Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Tarife excursii optionale din Sharm el Sheikh

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
anabia

anabia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,064
  • Înscris: 07.01.2010
Daca nu te-ai mai scufundat pana acum eu cred ca nu trebuie sa te arunci direct in brevet. Poate nu-ti place cum te simti sub apa, poate ai rau de mare, poate nu poti egaliza presiunea, sunt multe.
Daca mergi in Egipt fa snorkeling la greu. Poti incerca si diving, preturile sunt cam ca la noi(un brevet e intre 200-300 euro primul nivel, OWD)
Tu esti cel mai in masura sa decizi asupra acestui fapt. Tu iti cunosti bugetul cel mai bine, iar divingul e un sport neprietenos cu buzunarul :(  Eu spre exemplu am obtinut brevetul la noi si acolo am mers direct la scufundari, nu mi-am mai pierdut timpul cu scoala. Pe de alta parte pe vasul cu care mergeam la scufundari la 2 zile erau oameni care faceau prima scufundare din viata lor.
Daca doresti mai multe amanunte intra aici
P.S.
Recomand Sharm, Hurghada e mai departe fata de locurile de scufundari si din ce am inteles de la prieteni si alti scufundaci e mai "saracacioasa" decat Sharm.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate