Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 

Atasamente mail Android 1.6

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Nu reusesc nicicum sa deschid atasamentele pe care le primesc prin mail. Am incercat si pe un Galaxy S al unui prieten cu Android 2.1 si aceeasi problema. Sincer nu pot sa inteleg care este problema. Vreo idee?

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,658
  • Înscris: 26.11.2001
Despre ce atasamente vorbim? Pdf, documente office, imagini?

#3
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
.pdf desi am o aplicatie de vizualizat pdf-uri (beam reader) instalata imi intra androzip cand apas open iar daca dezinstalez androzip tot nu merge.
.apk facusem rost de google maps 4.4.0 si l-am atasat pe mail sa-l dau unui prieten insa aplicatia nu este descarcata spre a fi executata

cam de astea m-am lovit pana acum.

#4
phillipgheorghe

phillipgheorghe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.02.2007

 Florinbv, on 31st July 2010, 23:19, said:

.pdf desi am o aplicatie de vizualizat pdf-uri (beam reader) instalata imi intra androzip cand apas open iar daca dezinstalez androzip tot nu merge.
.apk facusem rost de google maps 4.4.0 si l-am atasat pe mail sa-l dau unui prieten insa aplicatia nu este descarcata spre a fi executata

cam de astea m-am lovit pana acum.


Android de cacao treci pe iPhone...:P glumesc io sunt ala cu Galaxy S...da e o chestie ciudata cu mailul io inca nu i-am dat de cap

#5
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
o chestie ciudata:
mail de la rds cu desfasuratorul convorbirilor in format pdf primit pe contul @rdslink.ro => intra androzip si nimic (daca dezinstalez androzip - The attachment cannot be displayed)
mail de la un prieten cu un atasament pdf primit pe contul @yahoo.com => se deschide atasamentul  WTF :w00t:
sa mor daca mai inteleg ceva...

Vad ca nici .rar nu merge. Observ ca am optiune de salvare doar la poze in rest doar open si de aici toate problemele. Ca solutie temporara intru frumos pe www si salvez de acolo atasamentele dar e al naibii de enervant...

#6
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Dap... problema nu este numai la mine se pare. Pur si simplu clientul de e-mail integrat in Android nu are optiune de salvare a atasamentelor. Din fericire am gasit o aplicatie care acopera aceasta gaura. Aplicatia se numeste Blackmoon AttachSave Lite si permite salvarea atasamentelor in locatia dorita.

Attached Files


Edited by Florinbv, 02 August 2010 - 22:21.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate