Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Cat de repede pot strange 5000 de euro.

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010
Am de gand sa incep cu 250 de euro.Sa pariez doar pe fotbal si cota maxima sa fie de 1.09.(Pariuri live).
Daca aveti sfaturi pentru mine as vrea sa le "aud".
M-am gandit sa pariez la gamebookers deoarece e mai simplu cand vine vorba de pariuri live.

Am sa pariez peste trei saptamani deoarece atunci vor incepe marile campionate de fotbal din europa.
Orice sfat si orice parere care sa ma ajute e binevenita.

Termenul 3-4  luni.  Pariuri sigure. 3-4 pariuri pe zi.



P.S. Sunt probleme la gamebookers cu retragerile?

#2
GeorgeGeo

GeorgeGeo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 01.05.2007

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:05, said:

incep cu 250 de euro. Daca aveti sfaturi pentru mine as vrea sa le "aud".
M-am gandit sa pariez la gamebookers deoarece e mai simplu cand vine vorba de pariuri live.
Orice sfat si orice parere care sa ma ajute e binevenita.
Termenul 3-4  luni.  Pariuri sigure. 3-4 pariuri pe zi.

P.S. Sunt probleme la gamebookers cu retragerile?

Dca te pregatesti sa faci pariuri atunci pregateste-te sa si pierzi . Ca sa joci trebuie sa mai ai in spate vreo cateva mii de euro ca sa poti suporta pierderile. Daca sunt nemunciti e si mai bine . Nu-ti va pare rau dupa ei .

Mai bine i-ai investi intr-o afacere profitabila!

#3
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010

 GeorgeGeo, on 2nd August 2010, 23:20, said:

Dca te pregatesti sa faci pariuri atunci pregateste-te sa si pierzi . Ca sa joci trebuie sa mai ai in spate vreo cateva mii de euro ca sa poti suporta pierderile. Daca sunt nemunciti e si mai bine . Nu-ti va pare rau dupa ei .

Mai bine i-ai investi intr-o afacere profitabila!


Afacere profitabila?Am doar 250 de euro .Nu cred ca i-as putea investii intr-o afacere profitabila.Multumesc pentru sfat.

#4
whoswho69

whoswho69

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,391
  • Înscris: 02.10.2006

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:05, said:

Am de gand sa incep cu 250 de euro.Sa pariez doar pe fotbal si cota maxima sa fie de 1.09.(Pariuri live).
Daca aveti sfaturi pentru mine as vrea sa le "aud".
M-am gandit sa pariez la gamebookers deoarece e mai simplu cand vine vorba de pariuri live.

Am sa pariez peste trei saptamani deoarece atunci vor incepe marile campionate de fotbal din europa.
Orice sfat si orice parere care sa ma ajute e binevenita.

Termenul 3-4  luni.  Pariuri sigure. 3-4 pariuri pe zi.



P.S. Sunt probleme la gamebookers cu retragerile?

Ia-'uzi. E simplu. Pariaza toti cei 250 de euro impotriva lui Dinamo care vrea sa ajunga in Champions League. Pariaza oricand, oricum, la orice casa de pariuri, e pariu sigur. N-ai cum sa pierzi.

#5
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010

 whoswho69, on 2nd August 2010, 23:23, said:

Ia-'uzi. E simplu. Pariaza toti cei 250 de euro impotriva lui Dinamo care vrea sa ajunga in Champions League. Pariaza oricand, oricum, la orice casa de pariuri, e pariu sigur. N-ai cum sa pierzi.


Oare?Imi dai tu banii inapoi daca se califica?

#6
add2005

add2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,046
  • Înscris: 28.05.2006

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:26, said:

Oare?Imi dai tu banii inapoi daca se califica?
slabe sanse sa-i faci 5000 :))))
deobicei la meciurile "sigure" pierzi...
Asa de bine is gandite meciurile astea....
Am pierdut bani grei la echipe din germania care jucau pt loc de grupe in liga campionilor, ultimul meci din campionat contra ultimei echipe din campionat, echipa care nu avea ce pierde sau castiga....

#7
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010

 add2005, on 2nd August 2010, 23:29, said:

slabe sanse sa-i faci 5000 :))))
deobicei la meciurile "sigure" pierzi...
Asa de bine is gandite meciurile astea....
Am pierdut bani grei la echipe din germania care jucau pt loc de grupe in liga campionilor, ultimul meci din campionat contra ultimei echipe din campionat, echipa care nu avea ce pierde sau castiga....

Nu stiu ce sa spun.Atata timp cat pariezi la pariuri live pe cote mici imi este greu sa cred ca vei putea pierde.

Iti dau un exemplu.   St Johnstone v Bolton 0-2   mai sunt 3 minute de joc.   Cota de 1.08 ca nu se mai marcheaza inca 2 goluri. Acum am pariat 10 euro. Iti voi zice peste 3 minute Rezultatul.





Am castigat 80 de centi. Daca as fi pus 250 de euro as fi castigat 20 de euro.Cred ca daca pui pariurile cu cap si nu te arunci inainte cand vezi cat poti castiga ai sanse sa faci bani.Desigur eu sunt doar un parior amator.Multumesc pentru ca mi-ai spus experienta ta.

Edited by gogoasaalexis, 02 August 2010 - 22:35.


#8
tupeu4you

tupeu4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 19.11.2006
Easy money de la 250 la 5000 de euro... eheee... pe forumurile de pariuri sunt cateva povesti de succes.dar cam 90% duc spre esec.
Iti trebuie niste reguli foarte stricte si o casa de pariuri serioasa care ofera cote rezonabile .Iti recomanda Betfair.
Daca vrei ceva informatii suplimentare da-mi un pm

#9
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010

 tupeu4you, on 2nd August 2010, 23:37, said:

Easy money de la 250 la 5000 de euro... eheee... pe forumurile de pariuri sunt cateva povesti de succes.dar cam 90% duc spre esec.
Iti trebuie niste reguli foarte stricte si o casa de pariuri serioasa care ofera cote rezonabile .Iti recomanda Betfair.
Daca vrei ceva informatii suplimentare da-mi un pm

Sunt constient de faptul ca am nevoie de niste reguli foarte foarte stricte.O singura abatare si pot pierde tot.Cat mai multe sfaturi atat mai bine.Daca ati putea sa imi spuneti ce as putea adauga la "lista mea de reguli" as fi recunoscator.
Multumesc mult.

#10
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:05, said:

Am de gand sa incep cu 250 de euro.Sa pariez doar pe fotbal si cota maxima sa fie de 1.09.(Pariuri live).
Daca aveti sfaturi pentru mine as vrea sa le "aud".
M-am gandit sa pariez la gamebookers deoarece e mai simplu cand vine vorba de pariuri live.

Am sa pariez peste trei saptamani deoarece atunci vor incepe marile campionate de fotbal din europa.
Orice sfat si orice parere care sa ma ajute e binevenita.

Termenul 3-4  luni.  Pariuri sigure. 3-4 pariuri pe zi.



P.S. Sunt probleme la gamebookers cu retragerile?

din experienta mea, mai sigure sunt campionatele mediocre decat cele foarte tari ... desi nici alea mediocre nu sunt 100%, nimic nu e 100%.

#11
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010

 tablagiu_xxx, on 3rd August 2010, 07:32, said:

din experienta mea, mai sigure sunt campionatele mediocre decat cele foarte tari ... desi nici alea mediocre nu sunt 100%, nimic nu e 100%.

Sigur nu e nimic.Apropo am vazut o parte din "experienta ta".Sa inteleg ca te-ai lasat pagubas?

#12
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
3-4 meciuri pe zi, mi se par cam multe ... as zice maxim doua

oricum, iti urez succes si ce am invatat eu ca este cel mai important: rabdare. Nu te arunca aiurea, mai bine astepti ;)

#13
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010

 ReKo, on 4th August 2010, 10:23, said:

3-4 meciuri pe zi, mi se par cam multe ... as zice maxim doua

oricum, iti urez succes si ce am invatat eu ca este cel mai important: rabdare. Nu te arunca aiurea, mai bine astepti ;)
Nu pun un pariu pana cand nu sunt sigur 100 % ca pot castiga.Nu ma arunc daca vad cote mai mari.Stiu sa am rabdare si sper sa demonstrez asta.



Peste o saptamana imi scot cardul si incep usor cu Rusia , Romania , Belgia.

#14
lilialina

lilialina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 11.06.2010

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:32, said:

Nu stiu ce sa spun.Atata timp cat pariezi la pariuri live pe cote mici imi este greu sa cred ca vei putea pierde.
...
Iti dau un exemplu.   St Johnstone v Bolton 0-2   mai sunt 3 minute de joc.   Cota de 1.08 ca nu se mai marcheaza inca 2 goluri. Acum am pariat 10 euro. Iti voi zice peste 3 minute Rezultatul.
...
Am castigat 80 de centi. Daca as fi pus 250 de euro as fi castigat 20 de euro.Cred ca daca pui pariurile cu cap si nu te arunci inainte cand vezi cat poti castiga ai sanse sa faci bani.Desigur eu sunt doar un parior amator.Multumesc pentru ca mi-ai spus experienta ta.
N-ai idee cate se vor incheia cu inca 2 goluri in 5 minute!
Nu te prinde al 20-lea pariu cu bani in banca.

Edited by lilialina, 09 September 2010 - 20:43.


#15
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:05, said:

Am de gand sa incep cu 250 de euro.Sa pariez doar pe fotbal si cota maxima sa fie de 1.09.(Pariuri live).
Daca aveti sfaturi pentru mine as vrea sa le "aud".
M-am gandit sa pariez la gamebookers deoarece e mai simplu cand vine vorba de pariuri live.

Am sa pariez peste trei saptamani deoarece atunci vor incepe marile campionate de fotbal din europa.
Orice sfat si orice parere care sa ma ajute e binevenita.

Termenul 3-4  luni.  Pariuri sigure. 3-4 pariuri pe zi.



P.S. Sunt probleme la gamebookers cu retragerile?

Sfaturi:
1. Nu te uita la cota! Sunt unele pariuri mai sigure la 1,15 decat altele la 1,05. Gandeste-te doar daca sansele de castig sunt de cel putin 99%.
2. Nu stiu daca sunt probleme de retragere la Gamebookers, insa live se pariaza cel mai bine la Betfair.
3. Renunta de limita de 3-4 meciuri pe zi...pariaza tot ce pare sa aiba sansa de reusita de cel putin 99%, chiar daca este vorba de 10 meciuri pe zi sau de un singur meci la doua zile.

 gogoasaalexis, on 2nd August 2010, 23:32, said:

Nu stiu ce sa spun.Atata timp cat pariezi la pariuri live pe cote mici imi este greu sa cred ca vei putea pierde.

Iti dau un exemplu.   St Johnstone v Bolton 0-2   mai sunt 3 minute de joc.   Cota de 1.08 ca nu se mai marcheaza inca 2 goluri. Acum am pariat 10 euro. Iti voi zice peste 3 minute Rezultatul.





Am castigat 80 de centi. Daca as fi pus 250 de euro as fi castigat 20 de euro.Cred ca daca pui pariurile cu cap si nu te arunci inainte cand vezi cat poti castiga ai sanse sa faci bani.Desigur eu sunt doar un parior amator.Multumesc pentru ca mi-ai spus experienta ta.

Exemplul tau este un caz fericit. Se marcheaza cel putin 2 goluri doar in minutele de prelungire mai des decat crezi si tu 1,08 ala cred ca l-ai pariat inainte de minutul 90.

#16
SlyBoy

SlyBoy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 04.06.2006
Iti recomand cu caldura sa te muti la Betfair.

In-play vei avea cote mai mari si deschise pana in ultimul moment. Interfata e putin complicata dar te vei obisnui.
Cel mai important, e ca nu pariezi contra casei, cum o faci la gamebookers, bet365, etc. iar asta inseamna ca nu vei avea probleme cu ei niciodata, limitari, intarzieri la retrageri, cont inchis sau alte minuni. Din contra, cu cat castigi mai mult cu atat e mai bine, ca le bagi mai multi bani in buzunar.

Edited by SlyBoy, 25 September 2010 - 17:57.


#17
n3xt

n3xt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 16.10.2006
Cred ca intre timp a pierdut toti banii pe un meci sigur.

#18
rapitorTM

rapitorTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 04.02.2003

 n3xt, on 30th September 2010, 22:13, said:

Cred ca intre timp a pierdut toti banii pe un meci sigur.

cred ca nu a mai avut rabdare sa inceapa campionatele
si si-a cumparat probabil ceva de banii respectivi...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate