Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...
 AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...
 

parola youtube-yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
coco243

coco243

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.04.2007
Mi s-a intamplat cand sa ma loghez la youtube, imi cerea idu' de yahoo si parola, eram obosit si parca imi aduceam aminte ca dadusem un accept ceva mai demult ceva de gen link yahoo with youtube, am introdus datele si nu ma puteam totusi loga la youtube, am zis, ceva nu e in regula si am intrat in contul yahoo si am schimbat parola, m-am culcat, a 2a zii, surprizaa, nu mai ma puteam loga la yahoo, am incercat cu remembar password si mi-a pus intrebarile alea, dar si alea parca mi se pareau diferite de cele pe care le fixasem eu, nu stiu ce s-a intamplat, si cum sa imi recuperez contul, in plus mi-am amintit de un pop up pe care nu l-am luat in calcul , un program ce se numea PC confidential, care de obicei il inchideam pt ca ma gandeam ca l-a instalat taica-miu din gresala ca mai umbla si el la calculator sau e vreun virus minor si imi era lene sa-l caut.

  Acum am contul blocat pt 12 ore, cum sa fac sa recuperez contul pt ca am un milion de informatii si de conturi ce depind de mailul asta? Va rog sa ma ajutati daca exista vreo posibilitate.

#2
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005
Pai parola pe care ai schimbat-o nu merge? Incearca si cea veche... poate nu ai reusit sa schimbi definitiv (adica n-ai facut toti pasii).

Daca atunci pe youtube ai fi cazut in capcana unui site de pishing, dar zici ca ai schimbat dupa parola n-ar tb sa fie probleme de cont pierdut. Adica tine de tine sa iti amintesti detaliile tale...

#3
MhG_51

MhG_51

    :)

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,319
  • Înscris: 04.05.2009
Postaza si tu pe:
http://forum.softped...p?showforum=526
http://forum.softped...p?showforum=525
Un moderator sa mute pe aria corespunzatoare!

#4
coco243

coco243

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.04.2007

View Postcristi7, on 11th September 2010, 18:03, said:

Pai parola pe care ai schimbat-o nu merge? Incearca si cea veche... poate nu ai reusit sa schimbi definitiv (adica n-ai facut toti pasii).

Daca atunci pe youtube ai fi cazut in capcana unui site de pishing, dar zici ca ai schimbat dupa parola n-ar tb sa fie probleme de cont pierdut. Adica tine de tine sa iti amintesti detaliile tale...

Pai asta ma intriga, nu mai merge nici noua nici vechea parola, de ce? sa am un virus ceva ce nu ma lasa sa ma loghez?

#5
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
la yahoo cand incerci sa iti recuperezi parola, introdu adresa de email alternativ.pe el o sa primesti toate datele despre contul tau.

#6
coco243

coco243

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.04.2007
YESS, YESS, YESS

nu asta era problema, noua parola era cea veche si am mai adaugat 1 la sfarsit, asa credeam eu cel putin, dar cum 1 este aproape de q in loc de unu am tastat q pt ca era noapte, doamne ajuta, primul lucru pe care il fac, imi schimb intrebarile alea, fiuf :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate