#28845
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 angelz, on 19 ianuarie 2017 - 13:01, said:

Am ajuns iar sa ma enervez in jocul asta , probabil ar trebui sa fac o pauza.Primul meci , o artilerie in echipa adversa , ma loveste si da numai dupa mine.Al doilea meci , o artilerie in toata echipa , ma loveste si da numai dupa mine.Al treilea meci doua artilerii in echipa adversa , dau ambele dupa mine.Apoi pauza ca nu au fost.Urmatorul meci , eu tier 7 si arty de T9 , da si aia dupa mine.Daca-s trei artilerii in echipa adversa trebuie sa stau lipit de o cladire sau in spatele td-urilor.O sa instalez un mod sa vad exact cat ma lovesc artileriile.Apoi ma pun undeva la snipe ca nu mai am chef sa ma alerge artileriile si incep sa ma impinga altii ca nu le convine lor ceva.
  Am injurat si urat de bine zilele astea ce nu am facut-o in in 3 ani cred.

culoarea e de vina :D ... vopseste-te in galben .... toti artileristii cand vad un movuliu sau un albastru, trag in el cu prioritate

#28846
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011
E de ajuns sa scrie langa numele tau [KITTY], [EFE], [FAME], [KAZNA], [OMNI], [rice nume de clan ocult],. pentru unii e ca si cum ai scrie "Arty shoot here!", nici nu trebuie xwm.

Eu in RO-TS nu am problema asta, Posted Image ma vede arty si ma lasa in pace, cica strica proiectilul degeaba

Edited by un_dac, 19 January 2017 - 13:21.


#28847
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Singurul moment cand rad e cand il loveste artileria pe colegul de pluton.Ca daca nu da in mine ,da in el.As putea sa fac compilatie cu loviturile de arty .

#28848
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011
aia, e n-ai csf. Esti jucatorul mai periculos, esti luat in vizor.

La fel faceam si eu cand am descoperit xwm-ul. cum dadeam de unu' mai albastru, lasam orice si dadeam toti in el.

LE: si daca te ajuta cu ceva, m-am dat si eu o data cu maus-ul pe malinovka cu 4 artilerii, deci cunosc sentimentul :)

Edited by un_dac, 19 January 2017 - 13:46.


#28849
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Cu maus-ul pe Campinovka m-a dat pe partea cu casele.M-am bagat intr-o casa si i-am lasat sa traga.Macar sa aiba activitate.Mai disparea lumina , mai trageam in orb sa ma vada , am facut misiune cu blocked , am avut foarte putin damage si la final tot artileria m-a omorat , dupa ce am plecat din baza ca am sperat ca prind macar una sa o joc sub senile.

#28850
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,522
  • Înscris: 03.10.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Zh3aWNyn8S0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28851
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011

 angelz, on 19 ianuarie 2017 - 14:02, said:

Cu maus-ul pe Campinovka m-a dat pe partea cu casele.M-am bagat intr-o casa si i-am lasat sa traga.Macar sa aiba activitate.Mai disparea lumina , mai trageam in orb sa ma vada , am facut misiune cu blocked , am avut foarte putin damage si la final tot artileria m-a omorat , dupa ce am plecat din baza ca am sperat ca prind macar una sa o joc sub senile.

pe mine m-a dat pe partea cealalta unde n-ai grajdurile alea. De frica m-am dus langa artilerii unde e lacul ala in fundu' curtii :))

#28852
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
Probabil cel mai bun meci al meu cu un LT...
Daca nu prea am grind,incerc sa fac misiuni,si cum nu prea ies..mai pica cate un Ace ceva...



Apropo,sper sa reusesc sa "ajung" pe 4 dimi la meci,sau poate ii gata echipa si joc rezerva Posted Image daca ajung mai tarziu Posted Image

Attached Files


Edited by NaturalBornGamer, 19 January 2017 - 14:42.


#28853
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,522
  • Înscris: 03.10.2013
e pe 24, la 4 dimineata:)

#28854
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 25.02.2009
asta am zis,la 4 dimineata...data o stiam de cand sa anuntat batalia :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate