Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Pariuri cumparate

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
misterio15

misterio15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 16.07.2008
Am gasit un site care vinde pariuri: http://www.soccer-wi.../23/44/lang,en/  ... Nu am mai incercat asa ceva si vreau sa stiu daca pot sa am incredere in ei .... meciurile mi se par destul de bune ... 80-90 % sunt reusite.
Mai stiti si alte site-uri ce acest fel ? ... chiar ma tenteaza sa cumpar :nonobad:

#2
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
la fel de bine poti lua ponturi gratis...

#3
misterio15

misterio15

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 16.07.2008
Gratis de unde? Stii tu un alt site? Daca da poti sa mi-l arati si mie?  ;)

#4
pavelescu

pavelescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,361
  • Înscris: 02.02.2005
Nu pare serios site-ul.  Gratis .. adica te uiti pe google ptr informatii despre meciuri etc.

#5
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Eu nu prea imi imaginez cum isi imagineaza cineva ca ar merge chestii de-astea: astia au practic fabrica de bani si in loc sa faca bani s-au gindit sa-ti dea tie posibilitatea sa te imbogatesti?! Nu e o explicatie mai rezonabila ca pur si simplu de fapt nu ghicesc suficient de multe meciuri?

#6
lilialina

lilialina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 11.06.2010

View Postmisterio15, on 8th September 2010, 16:51, said:

Am gasit un site care vinde pariuri: http://www.soccer-wi.../23/44/lang,en/  ...
....
Mai stiti si alte site-uri ce acest fel ? ... chiar ma tenteaza sa cumpar :nonobad:
Da cautare cu gogu la paid picks.

Edited by lilialina, 09 September 2010 - 20:49.


#7
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007
Alea gratis nu cred ca sunt mai sigure decat astea cu bani.
Din cate stiu eu, astia ce is acum cu bani au dat inainte gratis ca sa isi faca posibili clienti si daca le merge bine isi fac cu plata.

f300, poate baga si ei la pariuri daca chiar au 80-90%, diferenta este ca ei iau niste bani de la clienti si daca le ies meciurile si daca nu le ies.

#8
n0rryss

n0rryss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.03.2009

View Postmisterio15, on 8th September 2010, 15:51, said:

Am gasit un site care vinde pariuri: http://www.soccer-wi.../23/44/lang,en/  ... Nu am mai incercat asa ceva si vreau sa stiu daca pot sa am incredere in ei .... meciurile mi se par destul de bune ... 80-90 % sunt reusite.
Mai stiti si alte site-uri ce acest fel ? ... chiar ma tenteaza sa cumpar :nonobad:
cauta-ma sa-ti dau sa incerci ceva...te pot ajuta daca te intereseaza asa ceva (cu cateva detalii)si cine stie...poate chiar mai mult...id de mess identic

#9
Soso1986

Soso1986

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 27.01.2010
cea mai mare prostie , cum sa platesti pt. asa ceva? .... :wallbash: :wallbash:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate