Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

job in dubai

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
malinaileana

malinaileana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 06.02.2010
as dori sa lucrez in dubai in domeniul hotelier, in retail sau customer care incepand din septembrie sau cel tarziu octombrie,ma poate cineva ajuta in acest sens?vorbesc foarte bine engleza,franceza si italiana, am terminat facultatea de turism si servicii si am lucrat in retail ultimii 5 ani. am aplicat pe o multime de site-uri de recrutare,dar deocamdata nu am primit nici un raspuns favorabil...va rog, daca cineva cunoaste vreo persoana care este deja acolo...multumesc anticipat si astept un raspuns

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate