Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Te iubesc!

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1
-oxygen-

-oxygen-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.07.2009
Va rog pareri...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/70DvVAf-tFM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006
il citezi pe pascal si nu poti distinge rostul si notiunea unei ARII? :huh:

sunt de parere ca e un gest stupid si fara rost.

#3
abrakadabra

abrakadabra

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.12.2007
e una din melodiile alea care le-ai asculta la nesfarsit, dar iti alimenteaza o stare de melancolism asa de profunda...o recomand pentru cei care se cunosc bine, nu o recomand pentru cei foarte sensibili...great song!!!

#4
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007
Mi se pare o aberatie.

#5
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006

View Postabrakadabra, on 11th August 2010, 17:07, said:

e una din melodiile alea care le-ai asculta la nesfarsit, dar iti alimenteaza o stare de melancolism asa de profunda...o recomand pentru cei care se cunosc bine, nu o recomand pentru cei foarte sensibili...great song!!!
da, suntem pe aria de muzica, nu pe aria de dedicatii muzicale si clipuri emotionante pan'n maduva oaselor
nu crezi ca ar fi fost frumos sa scrie in titlu "Gicu' de la streașnă -  Când piticu-i melancolic" si sa foloseasca zona subtitlului pentru acel "te iubesc!"

#6
-oxygen-

-oxygen-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.07.2009

View PostUrsul_Polar, on 11th August 2010, 17:11, said:

da, suntem pe aria de muzica, nu pe aria de dedicatii muzicale si clipuri emotionante pan'n maduva oaselor
nu crezi ca ar fi fost frumos sa scrie in titlu "Gicu' de la streașnă -  Când piticu-i melancolic" si sa foloseasca zona subtitlului pentru acel "te iubesc!"

:D

Ms p/u critici, le accept asa cum sunt, apropo scuza-ma, ca nu intentionam sa te emotionez pan'n maduva oaselor, si daca crezi ca ti se asociaza de minune titlul cu  "Gicu' de la streașnă..."  de ce n-as face-o?!

#7
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006

View Post-oxygen-, on 11th August 2010, 17:25, said:

:D

Ms p/u critici, le accept asa cum sunt, apropo scuza-ma, ca nu intentionam sa te emotionez pan'n maduva oaselor, si daca crezi ca ti se asociaza de minune titlul cu  "Gicu' de la streașnă..."  de ce n-as face-o?!
si eu care am crezut ca nu's subtil deoc :mellow:

ideea era alta, dar preferi sa te simti ofensat de reactie si sa intorci obrajii inrositi
aria My Video contine o subarie Alte filmulete, puteai sa postezi lejer acolo si nu te cricica nimeni.
aici, fiind aria MUZICA, nu crezi ca, tolomaci fiind din fire, ne intereseaza mai mult cine este autorul melodiei si cum se numeste decat ceea ce ai reusit tu sa exprimi fata de o fiinta ce nu o cunoastem si nici nu ne-am dori (cu atat mai mult nu ti-ai dori) sa o cunoastem.

pe scurt se spune astfel: "nu imi pasa ca iubesti!" ma intereseaza, cel mult, autorul si melodia.


acu' ai priceput?

#8
jazzu

jazzu

    Agent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,438
  • Înscris: 18.06.2009
Eu is mai rece: http://forum.softped...howtopic=538728

Close sau "lipire" si ursule polar, de ce sa nu o cunosti, poate e o fiinta (fata) plina de dorinta.
Oxygen, trezirea!

Edited by jazzu, 11 August 2010 - 17:14.


#9
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4pXfHLUlZf4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Căței, purcei... ce mai declarație!
Ți-ai bătut joc de melodie.

#11
jazzu

jazzu

    Agent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,438
  • Înscris: 18.06.2009

View PostCICI&Co, on 11th August 2010, 18:20, said:

Căței, purcei... ce mai declarație!
Ți-ai bătut joc de melodie.
CICI : http://forum.softped...howtopic=538728
:kisstogether:

#12
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Mie-mi place, e chiar misto' mai putin ultimele 3 slaiduri... catei si purcei n-am identificat, poate o sa ma uit mai tarziu inca o data.

Edited by Cr1spy, 11 August 2010 - 18:37.


#13
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
M-am edificat: catelul cu fundita rosie in cap strica peisajul, e cam pitziponc.

#14
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

View Postjazzu, on 11th August 2010, 18:30, said:

O știu, îmi place mult.
Nici nu mai rețin de câte ori am adormit cu ea.

#15
-oxygen-

-oxygen-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 14.07.2009

View PostUrsul_Polar, on 11th August 2010, 17:50, said:

pe scurt se spune astfel: "nu imi pasa ca iubesti!" ma intereseaza, cel mult, autorul si melodia.

Autorul sunt chiar eu, de aia si vreau sa stiu parerile forumistilor, ca sa intervin cu careva modificari daca e necesar ...


View PostCICI&Co, on 11th August 2010, 18:20, said:

Căței, purcei... ce mai declarație!

Deci "Cățeii " ii voi exclude , alte pareri?!

Edited by -oxygen-, 11 August 2010 - 21:35.


#16
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Post-oxygen-, on 11th August 2010, 22:34, said:

Deci "Cățeii " ii voi exclude , alte pareri?!
Citatul: ... "si mai presus de toate ura" si ceva greseli ortografice "m-ai cunoscut".

Edited by Cr1spy, 11 August 2010 - 21:42.


#17
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006

View Post-oxygen-, on 11th August 2010, 22:34, said:

Autorul sunt chiar eu, de aia si vreau sa stiu parerile forumistilor, ca sa intervin cu careva modificari daca e necesar ...

voiam sa scriu vrezi si uscate, da' imi omor tastele aiurea si mi-e jena de mircea :)
sa fii sanatos, taica. poate dupa ce-ti trec fluturasii zglobii o sa intelegi ce ti se spune.

ar fi simpatic, totusi, sa auzim ca ai un proces de copyright. ti-a aratat jazzu' cum altii au indraznit sa-ti fure munca.

#18
Bean

Bean

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,477
  • Înscris: 12.11.2006
Senzatia de iubire admite diferite forme, niveluri, stadii: de la pueril, infantil, stupid pana la rafinat, complex, liric, platonic, profund, abstract chiar. De la grotesc, posesiv, sadic, masochist, incestuos pana la smerit, altruist, impersonal.
Intrebarea e: unde se termina senzatia de iubire de sine, egoism (caci in fapt cu asta incepe, desi pare dragoste) si unde apare senzatia de iubirea pura, neconditionata de avantaje ori de stari de bine ce le ofera persoana "iubita".
Oameni si oameni....

Ce iubim? Senzatiile si starile ce ni le ofera persoana sau iubim chiar persoana in sine, independent de ego-ul personal? Retorica intrebarea, nu?

Edited by Bean, 11 August 2010 - 23:03.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate