Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

Afterschool

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
shtirba

shtirba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 19.05.2009
Buna ziua mamici de scolari mici!

Mai avem putin si incepem scoala. Unele dintre noi nu avem bunici, asa ca... ce facem?
Eu l-am avut anul trecut pe cel mic la afterschool, unde i-a fost foarte bine. Dar... s-a inchis :confuzzled:
Deci... bona sau alt afterschool?

#2
rraluka_23

rraluka_23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2009
Buna

Pot sa va spun ca am copilul de 2 ani la o doamna educatoare ( fosta educatoare de la gradinita unde l-am avut, noi o stim de d-na Visa ) si sunt foarte multumita.
Il ia de la scoala , ii da sa manance ( mancare facuta zilnic de aceasta , iar majoritatea produselor proaspete aduse de la tara), fac temele impreuna sau dupa caz chiar mai si doarme dupa amiaza o ora si apoi teme.
Chiar am ras ca cel mic mi-a spus intr-o seara ca eu nu gatesc ca d-na Visa:))) asa ca trebuie sa cer retete de la aceasta:))). Plus ca ii duce in parc cand e frumos afara dupa lectii .. Chiar sunt foarte multumita, daca va intereseaza , si sunteti din zona Tei, Doaman Ghica , Maica Domnului si aveti copii inscrisi prin apropiere, si va intereseaza ma puteti contacta pentru ca din cate am inteles face inscrieri pentru la anul si in general nu ia mai mult de 4 -5 copii ca sa se poata ocupa foarte bine de ei. Dansa e pensionara si sotul al fel si isi dedica timpul pentru pui inscrisi la acest mini after school.

#3
cibo

cibo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 26.02.2004
desi copiii mei n-au inca varsta necesara pentru a avea aceeasi dilema eu as inclina catre o bona/persoana care sa-i aduca de la scoala si sa-i supravegheze. la afterschool nu au posibilitatea sa se odihneasca la pranz ceea ce in cazul unui copil cred ca este foarte important.
o lista cu centre after school puteti gasi si la http://www.scolisigr...here-copii.html.
desigur alegerea depinde si de gasirea persoanei potrivite care sa inlocuiasca after school-ul si poate inclina balanta intr-o parte sau cealalta.

#4
SofiaIustin

SofiaIustin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.11.2014
Buna ziua,
dragelor, un afterschool in Drumul Taberei bun cunoasteti ?

#5
konskriptor

konskriptor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 02.02.2007
Noi am ales afterschool Butterfly. Deși am văzut chiar aici opinii contra, am ales Butterfly la recomandarea unor colegi care au avut experiențe frumoase la ei și pentru că sunt autorizați.
Suntem foarte mulțumiți de tot ce fac acolo, de alimentație, supraveghere, teme și calitatea oamenilor. Îi recomand!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate