Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Decodare ZTE 302 - pentru seniori

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
omegasoft

omegasoft

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 14.08.2007

View Postcatalin_ares1986, on 27th August 2010, 18:20, said:

va trebuie:
sfr_zte_calc.exe in care scrieti imei-ul vostru(pt aflare imei: *#06#), apoi dati calculate.
in telefon (fara sim in el) apasati iconita din mijloc jos (pt introdus cifre): tastati *983*8284# apoi in meniul care va apare tastati codul returnat de sfr_zte_calc.exe si dati ok. telefonul se inchide automat si se reseteaza(nu se sterge nicio data din el sau card memorie)apoi introduceti ce sim doriti . succes!!!!!!!
   mie la zte g-n281 mi-a mers

rapid si fara bani

am uitat al meu e touchsreen dar cred k si la acela ar merge daca se introduc codurile corect




am descarcat fisierul si cica e virus , este sau nu ? ai vro idee ? Imei al meu 355110034905560 , daca ma poti ajuta imailul meu : [email protected] , multam fain !

#20
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004
Attached File  sfr_zte_calc.rar   173.61K   182 downloads aici fisieru

Edited by vad, 26 May 2014 - 22:33.


#21
damyxboy

damyxboy

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.11.2015
Buna. Am un zte-g s302 cu imei 356693040758783 si s/n 3280108902BD codat pe orange România. Ma poate ajuta cineva sa il decodez?? PS nu am calculator sa folosesc executabilul

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate