Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Cea mai buna modalitate de ati cumpara ghete pentru fotbal

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mercurialboy

mercurialboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 23.05.2010
Buna! Ma intreb si eu de unde isi achizitioneaza "fotbalistii" ghete (exclud cei care au contracte cu producatorul) . Mi-as dori sa achizitionez mai multe perechi de ghete oficiale. Sau va rog sa`mi oferiti niste siteuri serioasa sau magazine din Romania de unde a-si putea sa achizitionez. Va multumesc!

#2
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
Dupa nick-ul tau vrei ghete Mercurial Vapor de la Nike. Sa fim seriosi,dar gasesti pe toate site-urile internationale.
 Eu ti-as recomnda ghete bune de Mizuno. Daca iti permiti ia unele facute din piele de cangur.

Stii ce trebuie sa faci la ghete ca sa iti stea fixe in picioare?  :huh:

Edited by mihai!, 27 July 2010 - 17:56.


#3
mercurialboy

mercurialboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 23.05.2010
gasesc pe siteuri internationale, doar ca te rog sa`mi recomanzi cateva, sa stiu care sunt sigure si avantajoase. In legatura cu intrebarea ta,  :confuzzled: habar n-am.

#4
tupeu4you

tupeu4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 19.11.2006
Si eu sunt interesat de niste sfaturi pt ghete de fotbal . Am avut niste ghete de baschet de la Reebok acum ceva timp si mi-au placut foarte mult ca si calitate si confort , ma gandeam sa merg tot pe Reebok . Vreau sa le folosesc pe iarba in meciuri de amatori . Vreun sfat ?

#5
mercurialboy

mercurialboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 23.05.2010

View Posttupeu4you, on 7th September 2010, 12:06, said:

Si eu sunt interesat de niste sfaturi pt ghete de fotbal . Am avut niste ghete de baschet de la Reebok acum ceva timp si mi-au placut foarte mult ca si calitate si confort , ma gandeam sa merg tot pe Reebok . Vreau sa le folosesc pe iarba in meciuri de amatori . Vreun sfat ?


Adidas predator sau AdiPure


View Postmihai!, on 27th July 2010, 17:54, said:

Dupa nick-ul tau vrei ghete Mercurial Vapor de la Nike. Sa fim seriosi,dar gasesti pe toate site-urile internationale.
 Eu ti-as recomnda ghete bune de Mizuno. Daca iti permiti ia unele facute din piele de cangur.

Stii ce trebuie sa faci la ghete ca sa iti stea fixe in picioare?  :huh:


ce anume???

#6
mo6_ka

mo6_ka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.11.2011
care are vreo idee de unde pot sa cumpar o pereche de nike safari?

#7
danutz_rdc

danutz_rdc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 367
  • Înscris: 18.10.2010
Stiu ca e un topic vechi dar multa lume inca apare pe google si lumea intra sa vada raspunsul.

Incearca aici: Ghete de Fotbal

#8
sile_c

sile_c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.06.2005
Salut, posibil sâ fie cam târziu dar am găsit un ghid despre cum să alegi ghetele de fotbal https://13ghete.ro/c...i-ghete-fotbal/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate