Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

7 Seconds (2005)

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
saga

saga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 23.07.2005
Regia
Simon Fellows

In rolurile principale
Wesley Snipes, Tamzin Outhwaite

Gen
Actiune, Thriller

Sinopsis
Pelicula filmata in intregime in Romania.

Wesley Snipes este un hot profesionist al carui plan nu functioneaza deloc in acest thriller politist exploziv, stralucitor si imprevizibil.

Capitanul Jack Tolliver (Snipes) este un fost membru al Delta Force care trebuia sa conduca un jaf armat planificat sa mearga perfect. In schimb, el sfarseste prin a dobandi o pictura de Van Gogh nepretuita - dar un membru din echipa sa este luat ostatic de catre sadicii gangsteri rusi implicati deasemenea in jaf. Singura varianta a lui Tolliver ramane salvarea printr-o misiune in care dusmanii devin aliati, cel mai bun prieten poate fi cel mai de temut cosmar, iar supravietuirea devine o arta pentru toti.

[ http://i.imdb.com/mptv1.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Eu l-am vazut aseara da nu pare cine stie ce , mi se pare foarte slab filmu ! E marfa cand mai injura aia pe acolo in romana :)

#2
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

Eu l-am vazut aseara da nu pare cine stie ce , mi se pare foarte slab filmu !

Din pacate ai dreptate si este foarte slab ca mai de altfel toate filmele filmate in Europa de Est in ultima vreme :(. Nu va pierdeti vremea cu el ca nu merita mai mult de 3/10.

#3
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
ultima vreme ce inseamna ? nu uita ca aici s-a filmat si cold mountain nu cu mult timp in urma.

#4
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

ultima vreme ce inseamna ? nu uita ca aici s-a filmat si cold mountain nu cu mult timp in urma

Da, ai dreptate, dar din pacate este singurul care face exceptie de la regula...

#5
GrLght

GrLght

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,211
  • Înscris: 13.11.2003
Destul de dezamagit. Filmul nici macar nu e distribuit pe marile ecrane ci intra direct pe DVD. Vine fraieru la standul de inchirieri vede DVD-ul cu Wesley Snipes scris mare pe coperta, se gandeste la Blade si alte filme adevarate, pune botu si il inchiriaza/cumpara. Si uite asa una bucata teapa cu injuraturile aferente.

#6
aurafas

aurafas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 24.03.2004
Culmea e ca se pare ca lui nenea Snipes i-a placut la noi. Mai filmeaza unul, zilele astea la Bucuresti !

Edited by aurafas, 26 July 2005 - 11:49.


#7
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Niște poze interesante din film:

[ http://img191.imageshack.us/img191/8553/wmplayer20050813173535430fl.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://img191.imageshack.us/img191/3103/wmplayer20050813173720224rx.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://img329.imageshack.us/img329/3918/wmplayer20050813174431237eh.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://img329.imageshack.us/img329/3165/wmplayer20050813174725225gc.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Am văzut aseară filmul. Bunicel, mai ales având în vedere că a fost făcut la noi în țară. Nota 6/10.

Apropo, tipa din film folosește un Sony Ericsson Z200. ;)

Edited by Codename, 13 August 2005 - 16:53.


#8
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,137
  • Înscris: 09.09.2003
SUPERSLAB...  maxim 1/10

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate