Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

probleme cu Mozila

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
freddy_master

freddy_master

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 13.12.2008
Buna seara .am o problema de cateva zile imi apare o eroare pe mozila mai ales cand intru pe faceboock .am sa va arat si poza ...nu stiu ce are am instalat si alt windows cu licienta si tot asa imi da eroare  pe mozila.care ar fi problema ? apropo si cand incerc sa instalez pluging-ri.

scuze o banala chestie ..dar asta e !nu pot sa-mi dau seama cum de sa schimbat anul ca doar am instalat windowsul ...toata chestia era ca compul meu era setat pe anul 2007 ...oricum multumesc mult.

Attached Files


Edited by freddy_master, 20 August 2010 - 21:14.


#2
ady1981

ady1981

    Numai o minte diabolica mai poate crede in dreptate. in Romania&

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,466
  • Înscris: 11.11.2009
verifica daca este setat corect fusul orar. daca este corect schimba bateria de la bios, posibil sa fie slabita si la restart sa nu mai afiseze ora corect

#3
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Ai ultima versiune de Firefox ?

#4
freddy_master

freddy_master

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 13.12.2008
e logic ca am incercat toate variantele referitor la mozila ...si nu e pentru prima data cand instalez mozila daca am zis clar ca am schimbat si windowsul ..era clar ca nu era de la mozila plus de asta am incercat sute de variante de mozila pana si cel nou aparut acuma recent ...care aduce asemanator cu Opera.dupa aceea am vazut ca nu vrea nici un fel atunci am instalat din nou windosul si am observat ca face acelasi lucru dupa instsalare windows ..mai degraba cel ce a spus cu bateria referitor la bios are mai mare dreptate......dar na asta e oamenii isi mai lasa si pareri dea le lor.. sti asa sa te incurce nu sa te ajute...oricum multumesc ....cu bateria am sa verific ..posibil sa fie si asta ...ca asfel nu-mi pot inchipuii cum de sa resetat total fusul orar csa sa nu zic anual :)..multumesc mult pentru sfat ..

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate