Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Spatiu stocare aproape plin

Recomandare aer conditionat 9000 ...

Cum v-ati apucat de editare foto?

Problema unezeala grinda de lemn ...
 Intrebare hdmi laptop lenovo

Fezabilitate - Adaugare microinve...

Hard disk extern SSD, A92

Parere cartier Uverturii/Virtutii...
 inmatriculare autoturism reprezen...

2 aere conditionate pe un singur ...

Intarzietor de priza zahar

Oprire update Asus ZenFone 10
 Concediu Canada - Gestiunea banil...

Folii faruri - plastic sau sticla...

Alternative, reducere costuri, pa...

SUMMER HITS!

Ce mmorpg sa incerc

- - - - -
  • Please log in to reply
34 replies to this topic

evon

evon

~Learning Forex~

• Grup: Senior Members
Mai puteti veni cu liste de MMORPG-uri :D
De metin2 is satul...am aproape 2 ani deja ¬¬ wow wotlk/cata cam juma de an,in rest nu am mai jucat mai nimic,si nici nu stiu ce sa mai trag.

1hhgabriel

1hhgabriel

Member

• Grup: Members
Un MMORPG mai complex ca AION eu n-am gasit. Si din tot ce am jucat asta le face pe toate. Am sa incep cu vestea proasta, dupa ce faci lv maxim nuprea ai ce sa mai faci, si dupa ce faci itemele. Dar ai ceva de lucru. M-a uimit ca atunci cand scrii in chat "hi" sau "leave", sau alte cuvinte folosite des, caracterul gesticuleaza, fara a-i da tu comanda. Pe langa dansuri cu caracterul puti face flotari si multe alte chestii. Merita jucat!

victor.andrey

victor.andrey

Member

Aion are grafica buna, dar... e scump  si cand o fi f2p nu se merita, deoarece o sa fii destul de limitat.

pvp/pk  dekaron  sau youtube -

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

La Aion nu vei fi chiar asa limitat pentru ca ai acces la tot continutul jocului,singurele restrictii ar fi de chat si trade.
Iti recomand Dragona Online,a iesit de curand in Open Beta si sincer e foarte usor jocul.

victor.andrey

victor.andrey

Member

arata praf

evon

evon

~Learning Forex~

View Postreddevilnb1, on 29th December 2011, 21:51, said:

La Aion nu vei fi chiar asa limitat pentru ca ai acces la tot continutul jocului,singurele restrictii ar fi de chat si trade.
Iti recomand Dragona Online,a iesit de curand in Open Beta si sincer e foarte usor jocul.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/A_gbPBGDKec?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] asta zici? nu prea pare sa fie lansat asa de recent :lol:

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

Nu pare dar a fost lansat in Open Beta luna aceasta.Oricum eu astept Eligium Online care apare la anul  :thumbup:

evon

evon

~Learning Forex~

View Postreddevilnb1, on 29th December 2011, 23:16, said:

Nu pare dar a fost lansat in Open Beta luna aceasta.Oricum eu astept Eligium Online care apare la anul  :thumbup:
cred ca am sa-l trag maine,sa vad ce e de capul lui,arata ca un cabal.

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

Sincer este cel mai usor MMORPG care l-am incercat vreodata.Din start primesti un cadou cu vreo 1000 potiuni,questurile le accepti automat de oriunde,nu trebuie sa ridici bani de pe jos ci doar iteme si partea cea mai tare te poti transforma intr-o creatura foarte puternica. :rolleyes:

PhenoO

PhenoO

Junior Member

Eu momentan am ramas la Metin2 ...

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

Eu tocmai am intrat in VIP Closed Beta Test pentru Continenth Of The Ninth Seal. :thumbup: Jocul va fi Free to Play anul acesta.(Closed Beta va fi luna februarie deci cred ca prin Q2 va fi jocul deschis tuturor)

Aici e un trailer mai vechi pentru ca jocul e disponibil momentan doar in Corea nu stiu coreana sa gasesc clipuri de inalta calitate pe youtube. :notangel:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/B-gkFL7G8ow?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

tiestodj20

tiestodj20

Senior Member

View Postevon, on 13th December 2011, 22:15, said:

Mai puteti veni cu liste de MMORPG-uri :D
De metin2 is satul...am aproape 2 ani deja ¬¬ wow wotlk/cata cam juma de an,in rest nu am mai jucat mai nimic,si nici nu stiu ce sa mai trag.

Star Trek online, l-au facut free.

evon

evon

~Learning Forex~

View Posttiestodj20, on 22nd January 2012, 12:59, said:

Star Trek online, l-au facut free.
arata interesant :)

constantin28

constantin28

Active Member

da, jocul e destul de interesant si captivant...merita
pt cei ce vor sa incerce le recomand sa citeasca intai aici : http://massively.joy...ar-trek-online/ si http://www.stowiki.o...ed_trait_builds poate chiar sa mai cautati un ghid pentru incepatori..atentie ! inainte sa apucati sa va creati caracterul ...

gameplay si review

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/978bVyuVf9Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5QEkTEFVfYM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by constantin28, 09 February 2012 - 17:45.

MegaDigitaler

MegaDigitaler

Member

Un MMORPG bun mai e și 12 Sky 2, varianta Mayn Games.

Liptonel

Liptonel

Senior Member

Se juca un coleg pe la serviciu , Vindictus . Nu cereți mai multe detalii că nu știu , am zis că o dată și o dată îl încerc și eu ....

reddevilnb1

reddevilnb1

Senior Member

Jocul mentionat de mine mai sus C9 este mai bun ca Vindictus.La Vindictus m-am plictisit pana la lvl 24,insa am jucat acuma C9 in VIP Test si pot spune ca se merita jucat cand apare.
Eu acum am descarcat Allods Online acesta cred ca iti va place si tie evon pentru ca seamana cu WOW.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate